Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

как да си направя VCD ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    как да си направя VCD ?

    Някой ако може да ми каже как по-лесно да си направя VCD ще го черпя много яко [:D]


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    как да си направя VCD ?

    със Nero

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    как да си направя VCD ?

    http://vcdhelper.hit.bg/index.html [подробни указания на български език]




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #4

    как да си направя VCD ?

    тоя VCD hepler съм го гледал и става така обаче много бавно става работата. за един 700 мб филм около 3 часа а ако е 2 диска филма времето става много. Това с неро - то как става ? имам предвид със субтитрите

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    как да си направя VCD ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">тоя VCD hepler съм го гледал и става така обаче много бавно става работата. за един 700 мб филм около 3 часа а ако е 2 диска филма времето става много. Това с неро - то как става ? имам предвид със субтитрите



    <div align="right">Originally posted by obshtinska_mishka*-*31/01/2005*:* 09:38:00</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    1. Уточнявай се точно какво искаш до попиташ. Какво значи "по-лесно"? Може да е всичко друго, но не и "по-бързо"!



    2. Не очаквай да направиш VCD за 15-20 мин. - процесът по конвертирането изисква много повече време - дори повече от реалното при плейване на файла [това ти е описано и на страницата, която ти посочих]. Процесът наистина е времеемък, но то и именно заради това VCD струват по-скъпо от обикновенните CD [на черно]. Ако имаше по-бърз начин, мислиш ли, че нямаше да се знае вече за него или най-малкото да е описан?



    3. Колкото и странно да ти прозвучи - от "бързината" на запис зависи и качеството на VCD. Така, че няма смисъл да бързаш...




  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    17
    #6

    как да си направя VCD ?

    http://store3.data.bg/pchelp/Multime...VI-DVD-VCD.htm



    От това по-лесно нема , е лъжа малко ама...

    Пробвай и с програмата WINAVI Video converter.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #7

    как да си направя VCD ?

    а качеството винаги ли е толкова лошо или има значение по какъв начин се конвертира

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    как да си направя VCD ?

    Не винаги е лошо качеството (при условие че, първоначалния файл е с добро качество). Зависи какви настройки и филтри използваш при конвертирането. Ако не използваш нищо - става бързо (относително понятие [] ), но с лошо качество. При включване на подходящи филтри с правилната им настройка има осезаемо подобрение в качеството, но времето за обработка са увеличава от 50% до 100%.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #9

    как да си направя VCD ?

    ми то хубаво с тия филтри ама като не разбирам чак толкова.

    един път си направих VCD като следвах инструкциите от тоя VCD helper и не стана кой знае к'во. поне аз не съм доволен много

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    как да си направя VCD ?

    Ако си го гледал на компютъра, нищо чудно.




  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    17
    #11

    как да си направя VCD ?

    obshtinska_mishka





    Качеството е 1:1 с това което ти предлагам аз. Всичко зависи от АВИ-то което ще правиш.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #12

    как да си направя VCD ?

    гледах го на телевизор и там не ми хареса кой знае колко. сега ще пробвам по начина който dede предлага пък ще видим какво ще стане

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #13

    как да си направя VCD ?

    няма по-лесно от WinAVI Video Converter. субтитрите влизат автоматично, ако използваш DirectShow VobSub

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #14

    как да си направя VCD ?

    а знаеш ли дали има някъде инструкции за употреба на програмата ?

    на български за предпочитане [:D]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    17
    #15

    как да си направя VCD ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">а знаеш ли дали има някъде инструкции за употреба на програмата ?

    на български за предпочитане [:D]



    <div align="right">Originally posted by obshtinska_mishka*-*07/02/2005*:* 12:39:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Нямаш нужда от инструкций. Програмата е толкова лесна и интуитивна, че няма аналог [:D]

    Няма да се разминеш обаче без тестове. Т.е., правиш част от филма след което го преглеждаш ( с програмата AviPreview). Ако ти хареса качеството, започваш от начало и го пускаш целия. Ако не, пробваш да смениш някой от настройките - размер на екрана(640x480) и система( PAL , SECAM).

    Лошото при тази програма е, че прави малко голям изходния файл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да си направя субтитри?
    От ronnie72 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 29-12-11, 01:41
  2. Как да си направя ftp?
    От DerekMTN във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 11-03-08, 10:21
  3. как да направя VCD
    От TopBG във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-04-05, 17:16
  4. Как да си направя форум?
    От blue_ във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 17-08-04, 02:39
  5. Как да си направя rack?
    От bucho във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 15-07-04, 13:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе