Резултати от 1 до 15 от общо 15

Matrix: Reloaded the Movie

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    63
    #1

    Matrix: Reloaded the Movie

    Тъй като не видях директория Филми тука ще попитам... []



    Та начи някой може ли да ми каже от къде мога да дръпна тоя филм??? []



    <font color="red">Mod. edit Kayso

    Тая тема за сега е за Дъра-бъра, скоро ще има и раздел "Музика и филми предполагам" </font id="red">

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #2

    Matrix: Reloaded the Movie

    От никъде засега.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #3

    Matrix: Reloaded the Movie

    Не съм много сигурен но ми казаха че го има в data.bg ,а и не мога да проверя защото имам много яка вразка с него, а между другото тая сутрин ми го донеса от Турция в формат .dat и още не съм го гледал ама бас хващам че е с кофти качество .

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #4

    Matrix: Reloaded the Movie

    Гледах го вчера на кино - в никакъв случай не гледайте филма първо на DivX!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #5

    Matrix: Reloaded the Movie

    На Data-та го има, само че е на 2 файла с много кофти качество и не си заслужава просто...

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    Matrix: Reloaded the Movie

    .dat е Видео CD което ти гарантира лошото качество!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #7

    Matrix: Reloaded the Movie

    Надявах се Уашовски да ме изненадат с нещо, но уви - сюжетната линия е изчерпана и не изненадва с нищо: "Избраният" е непобедим! - това намаля и направо убива интригата. Колкото и трудно да стане - просто знаеш: ей сегичка иде Нео и ги пребива.

    Целия филм е кунг фу - много зрелищно и хай-тек при това. Ако някой си мисли, че на див-екс ще получи някаква наслада - лъже се! В доста моменти се прибягва до връзка с вече култови моменти от първата част - поведение, характеризирано много добре с израза "като удавник за сламка". Остатъка от празнините е запълнен с безсмислени спорове и разговори на тема "изборът, съдбата, началото и края"

    Колкото и негативно настроение да доловихте в мнението ми дотук, смятам, че филма определено си заслужава, именно заради висококачествените, изпълнени с невероятни ефекти и каскади батални сцени!

    Насладете му се (може и другата седмица на по-ниска цена), но на кино! За софиянци препоръчвам искрено 10-та и 13-та зала на кинокомплекс Арена, места леко зад центъра на залата. []

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    63
    #8

    Matrix: Reloaded the Movie

    Kayso, много съжелявам ама не издържах.... [][][]

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #9

    Matrix: Reloaded the Movie

    Legolas е много прав в едно отношение филмът не може да те изненада с нищо но това е нормално защото просто не може да бъде толкова свеж и оригигнален колкото първия.В първия откриваш цяла нова вселена от идеи които се наслояват постепенно и вървят с поредица от обрати към логичната си кулминация.А тук историята просто продължава(което не е лесно след една повече или по-малко завършена серия - а и прекалено успешна - каквато беше първата).Бойните сцени са невероятни - истински балет но дори и те не могат да те изненадат защото си изпълнен с очакване именно за нещо невероятно в това отношение.Сещам се поне за два излишни момента във филма(които ме мързи да конкретизирам).Има няколко добри попадения под формата на препратки към първата матрица или просто свежи лафове казани на място.Агент смит се отвърждава окончателно като личния ми фаворит(добре е че при него братя Уашовски си оставят вратичка за доразвитие на фабулата - а и самата идея че е "излезнал на частна практика" е доста добра.Има разбира се и още няколко добри идеи(между които и основната в края на филма) но не искам да ги изтъквам за да не развалям кефа на тия дето не са го гледали.Абе като цяло филмът е добър но е далеч от първия.Поне не е някакво тотално разочарование като Star Wars:Episode 1.

    PS Legolas защо се учудваш че Neo е непобедим - идеята е че той трябва да бъде именно такъв и сам вече се възприема като такъв докато обаче накрая нещата доста се обръщат!Мисля че точно този замисъл си го бива.А иначе с тупаниците май наистина са прекалили малко...

  12. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #10

    Matrix: Reloaded the Movie

    Филма е тук:

    URL http://rack4.free.evro.net/server26/...Dcinemacd1.mpg

    но няма субтитри. Ако някой знае от къде, нека каже ... []

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #11

    Matrix: Reloaded the Movie

    с какво качество е в http://rack4.free.evro.net/server26/...Dcinemacd1.mpg


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #12

    Matrix: Reloaded the Movie

    Качеството на Matrix е задожолително. А и звука не е кой знае какво.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    50
    #13

    Matrix: Reloaded the Movie

    a niakoi znae li ot kade moga da go drapna vyv vcd format za6toto imam dvd player i toi poddarja tozi format osven tova znaete li kak da "montiram sutitles" na vcd film i s kakav software

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #14

    Matrix: Reloaded the Movie

    Опитай тук. Гаранция няма ....

    http://free.techno-link.com/lists - в секция филми

  18. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #15

    Matrix: Reloaded the Movie

    Копието на fefe в data.bg е по-добро от това на skapaniak, но пак е с камера - гледа се обаче

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. с ++ matrix to vector ??? how
    От eror във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 05-12-08, 11:58
  2. Nero 6.6.0.0 Reloaded
    От silverfox във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 06-10-04, 19:07
  3. Windows XP Reloaded
    От rums във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-04, 16:22
  4. Кой момент от The Matrix Reloaded...
    От -CTPAX- във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 18
    Последно: 05-06-03, 18:48
  5. subtitles for matrix 2
    От CmApTa във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 24-05-03, 19:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе