Страница 6 от 21 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 305
Like Tree37Одобрявам

Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    59
    #76

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Здравейте,
    Гледам сериала с голям интерес.
    Реших да си закупя и книгите, но ме интересува дали има някакво малко по луксозно издание с твърди корици, че тези 700 страници и с оглед на това, че нямам време да чета повече от 30на страници преди лягане, имам чувството, че книгата ще се разпокъса.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #77

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Има: http://www.amazon.co.uk/Game-Thrones...754697&sr=8-10

    Има и игри, саундрак, филмаhttp://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_...me%2Caps%2C275 - ДВД, БЛУРЕЙ и т.н.

    Като прочетеш тази Вземи прочети само една книга на Джеймс Ролинс и тогава отново ще си "говорим" ...

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    401
    #78

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Аз уж скоро четох втората част, но не помня да имаше кражба на дракони?
    Аз ли съм забравил, или са променили малко в сценария?

  5. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #79

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Филма не следва точно книгата - има и други разминавания - например "дивачката" хваната от Грейджой в книгата са брат и сестра. Някъде бях чел, че се стараели максимално да се доближат до книгата, но когато променяли нещо се получавал "ефекта на пеперудата" водещ след себе си все по-големи и по-големи промени в бъдеще.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #80

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Последните 3 епизода се различават от книгата....ето и трейлъри от играта.

    https://www.youtube.com/watch?v=pIylMrNY9sk#ws

    https://www.youtube.com/watch?v=4Y6U3yqJQyM#ws

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #81

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Последните 3 епизода се различават от книгата....ето и трейлъри от играта.
    Играта не става. Аз през последните години не играя, но като фен на книгата я дадох на синчето да я пробва - не му допадна.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #82

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    А бре, одъртяваме си прогресивно ...

    Аз преди FPS-тата ги "рендосвах" редовно, повторвах и потретвах, а сега от 2009 година лятото откакто излезна BF2BC каквото и да започна нещо не ми уйдисва ...

    И лаптопа го купих с цел 1. работа 2. забавления, включ. FPS-та когато ми писне от всичко и се нервирам(бъхтя, трепя, мушкам, разпачетосвам с гранотеми и други оружия ...но ето ме ... ). За съжаление има няколко FPS- та които досега са ме завладяли и увлекли - Return to castle WOlfenstein, Call of Duty-всички(но не толкова историята колкото екшъна), Crysis и Crysis warhead, BF2BC, Medal of honor(последният с мисията с хеликоптерите където действисето се развива в Афганистан), Quake 4.

    Сингълплеърите по история и геймплей ги подреждам по следната класация:
    1. BF2BC - няма друг ФПШ и такъв екшън като история и геймплей- падат сгради гранатометите пробиват дупки в стените ...
    2. Quake 4 -зловеща и не е за хора със слаба психика, особено нивото където в една фабрика препработват хора и ги превръщат в чудовища и извличат органични субстанции от тях ... но страхотен геймплей, музика, история, оръжия, фабула и завършек ...Тази игра според мен изобщо не е за деца- има твърде зловещи "случки" с хора и музиката когасто я играх за първи път доста ме подтискаше психологически и стрескаше, както и звуците издавани от враговете... Изобщо трябва да има ограничения за деца при определени игри!Могат да им повлияят зле на психиката !
    3.Return to castle Wolfenstein - първата добра история с добър геймплей, оръжия и донякъде основаваща се на действителни факти от историята...

    Сигурно на мен ми харесват игри и книги които включват факти от действителността, има мистика и донякъде има възможност наистина да се случат ...


    А бре одъртявам си, след като една камара игри не ми харесват(98%), а някога Каратеката се чудех как да я играя в час по информатика на "Правец 8М" ...

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #83

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Голямо чакане ще падне... Season 3 premieres March 31, 2013

    Новите артисти: http://gonnawatch.com/posts/1027/gam...sting-revealed

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #84

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    двата сезона ми харесаха и съм си отбелязал да прочета книгите, но мислех да го направя след като гледам сериите, т.е. дотук да си позволя да прочета само 1 и 2

    понеже всеки филм по презумпция е бледо копие на книгата, реших, че така ще изпитам двойно удоволствие. този релийз обаче през '13 ме отказва и ще подпукам книгата както си му е реда

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #85

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    http://www.makinggameofthrones.com/

    http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Season_3
    http://en.wikipedia.org/wiki/Game_of...%28season_3%29

    В добавка към списъка с локациите на филмиране освен Дубровник, Хърватия, сериала ще добави и Mароко, и ще продължи да снима сцените северно от Вала в Исландия, на ледника Vatnajökull.
    http://screenrant.com/game-thrones-s...-scott-184167/

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #86

    Re:Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    първият сезон беше супер!
    вторият първите две три серии хем ги гледах на куп - останах объркан, чак към края стана малко интересен.
    консултирах се и разбрах че и в книгите са така, а ревютата за последните 3-4 книги са оле мале.
    така че чакам сценаристите да наблягат на все повече безсмислено насилие и сех за да запазят интереса който май се позагуби - не съм гледал рейтингите.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #87

    Отговор: Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Следващият сезон на хитовия сериал "Игра на тронове" ще бъде "гигантски", съобщиха директорите на шоуто Дейвид Бениоф и Дан Уайз.

    Третият сезон на шоуто ще включва 10 отделни епизода, както бе през предходните два, но всеки от тях ще бъде малко по-дълъг, разкриха директорите.
    "Ще има почти още един епизод под формата на допълнителни минути. Една от страхотните свободи на Ейч Би О е, че не ни принуждават да работим в точно определен времеви период. Можем да снимаме както под 50, така и над 60 минути. Това ни дава много възможности за гъвкавост", коментира в интервю Уайз.
    Третият сезон на продукцията ще излезе в САЩ на 31 март 2013 г. Премиерната му дата за Европа все още не е ясна, но обикновено е няколко дни по-късно



    http://www.hbo.com/game-of-thrones.html?cmpid=abc716

    http://connect.hbo.com/game-thrones/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-02-13 в 16:44.
    estqwerty и svetlio1 харесват това.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #88

    Отговор: Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    гледах вече трейлъра и мислех да драсна тук 1-2 реда, но ме изпревари...

    само съм недоволен, че уж щеше да тръгва февруари, а отложиха за 31 март, т.е. с цял месец

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #89

    Отговор: Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Както върви сериала последния сезон" ще тропам с бастун" ...

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #90

    Отговор: Игра на Тронове от епоса Песен за Огън и Лед

    Създателите на „Игра на тронове” Дейвид Бениъф и Ди Би Вайс си поделят режисурата на един от десетте епизода в третия сезон на сагата, съобщиха от HBO. Kасапницата с фентъзи привкус се завръща на 31 март с 13 нови персонажа, единият от които е поверен на 74-годишната Даяна Риг. Бившият секссимвол и момиче на Бонд ще сложи шлейфа на лейди Олиана Тирел. Макензи Крук пък ще свали златните зъби на мухлясал разбойник от „Карибски пирати”, за да препусне към Северния вал като лудия ездач Оръл. Последната роля, с която британеца нашумя, бе като пощаджия, свалящ Натали Портман в клип на Пол Маккартни. Персонажът му ще сменя лицевите си черти за части от секундата, а сред специалните му таланти изпъква умението да контролира животинския инстинкт с мисъл. Сред малкото оцелели герои в каста от старта на сериала ще бъде този на Денерис Таргариен, принцеса и майка на драконите, изиграна от обезоръжаващо сексапилната Емилия Кларк. Актрисата, която в реалността е заклета брюнетка, признава, че след края на втори сезон феновете все по-често я разпознават на улицата без перхидролена перука. Нещо повече – шопинг маратона й в родния Лондон рядко завършва, без някой от съседната пробна да прошепне зловещо „Калееси, как сте?”. Снимките на „Игра на тронове 3” приключиха в края на ноември миналата година, като екипа използва терени в Северна Ирландия, Исландия, Хърватия, Мароко и Ел Ей. Междуособиците между владетелите в седемте кралства на Вестерос ще завладеят и нашенци през пролетта, когато българското HBO излъчи сагата паралелно със световната й премиера.


    Както феновете на Джордж Р. Р. Мартин знаят, крайно е нездравословно да спориш с Тивин Ланистър или пък с актьора Чарлз Данс, влязъл в ролята му за популярния сериал на HBO. Казано с други думи – ако Данс казва, че шоуто е подновено за четвърти сезон, значи това е чиста и свята истина, дори и костюмарите от HBO да си траят по въпроса.
    "Започваме работата по четвъртия сезон”, казва Данс пред Den of Geek. "Още тази година. Получихме сценария доста рано, много по-рано отколкото повелява практиката на подобни сериали. Обикновено получаваш сценария за един епизод и можеш само да се надяваш следващият също да бъде добър. Докато тук сценариите за първите шест епизода от четвъртия сезон вече са готови и ще имаме много време за адекватна подготовка преди да започнат снимките.”
    Предвид факта, че трети сезон на "Игра на тронове” ще обхване едва половината от третата книга от поредицата "Песен за огън и лед” и историята ще увисне в нищото, новината, че ни очаква четвърти сезон, не е особено изненадваща.
    Междувременно от HBO дразнят феновете, като разширяват малко последния трейлър с няколко допълнителни кадъра и ни подканват да чакаме нетърпеливо 31 март.



    Наздраве с бира Game of Thrones - Новини - econ.bg

    Съдейки по програмата на HBO за 31.03
    22:40 Game of Thrones II, 8 еп.
    23:30 Game of Thrones II, 9 еп. - Черни води
    00:25 Game of Thrones II, 10 еп -
    то на 1.04 ще гледаме първият епизод от 3-тият сериал

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 21 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 16-11-10, 19:18
  2. търся песен
    От pavelkv във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-09, 19:38
  3. една песен
    От krumata във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 01-12-07, 12:46
  4. Една песен...
    От no_connection във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 13-10-07, 21:03
  5. Tърся песен
    От A.H. във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 05-03-05, 14:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе