Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Кой момент от The Matrix Reloaded...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #1

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    ...ви изкефи максимално?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #2

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Белите гадове бяха просто прекрасни, и като дизайн, и като движение!


  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #3

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Момента в който агент Смит скача в/у неква кола и я потрошава.(тва от CNN)



    Но има НО не съм го гледал. Във Варна прожекциите започват от 24май а пък точно на празника не смятам ,че e удачно да се ходи на кино .Пък и съм на две абитюрентски.

    Като го гледам пак ще кажа. Чао

  5. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #4

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Не е агент Смит, но и аз при тоя момент щях да се напикая от кеф :-))

  6. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    3
    #5

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Abe taia igra Coomand&Conquer.Generals e mnogo iaka ama kagete kakvo mislite poveche za neia..........????????????//[]

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #6

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Abe taia igra Coomand&Conquer.Generals e mnogo iaka ama kagete kakvo mislite poveche za neia..........????????????//[]



    <div align="right">оргинално мнение на IMMORTALE</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Юнак, силен си... [^] Ама обърка мястото... [:D]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    21
    #7

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Абе хора вие добре говорите за филма ама да ви питам може ли някои да ми даде субтитри за него ??! Че имам само сръбски а чесно казано те никак не ме устройват ! :P~

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #8

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    <font color="blue">off topic:</font id="blue"> Е тука стана манджа с грозде

    Любе, питай за субтитри - току виж някой ти казал кой момент от филма го кефи хихи

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #9

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    бойните сцени просто са... нямам думи. направо ме разби Нео с многото агенти Смитчета. нямам търпение за третата част защото нещо историята стана много сериозна, и очаквам да е нещо като матрица в матрицата. Много работи останаха неясни.

  12. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #10

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    и мен близнаците много ме зарадваха, даже се чудя как да си направя такава косата сега/предполагам, че само нея ще мога да докарам...с движенята им имам проблеми още/[]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #11

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Кой момент ли? Ами като гледам филма, ще ви кажа надявам се да е скоро )

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #12

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Мен яко ме изкефиха моментите на магистралата, а също, когато Triniti падаше от градата и стреляше:-)) А най-светлата фигура в целия филм беше ключаря:-)) Имаше и няколко реплики, казани точно на място. Абе филмът е страхотен, не мога да разбера как има хора, на които изобщо не им харесва. А звукът в кино Арена е направо потресаващ. Този филм 100% трябва да се гледа в добро кино, защото инче се губят ефектите - а те са уникални. Изобщо не съм усетила как са минали 2 часа и нещо, а и този ночакван край направо ме ядоса. Сега ще се чака третата част. Slero, горещо ти препоръчвам да го гледаш в Арена, обаче ако е събота, по-добре си купи билети предварително, че е голяма лудница.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #13

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    мен най-много ми хареса момента на зблъсака на 2-та тира на магистралата

    а най-много ме издразни момента когато Нео спасиава Тринити след като са я застрелиали в сарцето!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    55
    #14

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Масовият бой на площада (браво на българина - той нали върху него най е работил), сблъсъка на тировете, мотора на магистралата, масовата нирвана на тържеството на Зион, bullet time-овете...

    Звукът наистина е супер. И музиката.



    Малко си го понагласиха в идейно отношение, пък и Лилито по-преди го изпя: "Лююбовта е поо-силна от всииичко" [:D]

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #15

    Кой момент от The Matrix Reloaded...

    Епичен филм... Искам JBL в нас...



    Момент 1 : Slow motion/bullet time (или както там ще му викаме) сцената при която камерата следи падащите парченца стъкла, куршумите, огъня излизащ от оръжията и Тринити падаща по закона за гравитацията...

    Момент 2: Fluke тръшнаха в земята всичко, с това Ambient/Goa, Indo-ethno озвучаване на Зион. (OST: CD1; Track 11; subwoofer recommended). Сравнена с тази сцена на масов делириум - дискотеката в първата част (веднага след follow the white rabit) и Prodigy приличат на квартална кръчма.

    Момент 3: Кунг-фу демонстрацията на Нео срещу стотина агенти, или с други думи - битката на площада.

    Момент 4: Персефона пуска език на Избрания пред Тринити.



    Реплика 1: "Hmm, upgrades" - Нео

    Реплика 2: "Това, което иска човек с много власт е - повече власт" - Оракула, май....

    Реплика 3: "Изборът е измислен от богатите, за да контролират бедните", или нещо от сорта, не помня точно



    Анти-момент 1: Нео лети ?!? Ми в третата част може да убива с мисъл, ако иска...

    Анти-момент 2: Съживяването на Тринити. Е нужен ли е пълен happy end на .... американците?

    Анти-момент 3: To be continued... Аргхххх, Киранде, къде си ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Интересен момент при работата на климатик RAS-2210d
    От gigavanko във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 27
    Последно: 08-03-12, 15:18
  2. Nero 6.6.0.0 Reloaded
    От silverfox във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 06-10-04, 19:07
  3. Windows XP Reloaded
    От rums във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-04, 16:22
  4. Matrix: Reloaded the Movie
    От BrainClot във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 14
    Последно: 21-05-03, 13:25
  5. Момент на проблясък...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 27-12-01, 20:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе