Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 69
Like Tree10Одобрявам

Филми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #46

    Отговор: Филми

    Скоро изгледахме с жената мини сериала “Техеран”. Много ми хареса. Иран - Израел, агенти, мръсни игри. Много приятен.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #47

    Отговор: Филми

    Да,"Техеран" е доста добър,особено втория сезон,все пак е от продуцентите на "FAUDA"
    В този ред на мисли,препоръчвам и "The Spy" със Саша Барон Коен-сериала е по действителни събития за легендарния израелски шпионин.

  4. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #48

    Отговор: Филми

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Да,"Техеран" е доста добър,особено втория сезон,все пак е от продуцентите на "FAUDA"
    В този ред на мисли,препоръчвам и "The Spy" със Саша Барон Коен-сериала е по действителни събития за легендарния израелски шпионин.
    Мисля,че следва да се добавя къде го гледате,платформа или тв програма....Ако е на платформа NETFLIX/HBO MAX e по лесен за намиране.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #49

    Отговор: Филми

    Техеран (2 сезона) го има в платформата AppleTV+ с български субтитри, 4К Dolby Vision и Dolby Atmos.

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #50

    Отговор: Филми

    Аха,доста станаха....
    Гледам 10лв. месец но не видях на колко тв-ра може за такава цена.
    Тук гледам
    • Може ли да го споделям със семейството си?[COLOR=var(--accordion-icon-color)]
      [/COLOR]


      Разбира се. Apple TV+ позволява да споделиш абонамента си с до петима членове на семейството.


    значи на 6 тв-ра?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #51

    Отговор: Филми

    Там някъде. От скоро ползвам (2 месеца). Уж реших да опитам да изляза от "тъмната страна" (торентите) и да мина на "светло" чрез проба на платформите за стрийминг услуги. Оправям се с разбирането на английския език от литература или файлове, но от филмите и при бърз разговорен английски ми е трудно да схвана навреме всичко. Та се ориентирах към AppleTV+ и НВО Мах, които единствено от всичките имат бг субтитри на предлаганото. AppleTV+ е с превъзходно качество като картина и звук. Но каталогът е сравнително малък. Повечето неща ги имам от торенти. Ще погледам това, което не съм гледал и ще го спра най-вероятно.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #52

    Отговор: Филми

    VanDam, в AppleTV също много ми харесаха “See” с Джейсъм Момоа и “The morning show” с Дженифър Анистън. Първото е постапокалиптично сериалче с интересен сюжет а второто си е съвременна драма с много добър актьорски състав.

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #53

    Отговор: Филми

    Добавям и "Hit and Run" с Лиор Раз,пича от "FAUDA"
    Всичко го има по тракерите с много добро качество.
    Също и "BRAQUO"-Грабеж,уникален френски сериал,има 4 сезона които съм ги гледал по няколко пъти,даже мога кажа,че ми е в Топ 5 за сериали за всички времена!
    Който успее да издържи първите 2-3 епизода,че са малко тегави,останалите се гледат на един дъх!Много реална полицейска история,на моменти дори брутално откровена,много сериозно кино,франсетата го могат!
    От скандинавките твърдо"BRON",там всякакъв отрицателен коментар е излишен...
    Този пост е редактиран от iveto; 17-08-22 в 19:16.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #54

    Отговор: Филми

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    VanDam, в AppleTV също много ми харесаха “See” с Джейсъм Момоа и “The morning show” с Дженифър Анистън. Първото е постапокалиптично сериалче с интересен сюжет а второто си е съвременна драма с много добър актьорски състав.
    Да, и на двата съм им изгледал всички сезони. На See май се очаква нов сезон.
    stenly одобрява това.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #55

    Отговор: Филми

    See, Foundation, the morning show … всичките трябва да имат нови сезони тази есен.

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #56

    Отговор: Филми

    "See" вече започна,има качен първия епизод по тракерите...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #57

    Отговор: Филми

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Там някъде. От скоро ползвам (2 месеца). Уж реших да опитам да изляза от "тъмната страна" (торентите) и да мина на "светло" чрез проба на платформите за стрийминг услуги. Оправям се с разбирането на английския език от литература или файлове, но от филмите и при бърз разговорен английски ми е трудно да схвана навреме всичко. Та се ориентирах към AppleTV+ и НВО Мах, които единствено от всичките имат бг субтитри на предлаганото. AppleTV+ е с превъзходно качество като картина и звук. Но каталогът е сравнително малък. Повечето неща ги имам от торенти. Ще погледам това, което не съм гледал и ще го спра най-вероятно.
    Гледам с английски субс , особено ако е динамичен филм с диалекти и акценти , без субс нищо не им разбирам на моменти , особено ако актьорите са по-шоколадови
    Gena_bs одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #58

    Отговор: Филми

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Техеран (2 сезона) го има в платформата AppleTV+ с български субтитри, 4К Dolby Vision и Dolby Atmos.
    Има промо 3 безплатни месеца аплетв плус в истайл
    https://istyle.bg/ Аз си пуснах.

  17. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #59

    Отговор: Филми

    На мен най-големият ми проблем е баш със субтитрите.
    Много съм придирчив към качество на реплики/превод, времетраене, пауза между репликите, стил и големина на шрифт и какво ли още не.
    Задължително ги дообработвам, дори и английските, където изобилства от профанизми като "Хммм, хух, окей, йеп, ммм, ох, ах, ух!" на персонаж, което ме вбесява, защото яде време за осмисляне на по-ценни реплики.
    Следващото е, че шрифтовете в нито едно от примевидео, нетфликс, хбомакс оригинални андроид стрийминг приложения,
    не ми действат положително на либидото.
    Затова,
    всички тия ги минавам в Коди адони, където сам съм си сложил и настроил шрифт.
    И пак не ме кефи, колкото шрифта в Нова плейър...

    А бе,
    всеки луд с номера си, драги зрители и скъпи радиослушатели...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #60

    Отговор: Филми

    Ако на някого му се гледа сериозен филм от края на 70-те, касаещ американската "демокрация, права на работниците" и т.н., препоръчвам F.I.S.T.
    F.I.S.T. (film) - Wikipedia ; F.I.S.T. (1978) - IMDb
    Norman Jewison, Joe_Eszterhas и бат Силвестър са създателите му. Историята е на базата на жизнения път на Jimmy Hoffa - Wikipedia .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. филми на USB
    От vandu във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 10-07-12, 11:32
  2. Филми
    От Aikas във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 01-04-12, 20:02
  3. 3D филми?
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 29-12-11, 23:32
  4. Бг. филми
    От yoyo1 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 01-08-07, 15:05
  5. Филми
    От Pesho13 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 09-05-03, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе