Резултати от 1 до 9 от общо 9

Интернет през сателит ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Интернет през сателит ?

    Почти е сигурно, че ще купувам такова устройство и ми се иска да събера информация. Ако някой знае и линкове, ще съм благодарен да ги постне за преглед.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #2

    Интернет през сателит ?

    в двете посоки ли :=))))

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Интернет през сателит ?

    И двата варианта ме интерисуват. И еднопосочен и двупосочен.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    Интернет през сателит ?

    можеш да се обадиш във видеомакс - videomaxavs.com обаче имам чуството че сателитните доставчици не изтрайват дълго. обикновенно ефтин нет се пуска от сателити които са пред падане. не че съм 100% сигурен де но се обади ако намериш някакво смислено решение :-)

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #5

    Интернет през сателит ?

    Това със сателитен интернет, не мисля че е много удачно. Ние бяхме абонати във фирмата на www.europeonline.net, но по време на абонамента изключиха транспондера, които осигуряваше покритие за БГ-то и ние увиснахме. Излишно хабихме време и нерви за възстановяване на връзката, но нищо не се получи. Чух че в момента има и други сателити покриващи България, но и за тях няма добри отзиви. Единият от сателитите много често мени кординатите си и се налага да се следи непрекъснато за да има качествен сигнал.



    Въобще по-добре за сега пробвай друго решение.

    Радио връзките вършат идеална работа например и са някак си по земни.



    Мнение на обикновен ползовател[V]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #6

    Интернет през сателит ?

    Наскоро чух един много интересен отзив за поредния сателитен доставчик - Купили си едни мои позначти чиния със се железарията и някакъв интернет примерно половин мегабит. Обаче какво се оказало - всъшност им пуснали интернет на принципа на чашата която от горе се лпълни а от долу се изпразва - дефакто 64-ка която се налива отгоре и 512-ка отдолу. И като си изчерпиш трафика просто резват кранчето за няколко дни...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    86
    #7

    Интернет през сателит ?

    RU-Boy, mnogo mi miazish na Anakin Skywalker na snimkata .. Vzemi si turi nekoia po-normalna che se burkam mnogo hehe

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Интернет през сателит ?

    Като гледам ми се струва калпава работа в БГ сателитния достъп. Проблема е, че голяма част от времето си прекарвам на място, където няма интернет и това беше единствената възможност.[V][V][V]

    ---------

    naughty hacker ми това е лика на Анакин, но май не се вижда ясно, заради малкия размер [].

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #9

    Интернет през сателит ?

    Za dvuposochen satelit v bulgariqa nai dobre e da se orientirash ku Skyvision s sedalishte v bruksel

    http://www.sky-vision.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интернет през VPN
    От parazit във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 30-07-09, 17:55
  2. Интернет на Desktop PC през GSM, как?
    От Edin_Lud във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 14-07-07, 12:14
  3. Връзка м/у 2 РС през интернет
    От peter_nn във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 08-01-07, 16:05
  4. интернет през телефонИ
    От bub4o1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 29-08-06, 23:29
  5. Телефон през интернет
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 09-01-05, 19:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе