Резултати от 1 до 4 от общо 4

Netgear WNR2000 V2 ddwrt или stock

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #1

    Netgear WNR2000 V2 ddwrt или stock

    Здравейте
    Имам рутер Netgear WNR2000 V2
    чудя се дали да му сложа ддврт. Преди годни на два други рутера ползвах ддврт и не ми хареса как работи.
    Нестабилно, пренасочването също не беше пипнато и т.н.

    Накратко въпроса ми е има ли смисъл да се слага ддврт - усещам някакъв лаг в рутера.
    Отделно на повече от 54 мегабита рядко се връзва устройство - пуснал съм го на 300мегабита впа/впа2пск все тая.
    Знам, че има iptables, ссх и други полезни, но повече ме интересува как ще работи като перформънс, стабилно, лампите ще му светят ли и т.н. В случай, че искам да върна оригиналния софтуер има ли възможност ?
    плюсове / минуси на ддврт ?

    Пускам темата, защото смятам, че рутера е често използван.

    Поздрави

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Netgear WNR2000 V2 ddwrt или stock

    Съвета ми е да почетш из нетя feed back на потребители които са сложили ддврт ...те ще ти дадат по-добър отговор. Лично аз до сега на колко и устройства да съм го слагал, все сън намирал някой бъг който ме дразни и съм се връщал на сток фирмуера. red boot повечето съвременни рутери имат...така, че не вярвам да е проблем връщането на сток фирумер.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #3

    Re:Netgear WNR2000 V2 ddwrt или stock

    Аз ползвам Netgear 3500 и както всеки рутер, който съм притежавал е на dd-wrt. Досега не съм имал никакви проблеми, включително и пренасочването, а специално него го ползвам постоянно - имам 10-15 пренасочени порта.
    В офиса също съм с dd-wrt и рутер на ASUS и двата виждат бая натоварване, а рестарт не съм правил никога умишлено.
    Ако софтуера няма някакви проблеми специално с твоя модел рутер го слагай смело.

  5. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #4

    Re:Netgear WNR2000 V2 ddwrt или stock

    даже беше ударил към 140 дена ъптайм, но чез прецака нещата :-))
    нещо с каналите не мога да се разбера, постоянно някой взима моя, сега съм на 4
    просто се чудех като уайфи дали е по-добре, в смисъл ще мога ли да се връзвам на 150 поне примерно или на 300
    или не зависи от фирмуера

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. AMD FX 4300 (AM3+, 3,8 GHz, 8 MB) + stock cooler
    От Obi Wan Kenobî във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 19-05-13, 16:03
  2. Отговори: 12
    Последно: 09-04-13, 15:23
  3. Netgear WNR2000 port forward
    От get във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 10-05-10, 13:09
  4. рутер NETGEAR WGR 614 v7
    От stareca във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 20-05-09, 23:50
  5. Netgear WGR 614 v7 Проблем
    От Muko във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-08, 08:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе