Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 110

Метал мания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #1

    Метал мания

    Аве я сега кажете има ли метали в тоя форум или няма...

    Щото то хардуер хардуер софтуер...

    И металското в моята душа започна да се 4увства самотно



    Та ако се намери тука някой метал може и музи4ка да обменим и други нещица...






  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Метал мания

    BlackBLOOD, поне аз съм от доста години, просто се скатавам и дебна за да ебна отзаде някой чалгаджия[:D]. Доколкото знам и КАЙСО слуша Метъл. Аз съм фен на старите доказали се групи в МЕТЪЛА, като JUDAS, MAIDEN, AC\DC и още много. Падам си и по по- нови работи например сега слушем HAMMERFALL, RAMSTEIN и такива работи. Доколкото разбрах и ти си от ВАРНА, така че ако не се видим на срещата в ЕЛЕНА, на КАЙСО му бавят колата, може да се организираме с него да направим едно събиране на сетком тука в някоя бирария. Аде до писане.

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Метал мания

    Хехехе

    Верно, аз бях яко в метъла на времето, ама вече съм по-спокоен Ся по към Acid Jazz, House и подобни клоня, но старата любов не умира, нагъзвам до дупка касетофона в колата на всяко парче на Металика, Рамщайн и компания. Хеви метъла обаче не ме кефи.



    <font color="blue">-----------Offtopic-----------</font id="blue">

    Винаги съм насреща за по бира

    <font color="blue">-----------Offtopic-----------</font id="blue">

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #4

    Метал мания

    Ами супер значи.

    Хайде като ще идвате пишете.

    Ще се фанем тука Варненските фенове на СетКома и с вас и ще се съберем.[:D]



    А за метала сте Номер 1.

    А аз питах и за някой по корави Блек-Деат-Грайнт-Доом металисти дето да се кефят на нещата дето и аз им се кефя...




  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #5

    Метал мания

    Стига с тоя метъл бе! От ХХ години нещо различно видел/чул ли си? Слушай метъл и пълней []

    Истинате е в ХАРДКОРА и Чалгата! [] [8D]

    (btw. днес има концерт на Азис) []

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #6

    Метал мания

    еа еа еа, истината е в: техно, хаус, сайкаделик, дръм ен бейс, гоа, транс... ;-) не че не се кефя на нео метъл, ейсид джаз, трипхоп, рок... абе с три думи - слушам всичко хубаво



    Иначе блек/дет/дум(dumm метълът си е абсолютна изродщина. Не знам дали в тези 3те се включва и онова "нещо" с оперните вокали! Абе разни хора, разни иде... вкусове. Който каквото иска да слуша.



    BlackBLOOD - доколкото знам, тука е пълно с всякакви тип металисти, ако не - techbg

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Метал мания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами супер значи.

    А за метала сте Номер 1.

    А аз питах и за някой по корави Блек-Деат-Грайнт-Доом металисти дето да се кефят на нещата дето и аз им се кефя...

    <div align="right">оргинално мнение на BlackBLOOD</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Eee, аз съм далече от кубинките, фанелката на Megadeath, дългата коса и тесните дънки. По скоро падам гъзе малко, но всичко що е пънк и по лек метъл, ми е присърце []

    Чалгата хич не я обичам, ма трая я, ко да се прави все пак запълва някаква ниша в музикалната ни "култура" [B)]

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #8

    Метал мания

    аз лично харесвам сякаква музика (този който може да слуша всичко,разбира от музика

    но метала ми е слабост и предимно хардкора.едни от любимите ми групи са Desturbed,Guano Apes и Limp Bizkit,но неможе да се одрече,че за купон с много алкохол чалгата е лидер

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Метал мания

    Само ако си слушал всякаква музика ще можеш да оцениш даден тип музика.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #10

    Метал мания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Само ако си слушал всякаква музика ще можеш да оцениш даден тип музика.



    <div align="right">оргинално мнение на Julian</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    A така!

    Аз от вси4ки стилове съм подбрал по нещо но от Метъла съм намерил наистина най интересните неща.

    Там може дасе срещнат наистина разли4ни идеи.

    Стига да можеш да ги слушаш.Метала е като море.

    Е не е като безбрежния океан на техното но да се прави техно е 10 пъти по лесно от метъл.

    Особенно ако говорим за ка4ествените работи.

    Аз самия се занимавам с музика и затова хаерсвам метала защото като се заслушаш има в какво.Стига да можеш да игнорираш това което не ти харесва(на пове4ето хора не им харесват джангъра, Вокалите,Барабаните) и да се заслушаш малко.

    И аз някога слушах мадона но добре 4е ми попаднаха Апокалиптика.

    А също съм МЕГА голям фен на Dead can Dance А в метъла могат да се намерят подобни неща...

    И така както си слушах леките метал парчетаа започнах ад харесвам и по тежките а покрай тях открих и уникалните за музиката идеи.



    Само който не е чувал може да говори така като Aquadark i The_UFO.



    A някога слушали ли сте нещо като Dissection, Katatonia,Cynic,Summoning,Sins of thy Beloved??

    Изброявам само по-леките групи защото те са по подходящи за хора който не са слушали такава музика.



    Послушайте а после кажете.А ако слушате внимателно може да чуете и част фолклора който е вложен а също и всичките 4увства!!!



    Слушайте само!



    ПС.Знам че няма откъде да си ги намерите тези групи.За всички от варна съм готов да помогна.За другите осигурете ми място където да ви ги кача.



    ПСС.Съжалявам за огромния пост но трябваше да го кажа!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #11

    Метал мания

    Ех, младежи... бате ви Slero когато е слушал Iron Maiden, Judas Priest, Accept, Scorpions, WASP, Twisted Sisters... тъй де, говоря за 1984 - 1985... хайде да не продължавам! После дойдоха Metallica, Anthrax, Slayer, Exodus, Venom и т.н. Ама всяко нещо с времето си! Сега си падам по Guns'n'Roses, Chicago (!), Bryan Adams (!!!) и прочее, ама не се отказвам да послушам и от старите забивки! Хе, на сбирката в Елена може и да опитаме да чуем това-онова...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #12

    Метал мания

    GATER, аз пък съм анти фен на чалгата и не е вярно, че с чалага най-добре върви алкохола. Я пробвай някой стари парчета, на още по-стари групи, особенно на баладите на DEEP PURPLE и RAINBOW. Особенно ако си си пуснал бавните и тъжни: "Soldier of Fortune" и "When a Blind Man Cry". Просто за мен това са вечни песни и т.н, и т.н.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #13

    Метал мания

    аве и аз съм метъл, ама съм от по-кротките метъли. пък и мейдън съм слушал навремето. сега само прогресив слушам и страшно се кефя - Дрийм Тиътър, Симфони Х... ей такива работи.

    а този, който каза че разбира от музика, защото слуша всякакъв вид, да ме извинява, ама не е разбирач, ами МУЗИКАЛЕН ПОМИАР!!!! хехе, бъзикам се!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #14

    Метал мания

    Аве пичове има чалга и чалга.

    Ако си говорим за банани и пари в зелено да ,

    но има много хубави песни който въобще не са чалга (Глория, Анелия и др.).



    Лудия интересно ми е как не заспиваш като си пиинал и слушаш Soldier of Fortune и When a Blind Man Cry (joke).














  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #15

    Метал мания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    Само който не е чувал може да говори така като Aquadark i The_UFO.



    <div align="right">оргинално мнение на BlackBLOOD</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ха-ха [] Пич аз съм минал през абсолютно всички стилове в музиката! Само че от доста години не ми допада да ходя в черно, да гледам всички накриво, да слушам музика след което да ме цепи глава и тн. За сега съм се спрял на хардкора и чалгата [:D]


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 10-10-10, 17:05
  2. Газ мания
    От tanganaika във форум Отопление
    Отговори: 183
    Последно: 09-10-08, 19:38
  3. За всички метал маниаци!
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-07, 17:37
  4. Отговори: 4
    Последно: 20-09-06, 13:24
  5. Списание "DVD Мания" - Впечатления?
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-05, 21:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе