Резултати от 1 до 4 от общо 4

TP-Link TL-WR1043ND

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    23
    #1

    TP-Link TL-WR1043ND

    Здравейте,

    Имам въпросният рутер, като го ползвах безпроблемно в провинцията докато изведнъж престана да работи. Интернет техниците казаха, че проблема е в изгорял WAN порт. Занесох рутера на сервиз и ми казаха, че няма проблем с рутера и си работи нормално. Тествах го няколко дни в София работеше си нормално. Като го занесох обратно в провинцията рутера не работеше. Забелязах, че ми дава, че интернет кабела е изваден от WAN порта. Пробвах с друг рутер, но нямам проблем с него. Някой има ли представа какъв е проблема ? В провинцията ми ограничават сесиите по ТТЛ, да не би да оказва някакво значение ? С последна версия на стоковия фърм съм, правих и няколко пъти фактори ресет, но няма ефек.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Отговор: TP-Link TL-WR1043ND

    Цитат Първоначално публикувано от wils0n Виж публикацията
    Здравейте,

    Имам въпросният рутер, като го ползвах безпроблемно в провинцията докато изведнъж престана да работи. Интернет техниците казаха, че проблема е в изгорял WAN порт. Занесох рутера на сервиз и ми казаха, че няма проблем с рутера и си работи нормално. Тествах го няколко дни в София работеше си нормално. Като го занесох обратно в провинцията рутера не работеше. Забелязах, че ми дава, че интернет кабела е изваден от WAN порта. Пробвах с друг рутер, но нямам проблем с него. Някой има ли представа какъв е проблема ? В провинцията ми ограничават сесиите по ТТЛ, да не би да оказва някакво значение ? С последна версия на стоковия фърм съм, правих и няколко пъти фактори ресет, но няма ефек.
    Според теб тряснало ли го е нещо? (все пак рутера е бил при тебе).
    Ако си сигурен, че не е варианти много - порт, кабел, някакво филтриране по мак, TTL също е вариант...
    може да се тества като закачил WAN порта към компютъра ти. Виж дали ще ти дава, че кабела е изваден... Ако не е може да му се пусне един ping да видиш какво ще покаже с по големи пакети...
    Ако пък го е тряснало общо взето това са симптомите, прави си каквото си поиска когато си поиска...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    23
    #3

    Отговор: TP-Link TL-WR1043ND

    Благодаря за отговора,
    Не съм сигурен дали го е ударило нещо, но ми е странно защо в София работи добре. Серзвизните техници от Ланком не биха ли го хванали ако го е ударил гръм ?

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Отговор: TP-Link TL-WR1043ND

    Пробваи това което ти казах за да си тестваш порта. Ако работи нормално истава проблема да е в мрежата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам рутер TP-Link TL-WR1043ND
    От Joro711 във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 08-04-14, 22:41
  2. Продавам Monitor/Router/WiFi Extender - BENQ 21.5"/TP-Link TL-WR1043ND/TP-LinkTL-WA850RE
    От zorvalth във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 24-03-14, 14:15
  3. Рутер TP-LINK WR740N или D-LINK GO-RT-N150
    От rodrigo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-13, 11:25
  4. Избор между TP-Link TL-WR1043ND и Linksys E3200
    От oraclebobo във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 20-08-12, 17:36
  5. DC Hub link
    От D3BEP във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 06-02-04, 08:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе