Резултати от 1 до 10 от общо 10

CCNA ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #1

    CCNA ?

    Nqkoi qwqwal li se e skoro na izpita za CCNA. Az shte se qwqwam skoro i mi iskashe da ponau4a towa onowa. Znam 4e ima dosta forumi no mi se steshe nqkoi koito go e minal tuk w BG da mi dade sywet.

    blagodarq predwaritelno

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    CCNA ?

    знам само че е 150 долара, а ако имаш над 70% през семестъра получаваш отстъпка от 110 долара

    ...иначе...як изпит братле

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #3

    CCNA ?

    мерси 4е все пак писа ... тези неща и аз ги знам, даже и малко повече. искаше ми се да разбера нещо повече за самия изпит. как протича и т.н. а ако някои има въпроси относно курса мога да помогна

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #4

    CCNA ?

    А какво все пак е CCNA????



    светнете ме - please, може пък и аз да го изкарам...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #5

    CCNA ?

    Това е сертификат на Cisco. Cisco Certified Network Associate

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    12
    #6

    CCNA ?

    На изпит за CCNA бях преди около 4 години и мога да ти кажа че нещата не са се променили кой знае колко от тогава. Изпита е всъщност компютърно базиран тест. Започва с non-disclosure agreement после продължава с анкета в която те питат какво работиш, до колко познаваш cisco, от колко време работиш с техни продукти и т.н. Тази част не ти влиза във времето което имаш за изпита. От там нататък започва истинския изпит. Има възможност да маркираш и прелистваш въпроси. Може да добиеш представа за изпита на www.boson.com. Там има примерни тестове които са почти точно копие на истинския тест.

    Успех

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #7

    CCNA ?

    Мерси Кольо, ама така и така си тръгнал да обясняваш... TestKing ми казаха че е доста близо до изпита. Има ли нещо вярно? Изненадват ли много въпросите, или са като тези от тестовете в края на всеки семестър?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    12
    #8

    CCNA ?

    Тестовете на Boson, предполагам че същото се отнася и до TestKing, дават представа за интерфеиса и ти опресняват знанията по определени теми. Не може да разчиташ че въпросите на Boson или TestKing са 1:1 копие на тези от теста. Ако беше така одавна да са ги осъдили. Доста от въпросите са извадени от учебната програма на Cisco- ICND, CCNAB, т.е. не са нищо ново, но тук там има и по засукани неща.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    12
    #9

    CCNA ?

    Е не е толкова нова информация, но все пак ако някой е пропуснал да прочете:



    On June 24, 2003, Cisco Systems, Inc., announced three enhancements to the CCNA® The enhancements include a new two-step exam path for new candidates entering the networking field, revisions to the existing CCNA exam, and the option for candidates to apply one of the new exams for CCNA recertification.



    Following are the two certification paths

    for CCNA. Exams are valid for three years

    from the date the candidate passes.

    • The CCNA 640-801 exam (available on

    June 30, 2003)

    • The INTRO 640-821 exam (currently as

    beta exam 641-821) and ICND 640-811

    exam (available on June 30, 2003).

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    1
    #10

    CCNA ?

    Njakoi ima li njakoe izit4e ot ccna 3

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тестове за CCNA
    От solaris във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-06, 01:20
  2. Лекции за CCNA 3.1 и ИТ основи 2???
    От Djniki във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-04, 05:51
  3. Инфо за бриджовете от 2.1.4 към 3.1 на CCNA
    От solaris във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 02-09-04, 02:42
  4. Търся решени тестове за CISCO v3.0 ccna
    От mitkosan във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 02-04-04, 00:25
  5. Cisco CCNA
    От Vency във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 16-12-02, 15:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе