Резултати от 1 до 8 от общо 8

Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #1

    Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    Наскоро писах в форума, че ми забива леко гледането на филми от лаптопа на тв-то през рутера и доста хора ме посъветваха са сменя старият рутер на tp link онзи белият с едната антенка с tp link 1043.... взей си такъв от плесио и нестига че нямаше никаква разлика ами май стана и по зле.....рутера ми е в хола.... с другият хващах нет в стаята сеща също, но кухнята която е 2 метра по натам си остава обетована земя.... а очаквах с новият рутер за 100 лв да стане...... освен това пак ми дава едно гадно забиване пред all shares на самунг..... нз какво да правя, от 192.168.0.1 цъкнах там тикчето на speedbooster или каквото е там и изписа UP TO 450 mbps ама никаква файда...... чувствам се пре*бан с извинение....нито обхвата се увеличи, нито скоростта с телевизора..... даже по бавно зарежда от 20левовият рутер.... ако може да променя нещо в настройките кажете....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #2

    Отговор: Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    проблема надали е в рутера имам същия и откакто го сложих преди около 6 месеца не е забил нито веднъж и има приличен обхват ,при мене около 10 метра през 3 стени е на 60-70%

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #3

    Отговор: Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    свалих най новият firmware упдейтнах го... версия v.2.1 e ако има значение..... нз НИКАКВА разлика в сравнение с старият... нито обхвата се вдигна дори и с 2-3 метра да хване и кухнята.... дали да не го сменя нз

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #4

    Отговор: Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    гледането на HD през WIFI е умряла работа .. слагай кабела

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #5

    Отговор: Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    Виж да не си избрал "България" в настройките - имах ги същите перипетии с тоя модел

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #6

    Отговор: Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    clp88.jpgclp28.jpg нещо от тези неща да променя? до сега беше на българия да... има ли значение?!

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    Няма, в зависимост от региона, може да пусне честота която на друго място е забранена.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    108
    #8

    Отговор: Най- добри настойки за TP LINK 1043 ?

    Здравейте,
    имам въпросния рутер и съм много доволен. Не мога да се справя обаче с връзването на външен HD чрез USB към него. Някой ще може ли подробно да ми обясни какво да направя. Рутера е този Безжичен рутер N Gigabit TP-LINK TL-WR1043ND - eMAG.bg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Настойки за проектор (калибриране)
    От digital11 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-14, 10:45
  2. Рутер TP-LINK WR740N или D-LINK GO-RT-N150
    От rodrigo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-13, 11:25
  3. Отговори: 1
    Последно: 28-10-08, 21:30
  4. НАРГИЛЕ
    От lada2107 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 19-03-08, 12:19
  5. Call Of Duty 3, за PC - КОГА ???
    От Mr.TECHNO във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 14-08-06, 17:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе