Резултати от 1 до 12 от общо 12

ЦСКА-Левски

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    ЦСКА-Левски

    Според мен мача бе мъжки,но на армейците не им стигна въздух.Не мога да повярвам на твърденията на небезизвестния Диков,че са легнали на Левски.Бива-бива, ама чак пък толкова...Този човечец ако го пере кълвача Какво мислите?И за мача, а и за него.Не искам да се конфронтирам с никого. Достатъчно медиите индиректно настройват феновете едни срещу други.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    8
    #2

    ЦСКА-Левски

    аз бих добавил това че цска ги би собствения им трениор защото всички видяха че лежски не успяха въобще да играят под натиск. а тоя ****** трениора , даже не му знам името шото сички клубове в бг вече са толкова безинтересни, ще пази резултат 1:0- представяш ли си????



    <font color="orange">mod. Edit Sunny: Поста ти е пълен с грешки и трудно се разбира! </font id="orange">

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    ЦСКА-Левски

    Мачът беше мъжки, а резултатът - закономерен.

    <u>ЦСКА</u>

    Слаба физическа подготовка или умора от натоварения цикъл последната седмица - това беше основният проблем на целия отбор (без Колев [:P]).

    Безнадеждна защита. Дори през първото полувреме, когато ЦСКА имаше известно териториално превъзходство и защитата не бе непрекъснато под натиск, грешаха в половината от отиграванията. През второто полувреме въздухът им свърши и окончателно рухнаха. Особено трагични бяха Гаи и Върбанов. На тази защита Левски можеше спокойно да вкара 4-5 гола.

    Небалансирано представяне на средната линия. В офанзивен план нещата стояха долу-горе добре до 48-49 мин. И Джуджето, и Велизар, и Бадема са технични и относително бързи футболисти - играха раздвижено в нападение и, независимо че не създадоха опасности пред Иванков, играта им беше приятна за гледане. После и на тях им излезе джигера и... Дефанзивните халфове обаче бяха на нивото на защитата. Мисля си , че Тошко Янчев направи над 10 фала, от които поне три за картон, а накрая не можеше и да ходи. За Петров разбрах, че играе някъде към десетата минута и после го забравих...

    В нападение - нищо. За един мач - две положения. Просто коментар не е нужен.

    А Феро така и не усети мача. Излезе с тактическа постройка като за срещу Конеляно, а завърши с отбор, нареден сякаш срещу него е Ман Юнайтед. Пусна си футболистите да надбягват Левски през първото полувреме и после безпомощно гледаше как ги премачкват. Смените, които направи, бяха очаквани с оглед развитието на мача, но за негово съжаление имашe право само на три, а му трябваха към 7-8...



    <u>Левски</u>

    Изигра грамотно мача. През първото полувереме изглеждаше, че са по-пасивни от ЦСКА, че по-често приемат играта в своята половина от терена, но пред Иванков нямаше никаква реална голова опасност. Показаха добри (за нашето първенство) физическа издържливост и тактическа дисциплина и може да се каже, че благодарение на това през цялото време контролираха мача. Защитата този път сгреши единствено при гола и не използваше безсмислени дълги топки. През второто полувреме обаче на няколко пъти се поувлякоха напред и оставиха празни пространства. Халфовете не се умориха да покриват средата на терена и често изглеждаше, че са повече от колегите си отсреща. Най-добрият на терена - Темиле, на няколко пъти счупи кръста на Антонов и показа добър синхрон със Станков, а после и с Мечо. В нападение Гонзо не беше на ниво, но поне ангажираше двама души през цялото време. А с управлението на мача Гочето показа, че е наистина е най-добрият треньор в България в момента.



    Накратко: Левски заслужено спечели, а ЦСКА оттърва кожата тоя мач - можеше да има погром.



    Що се отнася до Диков, не му се сърдете, а разберете колко го боли - загуба от големия враг, на собствен терен, с гол в последната минута... Трябва да намери оправдание - по възможност извън футбола, защото иначе ще трябва да признае, че Левски бе по-добрият отбор в този мач.

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    ЦСКА-Левски

    в този мач трудно се допускат уговорки, но вчера имаше такава и няма да е само тази до края на шампионата които не ми вярва да види че левски ще станат шампиони просто са си платили пичовете. лошо няма, който плаща той поръчва музиката

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    ЦСКА-Левски

    да бе да, уговорка - друг път...ако има уговорка щяха ли да чакат до 3-ата минута на продължението за да си заслужат парите?!? Просто малшанс за ЦСКА

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #6

    ЦСКА-Левски

    А трябваше ли съдията да изгони Гай още в третата минута за скачането с двата крака в краката на противник? Иначе първото полувреме ЦСКА бяха по-добри, но се видя че не могат да пробият бетона пред Иванков бяха беиздейни, а второто полувреме нямаха сили да направят точен пас на повече от 5 метра.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #7

    ЦСКА-Левски

    Raid като гледам поста ти с най-добри намерения предлагам да ти издигнем кандидатурата ти за треньoр/мениджър на националите та поне да бием някого в Португалия.



    Ферарио Спасов оплеска мача (да не кажа у......). Същата грешка като с Челси, реши че съдията е свирил край на мача и че един гол е достатъчен. Г-н Младенов май беше по подходящ от "ферарито"...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #8

    ЦСКА-Левски

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Raid като гледам поста ти с най-добри намерения предлагам да ти издигнем кандидатурата ти за треньoр/мениджър на националите та поне да бием някого в Португалия.



    Ферарио Спасов оплеска мача (да не кажа у......). Същата грешка като с Челси, реши че съдията е свирил край на мача и че един гол е достатъчен. Г-н Младенов май беше по подходящ от "ферарито"...



    <div align="right">Originally posted by sorrowsad*-*26/04/2004*:* 10:38:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [:D]

    Честно казано, повечето интересуващи се от футбол са добри на разборите... Та и аз така, след като е минал мачът намирам кусури на треньора...

    Факт е обаче, че наистина още през първото полувреме прогнозирах развитието на играта през второто. Феро като че ли не беше гледал последните четири мача на Левски. И, с риск да се повторя, не сгреши при смените, а с цялостната постановка. Вместо да заложи на по-бавно темпо в началото, да разчита на техника и комбинативност, да търси пробив през зоната на неуверения напоследък Топчо и тромавия Марков, той очевидно бе дал точно противоположните указания на отбора си. Или пък те изобщо не са спазили тактическата дисциплина, което ми се вижда по-малко вероятно. Наистина голът стана след пробив по крилото, но не беше закономерен - просто при флангова атака се изисква да има човек в наказателното поле, който да се пребори за топката и да я отиграе ("таран"), а такъв в състава на ЦСКА нямаше през целия мач. И Йорданов, и Хазуров, и Заков останаха извън игра, а Сакалиев не приличаше на себе си.

    Ама както и да е - кой сгрешил със смените, кой му свършил въздуха, кой извършил простотия, на мен особено не ми пука. Да му мислят ЦСКА. Аз като болен левскар мога само да се радвам и на играта на Левски (не че нямаха кусури и те), и на крайния резултат...[]

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #9

    ЦСКА-Левски

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">да бе да, уговорка - друг път...ако има уговорка щяха ли да чакат до 3-ата минута на продължението за да си заслужат парите?!? Просто малшанс за ЦСКА



    <div align="right">Originally posted by laMARTIN*-*25/04/2004*:* 10:05:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ама точно така[:D][:D]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,590
    #10

    ЦСКА-Левски

    И аз съм Левскар, но бях много учуден от второто полувреме. Първото бе ясно. Левски игра точно с тактиката, която Г.Василев винаги е изповядвал, а и аз лично уважавам. Прибрани в защитата изчакващи съперника. Но второто бях страшно учуден от издъхването на ЦСКА. Те просто се сринаха отвсякъде. Това го казвам без нотка на клубни пристрастия. Буквално бяха затворени в собствената си половина. Имах чувството, че дори играчите на Левски в началото не можеха да разберат какво става с ЦСКА на терена и чак към края се усетиха и натиснаха яко. Иначе шампиона е ясен и той за съжаление или донякъде пък за добро е ЛОКОМОТИВ Пловдив.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #11

    ЦСКА-Левски

    @VanDan

    За Жоро Илиев със сигурност ще е добре:-)))

    И аз да бях заложил $500 000 и за мен щеще да е добре.


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #12

    ЦСКА-Левски

    Мачът беше отвратителен!

    Нито чорбарите,нито говедата играха европейски футбол.

    Много зле беха момчетата.

    По добре да си гледам Червен трактор-Бинкос и Милан-Полско пъдарево.Преди мача се разкарват кравите,магаретата и овците от терена,където си пасът на воля.А и след мача има сейр! Изкарват се мотиките и лопатите и като се започне един бой! И накрая всички заедно отиват в хоремаа и се натряскват.



    П.С. Забравих да спомена,че не задължително съдията да остане до края на мача.Случва се да му дадат червен картон![^]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ЛЕВСКИ , ЦСКА или ЛУДОГОРЕЦ?
    От AVATAR_13 във форум Спорт
    Отговори: 102
    Последно: 15-04-22, 13:05
  2. Милиардер стана спонсор на ЦСКА
    От logic във форум Спорт
    Отговори: 1
    Последно: 18-10-13, 13:52
  3. ЦСКА - Левски 01.0.7.2010 :)
    От Anteri във форум Спорт
    Отговори: 10
    Последно: 09-08-10, 12:56
  4. Литекс, Левски, ЦСКА - най-добрите на света !!!
    От Boromir във форум Коментирай новина
    Отговори: 42
    Последно: 24-02-06, 10:12
  5. Отговори: 6
    Последно: 01-09-01, 13:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе