Резултати от 1 до 4 от общо 4

Problem s 2 mrejovi karti na edin komputer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    23
    #1

    Problem s 2 mrejovi karti na edin komputer

    Даите съвет. с ХР съм без сървис пак, слжих 2 межови карти 1 за вътрешната мрежа и една за нет-а, и win-а ми почна да се бави ужасно много. Едно приллойение SVHOST.exe ми яде голяма част от рам-а според таск менаджера. Пробвах с нов-а инсталация на win-а, няма промяна. Също така и explorer-a i inet explorer-a ми чдат необичайно много рам. ПОМОЩ не се издържа така. За медия плеар да не говорим, един филм от 90 мин ще ми го влачи 5 часа поне. Ако някои има идея да казва. мерси предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    31
    #2

    Problem s 2 mrejovi karti na edin komputer

    Е ти с колко рам разполагаш?

    Аз също съм с две мрежови карти точно като теб и нямам никакви проблеми! (256DDR).

    Предполагам си преминал през досадния Network Setup Wizart, ако не си най-вероятно от там иде проблема с бавенето!


  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #3

    Problem s 2 mrejovi karti na edin komputer

    Тури ги от различни марки, за да ги различаваш и да знаеш на коя какво си сетнал.



    Защото типично външната е на DHCP, а вътрешната на фиксирани настройки.



    При мен също бачка без проблем.

  5. sven
    Guest
    #4

    Problem s 2 mrejovi karti na edin komputer

    Не съм много вещ но ти си третия човек(със мен)от когото чувам за този проблем.Това ме навява на мисълта че е някакво "бъгче" в Windows.Същите "симтоми" са.Проявява се при определени конфигураци,драйвери,софтуер и не на последно може би Windows контрибуции(аз лично знам за няколко различни XP такива)

    Лекарство-проба-грешка.Инсталирай друго XP(ако си със SP1 пробвай без него и обратно)Пусни най-малко 2 различни Антивирус програми със актуален update.Остави Windows със минимален брой приложения и тествай по няколко часа като качваш следващото.

    Трудоемко но поне за сега не съм чул конкретно противодействие на този тормоз.Ще се радвам ако някой го предложи[^]



    PS.Пробвай да изтриеш следните нещица веднага или след чиста инсталация(cd_clint.dll и cd_install277.exe)Може и да ти помогне.



    Успех и пиши до къде си опрял[^]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mrejovi karti
    От DHCP във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 02-05-03, 22:38
  2. Problem s edin veht HDD
    От stancho_75 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 10-02-03, 22:08
  3. Problem s edin 21'Compaq
    От buggy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-02, 07:41
  4. oshte edin nt4 problem
    От Ivooo във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 10-03-02, 13:41
  5. Problem s Lan karti na win2000
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-01, 16:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе