Резултати от 1 до 14 от общо 14

Psycho Movies List

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    64
    #1

    Psycho Movies List

    The Machinist (2004). Гледайте го.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #2

    Psycho Movies List

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">The Machinist (2004). Гледайте го.



    <div align="right">Originally posted by stalker - 07/03/2005 : 22:30:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Сюжетът му е почти толкова анорексичен колкото Крисчън Бейл, но пък като die-hard фен на Fight Club аз се насладих. Добър филм, най малкото заради Крисчън Бейл, който скоро ще се появи като Батман два пъти по-едър от колкото е тук. [:D]

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    64
    #3

    Psycho Movies List

    Понякога един малък детайл, един незначителен щрих .. или няколко такива са това, което всъщност прави един филм добър.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    64
    #4

    Psycho Movies List

    Control (2004). Рей Лиота и Вилем Дафо. И много, много българи в екипа.

    Въпреки, че не спада в категорията 'psycho', не се стърпях

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #5

    Psycho Movies List

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">The Machinist (2004). Гледайте го.



    <div align="right">Originally posted by stalker - 07/03/2005 : 22:30:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Гледах го преди малко но почти нищо не ми се изясни - всичко ми е мъгла можеш ли да разясниш малко ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    64
    #6

    Psycho Movies List

    @shamara - съжалявам, но ми е трудно да разяснявам филми, песни, картини и пр. []

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Psycho Movies List

    гледах "the machinist" и честното ми мнение е, че този час и половина от живота ми е безвъзвратно загубен ( или по-скоро <час, защото просто накликах втората половина). пълна безсюжетност, лек намек за "психясване" на главния герой - нещо, което го има показано по великолепни начини и директно в много други филми, а не нескопосани намеци като в този. уж луд, уж не-луд...



    вкусът в устата ми беше точно като след "may". пак намеци за полудяване, последвано със откровени малоумщини. ако на някой му харесва да гледа откачалки и да си казва "ех, добре, че не съм такъв" - ок. аз предпочитвам да гледам смислени действия на хора с ума си.



    въпрос на личен вкус

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    64
    #8

    Psycho Movies List

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">гледах "the machinist" и честното ми мнение е, че този час и половина от живота ми е безвъзвратно загубен

    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*10/03/2005*:* 15:01:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Знаеш ли за мен какъв е еталона за безвъзвратно загубен час /или колкото изтърпиш/ при гледането на филм ? - Нарича се "The Terminal". И то унизително загубен - и заради заигравката с българския, и заради 'навеждането' на Т.Ханкс, пък и на Спилбърг, изобщо всичко, всичко [}]...



    Така че, когато се дават толкова крайни квалификации /като твоята/, винаги събуждат някаква реакция .. не се сърди, но сега шанса повече хора, прочели това тук, да "загубят безвъзвратно" 102 минути, се увеличи значително

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Psycho Movies List

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Така че, когато се дават толкова крайни квалификации /като твоята/, винаги събуждат някаква реакция .. не се сърди, но сега шанса повече хора, прочели това тук, да "загубят безвъзвратно" 102 минути, се увеличи значително



    <div align="right">Originally posted by stalker*-*10/03/2005*:* 17:16:04</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    е да, но когато загубят тези 102, но видят, че вкусът им съвпада с моя, ще си спестят загубата на други 1002 по-нататък. ако пък им хареса ще знаят, че вкусът им е различен от моя и ще правят обратното.



    така че реакцията ми води точно до win-win situation in long term [:P]

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    64
    #10

    Psycho Movies List

    @FearMe - не те разбирам. По точно - не желая да те разбера

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    100
    #11

    Psycho Movies List

    @FearMe Май ще трябва да прочетеш отново Стивън Кови за преговор на win-win Дори и да ми оплюеш тотално(с цел да ми спестиш 3 часа от живота) "Star Wars 3 Revenge of Sith" дори и не си помисляй ,че няма да го гледам,колкото и да ни съвпадат вкусовете.Както се казва въпрос на принципи и гледна точка.

    А за конкретният спор "В търсене на изгубеното време":

    Няма такова понятие като загубено време,дори този "загубен час" в сърцезания на Крисчън Бейл е прибавил нещо към духовната ти култура(която за да я изградиш сигурно си изгледал хиляди недотам признати шедьоври на арта).

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    64
    #12

    Psycho Movies List

    Suspect Zero (2004).

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Psycho Movies List

    visible, има филми, които каквито и кретeнии да са - пак трябва да се гледат. едно време не повярвах, че ватман и бобин... извинявам се, батман и робин, е голяма глупост, но страданието ми в салона доказа, че колкото и да има вяра човек на приятелите си, понякога държи да пипне котлона, за да се убеди, че е горещ []



    дано starwars3 поизмие леко горчивия вкус, който 2 остави поне в моята уста... чакам и аз с нетърпение. още помня времето, когато се люлеехме на люлките и крещяхме "аз съм хан соло" [].



    ще се гледа, как няма да се гледа. и няма да разубеждам никого - обещавам отсега [:D]



    във връзка с темата - току що изгледах constantine. препоръчвам го горещо, само дето трябва да се изчака доброто качество. това също не е лошо, но част от ефектите се губят, а си заслужават. определено оригинален, а и отдавна не беше излизал качествен "birth of satan/son-of-satan" филм

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #14

    Psycho Movies List

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Знаеш ли за мен какъв е еталона за безвъзвратно загубен час /или колкото изтърпиш/ при гледането на филм ? - Нарича се "The Terminal". И то унизително загубен - и заради заигравката с българския, и заради 'навеждането' на Т.Ханкс, пък и на Спилбърг, изобщо всичко, всичко [}]...



    Така че, когато се дават толкова крайни квалификации /като твоята/, винаги събуждат някаква реакция .. не се сърди, но сега шанса повече хора, прочели това тук, да "загубят безвъзвратно" 102 минути, се увеличи значително



    <div align="right">Originally posted by stalker*-*10/03/2005*:* 15:16:04</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    На мен пък "Терминалът" ми хареса много.... въпрос на вкус []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Region, CSS crypted DVD movies
    От Pit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 14-03-06, 22:27
  2. Teen Movies OST
    От IBANEZ_ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 12-02-05, 09:23
  3. Charlz Chaplin Movies
    От BAD_BOBIK във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 27-03-03, 15:31
  4. Larry 7 - Movies Add-on ?
    От FearMe във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 28-09-02, 23:43
  5. bg-peering list
    От maddog във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 17-07-02, 14:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе