Резултати от 1 до 11 от общо 11

Transfer na file prez ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    12
    #1

    Transfer na file prez ICQ

    naistina mnogo pyti mi se e sluchvalo da prashtam file prez ICQ i ponqkoga stava no v povecheto sluchai ne moje,tova ne mogfa da si go obqsnq, ako nqkoi ima mnenie zashto neka da spodeli

    Predvaritelno blagodarq ;-)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    46
    #2

    Transfer na file prez ICQ

    Ako choweka s kojto se opitwash da obmeniash file e zad firewall - togawa direct connection mejdu was ne moje da se otwori (toj da kajem wliza prez http/https proxy) i saotwetno ne stawa dalawerata. Ako e s realno ip i moje da otwori direkten connection s tebe - i dwamata piete po bira i razmeniate file-owe na volia.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Transfer na file prez ICQ

    Работата може да стане и ако еиният е зад firewall. Този коъто е зад firewall отива в preferences, connections, server, зибира using firewall, not using proxy и keep connection alive.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    46
    #4

    Transfer na file prez ICQ

    Towa dobre, no ako edinstwenia izlaz ot localnata mreja e http proxy - ne vijdam towa s kakwo shte spomogne, oswen che niama da se warje icq-to.

    Spored men tochno towa e problema na choweka - che niakoi ot poznatite mu sa zad proxy.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Transfer na file prez ICQ

    И аз съм бил зад прокси но ми се е въурзвало ICQ-то. Ако не се вързва да се обади на интернет доставчика си и да се оплаче.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #6

    Transfer na file prez ICQ

    Обикновенно не е заради проксито. Ако единият от двамата които ще си обменят файлове не е с реално ИП няма да стане номера. Имам в предвид ако е с ИП от вида 192.168.ххх.ххх или някой друг частен адрес. Дори и двамата да са с реални ИП-та, също няма да се получи ако единият минава през NAT - Network Adress Translation или някакъв тип маскарадинг на адресите. Най-добре си попитайте доставчиците, те знаят, i'm sure

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #7

    Transfer na file prez ICQ

    Най добре се прехвърлят файлове с MSN Messenger лично мое мнение

    На ICQ ми се е случвало да спре трафика докато там не

  10. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #8

    Transfer na file prez ICQ

    Ако единият е с маскиран адрес, а другият не, първият може да праща, но не може да получава :-))

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #9

    Transfer na file prez ICQ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ако единият е с маскиран адрес, а другият не, първият може да праща, но не може да получава :-))



    <div align="right">оргинално мнение на -CTPAX-</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мдаа... това го забелязах. По мои наблюдения обаче ако ICQ се вързва през SOCKS 4 или 5 проски няма проблем с трансфера.

  12. Gadget
    Guest
    #10

    Transfer na file prez ICQ

    -CTPAX- e напълно прав от всичко по-горе

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #11

    Transfer na file prez ICQ

    май не е тва проблема ,защото аз съм с реално ай пи и пращам и получавам от хора с не реални ай пи та и зад НАТ и съм сигурен че някой от познатите ми ползват HTTPS прокси за да си вържат Кю тата

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. File transfer по USB или bluetooth
    От mobil във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-10-06, 13:49
  2. Wire Transfer?
    От BlueBox във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 18-05-06, 07:24
  3. QIP file transfer проблем
    От Delta1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 28-11-05, 01:42
  4. File transfer over ICQ - проблеми и решения?
    От gkirev във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 03-09-03, 01:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе