Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

XviD за начинаещи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    XviD за начинаещи

    ОК, докато рипвах едно от последните DVD-та ми дойде гениалната идея да направя най-после БГ сайт за превене на качествен DivX, използвайки XviD кодека. Още upload-вам downloads-a, но като "текст" сайта е готов. По принцип е написан за съвсем новаци, така че не се очудвайте. И е претупан съвсем набързо, така че не ме псувайте че съм се изразявал не както трябва и не съвсем точно на места. Адреса е http://dvd2xvid.hit.bg

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #2

    XviD за начинаещи

    Поздравления за идеята...

    Полезен сайт

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    74
    #3

    XviD за начинаещи

    Сайта ти е супер като съдържание : ) ) има много ценна информация Евала за идеята ти !! почвам да го популяризирам !!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    XviD за начинаещи

    И мене ме кефи. Бравос.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    XviD за начинаещи

    Браво и от мен. Хубаво е, когато човек има знания и ги синтезира в компактна форма, за да се възползват и другите от тях. []

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #6

    XviD за начинаещи

    сериозно ли ви харесва? по принцип като дизайн SUX! ама викате като съдържание е яко. бре! не се надявах на такъв успех. един ден ще засенча dvd.box.sk хехехехехехе! шегичка. значи да почна да го рекламирам....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #7

    XviD за начинаещи

    И на мен много ми хареса.

    От доста време трябваше да има нещо такова, което да те упъти и да ти помогне, пък и с течение на времето може да се доусъвършенства самото сваляне DVD -> DivX, така че да се научим да го правим по-качествено и хубаво.

    Все си мисля, че дори и най-новите филми могат да се компресират и събират на 1CD с достатъчно добро качество.

    Искам да те питам, знам че звучи много невежо, но съм "бос" в тази област, лесно ли е филм на 2 CD-ta ( да предположим с не особено добро качество) да бъде събран на 1 CD, може би с Virtual DUB или с нещо подобно ?

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #8

    XviD за начинаещи

    ще се осере (с извинение) още повече

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #9

    XviD за начинаещи

    Поздравления! Наистина много полезен сайт. Аз специално нямам много време да се ровя за информация извъм професионалните ми интереси - инициативата е страхотна и я аплодирам. Ако има нужда от нещо обемисто за сваляне за нуждите на сайта - бих съдействал веднага - връзката ми е впечатляваща и денонощна.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #10

    XviD за начинаещи

    то си има downloads, ама още не е качено докрай, щото връзката ми е отврат. пък и има линкове към най-масовите сайтове, къзето има всичкия софтуер на света

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #11

    XviD за начинаещи

    Ами ако искаш - имам дадени координати - ще ти кача каквото пожелаеш. В момента качвам на DeathKnight едни филми, но няма проблем, ще те пусна на втория канал - колко гигабайта искаш да качиш? Ако искаш може да дойдеш и лично да си ги заредиш - от 24 станции Pentium 4 все ще се намери една да си свършиш работата:-)

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #12

    XviD за начинаещи

    Поздрави и от мен за труда, който си положил. Нека сега някой посмее да зададе въпрос "Как се прави DivX от DVD.[]

    Пожелавам ти скоро да имаш по-мощна машина!


  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #13

    XviD за начинаещи

    хехехе, мерси! ама всичко е вече качено, не ми трябваха повече от 5-6 мегабайта. ама ако имам нужда от помощ, ще знам към кого да се обърна.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #14

    XviD за начинаещи

    Хайде и аз официално да те подкрепя, браво за сайта, продължавай смело напред!

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #15

    XviD за начинаещи

    10x. аре всички на топлата PDF версия!!!! дългоочакваното DVD2XVID.PDF вече е налице. можете да го разпространявате свободно, без да се страхувате, че ще имам нещо против... не че ви интересува!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. POPCORN Hour A-100/110 за начинаещи
    От playdeni във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-09, 11:54
  2. RAID - за начинаещи.
    От Garu във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-05-06, 18:20
  3. Отговори: 10
    Последно: 13-12-03, 22:32
  4. Delphi 6 за начинаещи
    От okli във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 06-04-03, 13:39
  5. XVID ?!? Can you help me? XVID на старо PC?
    От ISB във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 01-02-03, 00:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе