Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 187
Like Tree87Одобрявам

STAR WARS VII

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #121

    Отговор: STAR WARS VII

    отказвам да гледам трейлъри на филми, които възнамерявам да гледам на големия екран

    след като се прецаках с Мумията 2 и видях всичко интересно в трейлърите, а после филмът ми изглеждаше постен, си налагам подобна възбрана

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #122

    Отговор: STAR WARS VII

    детска зоологическа градина разширяват от дисни, новите анимационни зоолюбимци щото новите роботи не вървят...

    никакъв голям екран. няма смисъл. роуг 1 беше магия на компа сам да си го гледам.

  4. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #123

    Отговор: STAR WARS VII

    Стана ли ясна възрастовата граница - да знам дали да обещавам на седемгодишния си син да го водя на кино?

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #124

    Отговор: STAR WARS VII

    Хех, направих го - току що гледах STAR WARS VII за втори път.
    А бях се зарекъл никога повече това недоразумение Епизод 7.

    Що го пиша ли ?
    Ми хареса ми и то много.
    Вероятно липсата на свръх очаквания направи някаква магия. И за разлика от първото и единствено гредане (***) на Епизод 7 преди две години, сега се изкефих и то много.
    Странно, наивните моменти никак не ме подразниха сега, даже се усмихвах.
    Препоръчвам на всички разочаровани като мен преди две години, да намерят сили, желание и време и пак да изгледат Епизод 7 - ще го видят по друг начин сега ... поне при мен се получи, без да съм го очаквал непременно, стана ей така от само себе си.

    Снощи изгледах Роуг уан е също много се изкефих. Но Роуг уан и при първото гледане миналата година много ми хареса.

    ПП
    (***) "гредане" - неволна правописна грешка на "гледане". Но когато я забелязах, реших да я оставя така както си е в конкретното изречение, даже ми харесва как звучи точно там.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 04-12-17 в 01:38.
    estqwerty одобрява това.

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #126

    Отговор: STAR WARS VII

    Много обнадеждаващо...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #127

    Отговор: STAR WARS VII

    Оказа се умряла работа стил Империята отвръща на удара....кражби, плагиатстване....тия от Дисни имат реални шансове за министерски постове у нас....

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #128

    Отговор: STAR WARS VII

    Да и на мен не ми хареса и според мен е повторение на Империята отвръща на удара, но по-скоро е като първата създадена във времето серия Нова надежда, но доста по тъпа.

    Да не говорим, че една камара народ от Игра на тронове играе и новите серии...

    Ама най-тъпото е че след като Дисни купиха правата, тази сага все повече заприличва на анимационен детски сериал на Дисни...

    Изгуби се епичният дух на сагата и от епичен и сага заприличва все повече с всяка нова серия на анимационен сериал за деца ...

    Няма го усещането за истинност, сериозност, епос и сага ...

    Ама без Джордж Лукас и Спилбърг е така ...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #129

    Отговор: STAR WARS VII

    Хайде стига сте го "играли" кинокритици и мастити интелектуалци. Новите "Междузвездни" са приятни филми за развлечение, а ако си фен на поредицата винаги ще гледаш с удоволствие продължение. Снощи гледахме "джедаите" и жената, която не обича особено фантастична тематика, каза че много и харесал филма. Това ми е любимата филмова поредица от малък и винаги ще се радвам да гледам нов филм от нея.
    dimkaraganchev одобрява това.

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #130

    Отговор: STAR WARS VII

    И аз ще се радвам, но не е същото като някога.

    На мен първите три епизода от 1999 година ми харесват.

    Не сме кинокритици, просто виждаме че магията се загубва...

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #131

    Отговор: STAR WARS VII

    Фен съм ама нещо удоволствието го нямаше. Видях пак как добрият го заведоха при императора, пък после заедно с лошият го убиха. Видях и повторение на битката на снежната планета, само че този път на солната такава. Като цяло за мен филма беше изключително безидейна боза.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #132

    Отговор: STAR WARS VII

    Стенли, спойлермен такъв.

    За мен не е проблем, е убиха лошият, а че го убиха прекалено лесно, да не кажа безболезнено и неусетно дори за него самият ...ей, тва ме разочарова много.

    Иначе първият филм от тази трилогия или каквото е от 2016 година ми хареса много.Беше доста обещаващ . За съжаление обещанията се сринаха без фабула и каквато и да е интрига в тазгодишната серия ...

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #133

    Отговор: STAR WARS VII

    От новите серии, единствено "Роуг-1" ми хареса. Може би защото не очаквах нищо от филма.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #134

    Отговор: STAR WARS VII

    Стенли, подозирам, че Роуг-1 ти е харесал защото си е на Лукас, а не на Дисни. Определено 8-ми епизод е малко по-добре от седми, но си е и по-зле от първите 6...

  18. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #135

    Отговор: STAR WARS VII

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Фен съм ама нещо удоволствието го нямаше. Видях пак как добрият го заведоха при императора, пък после заедно с лошият го убиха. Видях и повторение на битката на снежната планета, само че този път на солната такава. Като цяло за мен филма беше изключително безидейна боза.
    Този епизод ще го пропусна. От 6-7 години Холивуд са в тежка криза и вече бълват само бози и глупости изсмукани от пръстите.
    Последните продължения на фантастики, които ми харесаха, бяха Хищници, Нещото(2011), Терминатор 3 и може би Пасажери с Дженифър Лоурънс. От тогава нищо свястно не могат да извадят.
    Последните серии на Стар Уорс, бяха толкова зле скалъпени, че даже вече не си ги спомням. Примерно шефът на лошите откъде го избутаха такъв нелеп образ - прилича на пещерен трол, повече подходжда за Властелинът на пръстените.
    Скоро пак гледах оригиналните серии на Джордж Лукас - еми всичките са хубави, имат уникална атмосфера, при старите серии има я магията на киното.
    grischa одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Star Wars: The Old Republic - online
    От 666 във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-14, 08:42
  2. Star.Wars.Empire.At.War - CD key
    От MIDNIGHT във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-06, 12:43
  3. STAR WARS по НТВ
    От Edin_Lud във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-05, 11:39
  4. Star Wars ep.3 премиера!!!
    От hihimor във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 19-05-05, 09:48
  5. DVD-Rip na Star Wars Ep.1 i 2
    От XM6002B във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-12-02, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе