Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23
Like Tree4Одобрявам

Дякон Левски

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

  1.  
     
  2. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2

    Отговор: Дякон Левски

    ако филма е кат трейлъра.....................да платят на някой,за да направи велик филм за ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ.........ма по-добре да подменим лимузините на ДУПЕТАТИТЕ.........че КОЙ Е ЛЕВСКИ

  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Отговор: Дякон Левски

    НЕ съм гледал филма все още така, че няма как да изкажа конкретно мнение, но ако е вярно че е пресъздаден така както са го виждали Вазов и З. Стоянов, то би ми допаднал повече отколкото някой блаткоч със "съвременен прочит".

    Направи ми впечатление коментарите на някой хора от линковете. Как те не биха искали децата им да гледат този филм защото героя някъде казвал нецензурни думи и някой си отрязал езика и го хвърлил в краката на друг някой.... Ами да ги питам - как би им се отразил на техните деца филма "Време разделно" ?И то тази версия - нецензурираната - която я даваха едно време по кината (бях дете когато я гледах) - и до днес го помня..... И като родител не виждам нищо лошо в това децата да знаят истината колкото и неприятно да е лицето и. Иначе току виж повярвали на някоя от глупостите в учебниците!
    Mr.TECHNO одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #4

    Отговор: Дякон Левски

    ми кат заменихме робството с присъствие-ТАКА ЩЕ Е
    Alexi и Aleksandars харесват това.

  5. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #5

    Отговор: Дякон Левски

    18-та минута - включване на съществото Максим Генчев - заслужава си да се чуе. Аз съжалявам, че такова същество е направил филм за Левски.


    "Дякон Левски" предизвика скандал в студиото на "Тази сутрин" - bTV Новините

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #6

    Отговор: Дякон Левски

    Цитат Първоначално публикувано от myrshavija Виж публикацията
    18-та минута - включване на съществото Максим Генчев - заслужава си да се чуе. Аз съжалявам, че такова същество е направил филм за Левски.


    "Дякон Левски" предизвика скандал в студиото на "Тази сутрин" - bTV Новините

    Гледа ли филма?

  7.  
     
  8. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #7

    Отговор: Дякон Левски

    Смятах да го гледам, но след като чух съществото, ще избягвам всичко с негово участие.

  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #8

    Отговор: Дякон Левски

    Това същество е направил художествен филм не документален! Аз не съм го гледал филма още но при първа възможност ще го гледам и после ще коментирам! А тази му реакция от сутринта на въпросното същество я гледах на живо по БТВ и какво трябваше да каже според теб след като се събрали на седянка в студиото да му критикуват творението да им се радва ли? Вярно беше доста груб но неговия характер не е определящ за това дали творението му има стойност или не! Аз така мисля...
    blue1 одобрява това.

  10. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #9

    Отговор: Дякон Левски

    Аз смятам, че същества, които си позволяват да използват изрази от рода на "Кой си ти, че да ме критикуваш?" не заслужават да им се обръща внимание и трябва да бъдат игнорирани и потискани по всякакъв възможен начин. Изразът е примерен и отразява само част от грозното впечатление, което оставя това същество с държанието си. Подобно държание, според мен, е присъщо за жалки душици с неоправдано самочувствие.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #10

    Отговор: Дякон Левски

    Склонен съм да се съглася с теб за Максим Генчев и арогантното му и дори надменно поведение - и на мен ми направиха лошо впечатление но все пак нека изгледаме филма и какво е сътворил и да коментираме в темата творението му...

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Отговор: Дякон Левски

    някой да го е срещал в не-кино версия?

  13.  
     
  14. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #12

    Отговор: Дякон Левски


  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #13

    Отговор: Дякон Левски

    Радвайте се я тези времена че изобщо се е намерил някой който да направил филм за Левски.

    В днешно време всеки прави "пачка", а "държавните мъже" цели акордеони и хотели по морето ...

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #14

    Отговор: Дякон Левски

    Е доживях да гледам филма - бе излъчен по канал 3 на 2 части. Та от цялата работа хубавото е, че доживях!
    Изчаках една нощ преди да пиша но усещането за боза все още ме владее. Не схванах изобщо замисъла на този филм - бездушен, несвързани сцени и жалки опити за ефекти! Толкова слаба режисура - срамота! Ако не беше намесено името на Левски - нямаше да гледам дори и 10 мин...
    Този пост е редактиран от ivodivo; 20-02-16 в 11:47.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Отговор: Дякон Левски

    анти-патриотично ли ще е да попитам няма ли го качен някъде?
    (понеже, след като е бил излъчван по тв, няма да ощетя някой си, като не му платя грошовете...)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЦСКА - Левски 01.0.7.2010 :)
    От Anteri във форум Спорт
    Отговори: 10
    Последно: 09-08-10, 11:56
  2. Левски в Шампионската Лига?
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 14
    Последно: 04-08-08, 07:16
  3. Левски и Ботев
    От Malone във форум Спорт
    Отговори: 4
    Последно: 22-01-07, 01:32
  4. ЦСКА-Левски
    От kesten във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 15-05-04, 13:26
  5. Прогнози: Левски - Галатасарай
    От Dreamer във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 25-08-01, 13:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе