Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос относно провидер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #1

    Въпрос относно провидер

    някои може ли да ми каже нещо повече за атлантис, понеже са единствените които предлагам интернет там където съм аз, дали си струва или да търся някои друг

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    Въпрос относно провидер

    Ползвал съм им услугите около месец (неограничен достъп, VPN) - малко бавничко (max. 8/16 kbps), но иначе без проблем.

    Ама как така нямаш други възможни ISP-та ?!? Може би не знаеш... Ако искаш, кажи в кой регион на София си и може някой от форума да може да ти помогне...



    //edit

    Oops, с тоя nick май си от Бургас...[]

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Въпрос относно провидер

    Наистина съм от Бургас, и съм студент, района е студентски град предполагам се досешаш, че трябва да е лан, тука няма телефони за щастие

    ако имате идеи казваите и мение за атлантис а 8/16kbps не са ли доста малко

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    Въпрос относно провидер

    Проблема е че това е единствената възможна алтернатива. Така че... ще ти отрежат главата, ама като няма друго нали се сещаш. Имам отвратителни впечатления от LAN-a в студенски град и най вече от:



    коментар: като не ти стигне малко кабел, защо да не го вържеш на възел а?



    коментар: кабели, кабели, да има, нека висят - да видят всички че тука има LAN



    коментар: блоковете на ТУ - нека всички видят че можем да опъваме въздушни кабели

    Когато спре интернета или недай си боже изгърми някой суич се почва една разправия - кой трябва да го сменя, кой да даде парите. Ако проблема е някъде около теб отиваш и си го оправяш сам. Ако е по-далече се надяваш на някоя благородна душа изпаднала в затруднение като теб. Така беше по мое време - преди две години. P.S. от тогава толкова съм набрал на Атлантис и на Ивайло Филипов... Така че не смятай мнението ми за особено обективно.

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Въпрос относно провидер

    не знам дали мнението ти е обективно ама поста ти ме кефи еи сега прасхтам линк към маила на Калин

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос относно лсд
    От marea-ta във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-10, 18:12
  2. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-06, 23:32
  3. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 18:39
  4. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе