Резултати от 1 до 7 от общо 7

За Elite PV 370x

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    4
    #1

    За Elite PV 370x

    Онзи ден си взех въпросната джаджа и искам да попитам нещо - определени филми вървят с минимално забавяне в картината все едно е на забавен кадър. Разгледах им кодеците, битрейда и т.н. на компютъра, но не намерих разлика между тези които вървят добре и тези които леко забавят. На какво може да се дължи това??

    Предварително благодаря!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #2

    За Elite PV 370x

    Ето ти тема от 20 страници за въпросното устройство - чети и се забавлявай...

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=16694

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    4
    #3

    За Elite PV 370x

    Аз това го прочетох, но никъде не срещнах нещо което поне малко да прилича на моя проблем(ако не съм чел много бързо. Повече се дискутира темата за субтитрите - аз с тях за момента не съм имал проблем [:D]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    20
    #4

    За Elite PV 370x

    Случвало ли се е на някой, след ъпдейт на този плейър, всичко да се прецака?

    Питам защото мисля да сложа този ъпдате - PV370X_25112004_outline.iso и не ми се иска да мъкна "елита" по сервизите след това.



    btw : От миналия петък се сдобих с елит 370 и ми се струва, че почна да бъгясва. Например снощи гледах - "Крадец на животи". В началото диска се разпозна, но като пуснах филма се замисли за доста време ( повече от минута). Спрях, извадих диска, вкарах го и тогава пак същото забавяне. Едва след като изгасих плеъра и го включих отново, филма тръгна. [?][?][?]



    Възможно е да е от носителя - "Sky", но до момента не съм имал проблеми с тях.


  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    4
    #5

    За Elite PV 370x

    На мене чак да гася плеара не ми се е налагало, но изваждане и повторно вкарване на диск съм правил, но само толкова, после филмът си вървеше без проблеми. А за ъпдейта аз довечера ще го правя

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    6
    #6

    За Elite PV 370x

    И аз си купих този плеър, ъпдейтнах му субтитрите с междинната версия. Смятам че с този ъпдейт субтитрите са най добре. Е има си и кусури когато е по дълъг реда изяжда няколко букви. То го прави и с оригиналния firmware. Така че давайте смело

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    4
    #7

    За Elite PV 370x

    Аз пробвах двата варианта - с полупрозрачен фон на субтитрите и с outline на шрифта, според мен първия вариант не е много удачен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български
    От Jenny във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1468
    Последно: 30-07-10, 16:25
  2. Elite DVD/DivX плеър PV-370X
    От yavor3344 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-09, 22:25
  3. Въпрос за субтиртри на Elite PV-370X
    От tonkostz във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 15-08-07, 18:42
  4. update на elite pv-370x - помощ
    От quest във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-06, 12:31
  5. NEO DVD-PX77 DIVX vs. Elite PV- 370X
    От crow във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-04, 09:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе