Резултати от 1 до 5 от общо 5

"THE SENTINEL"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #1

    "THE SENTINEL"

    Този път няма да се впускам в подробни ревюта и прочие орални (в случая, мануални) естраполации. "The Sentinel" (2006) определено не попада в категорията "буламач", въпреки своите недостатъци. Филмът грабва с блестящо звездно присъствие (Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Kim Basinger и др.), изпипана актьорска игра, полунапрегната атмосфера. Точно филм за "Неделна киновечер", или за онези моменти, в които приятелката ви е неразположена, а другият ден - на зъболекар. Малко не ми хареса името на филма - "Стражът" - звучи някак си древно (повече като ниво на "Heretic" или "Hexen", отколкото на филм), но може би се визира едва ли не "вековната" работа на Майкъл Дъглас в областта на охранителната дейност, придавайки му освен завиден авторитет, така и изящество в стила на доказан ветеран. Някак си не върви и име от рода на "Бодигард" (авторите определено са се опитали да избягат от сянката на това добре познато на всички ни заглавие). "Охранител" пък ще навежда мисълта към скучен, нискобюджетен римейк за работата на затлъстял чичко, люпещ семки в очакване на сутринта. "Стражът" - това звучи гордо (някак си). Нали?

    Надявам се да се насладите на екшън-драмата и поне малко да се разтоварите.

    Оценка: 6/10

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: "THE SENTINEL"

    Стражът който чукаше "Първата Дама", а президента и за миг не се усъмни. Даже когато се опитаха да го накиснат !

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: "THE SENTINEL"

    "ааа, The Sentinel"

    (който се чуди какво точно значи реакцията ми, да провери поста ми за "Slither"

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: "THE SENTINEL"

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    "ааа, The Sentinel"

    Аааааа, FearMe!

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #5

    Re: "THE SENTINEL"

    Тука вече с кодови реплики се оценява :-)))
    Иначе за филма - приятно изгубено време, струва си да се гледа според мен.
    На фона на комерсиалните бози, бълвани с десетки напоследък...това се отличава. (мое мнение).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Отговори: 50
    Последно: 02-11-09, 07:24
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе