Резултати от 1 до 4 от общо 4

SAMSUNG HT-DS420???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Davidoff_Lights
    Guest
    #1

    SAMSUNG HT-DS420???

    Така значи купих си ситема за домашно кино SAMSUNG HT-DS420 с подръжка на Divx и бг субтитри обаче субтитрите нямат тъмен фон и малко дребни ми се струват.Та някои знае ли саит от където да изтегля някакъв software ъпдейт относно субтитрите[?][?][?]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    SAMSUNG HT-DS420???

    Davidoff_Lights, субтитрите са с черен кант и са много четливи, НО са много малки 12 или 14 размер. Доколкото сравних LG, TOSHIBA и SAMSUNG ползват един и същ чип и един и същ фирмуер. Има един съфорумец от Варна, който беше дошъл в магазина и му бях дал оригиналният firmware на ТОШИБА, той ми донесе преправен фирмуер с размер 22 на Субтитрите и с жълт цвят. Не му знам ника, така и не се запознахме.

  4. Davidoff_Lights
    Guest
    #3

    SAMSUNG HT-DS420???

    А дали ще стане ако от саита на Elite,там има такъв ъпдеит които прави субтитирите в големина 22,та дали ще стане на моя самсунг този ъпдеит.Ето и линкhttp://www.elite.bg/bg/home_video/dht_790x_update.htm

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #4

    SAMSUNG HT-DS420???

    Не само ще прецакаш устройството, трябва ти оригиналният ФАЙЛ за ъпдейт и да се побъзика из него, но не знам как и не ми се занимава! Както бях писал по горе ако някой се хване да ги оправи тогава става. но трябва да си е на САМСУНГ инак заспива говедото и трябва ма сервиз да го носиш и ще ти отрежат главата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  2. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  3. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00
  4. Има ли Firmwere за Samsung HT-DS420
    От Seb Fontaine във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 14-10-06, 20:55
  5. Samsung ds420 firmware
    От Bate_Jonie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 15:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе