Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

Mнения за The Matrix Revolutions

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #1

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Снощи гледах този филм в Арена и мога да споделя с вас, че останах разочарована. Мисля, че темата е просто изчерпана, . Въпреки, че третата част решава нещата, краят дава възможност за продължение. Прекалено много ефекти (аз принципно много харесвам този филм и ефектите и звука в арена, но този път май са попрекалили.По едно време си мислех, че ще ми гръмне главата - само стрелби, кръв, шумотевица и пукотевица и борбата срещу доброто и злото - малко като детско филмче. Само искам да кажа, че този филм ако го гледате е добре да е на кино, защото само там можете да оцените ефектите. А сам по себе си филмът е толкова тъп, че няма смисъл да се гледа в къщи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #2

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Вярно. И аз го гледах в Арена и наистина е много тъп.

    Който иска ефекти да си пусне някоя компютърна игра. Там поне участваш в действието. (Специално за бойни сцени тип матрицата - Max Payne Kung Fu Edition. Там даже са по-добри от филма.)

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #3

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Като цяло не харесван цялата поредица , предимно заради ефектите.Подкрепям мнението ви , че е абсолютна издънка.Честно казано когато гледам филм не го гледам заради ефектите , предпочитам да има хубав сюжет и ако той предразполага ефекти тогава да ги има.В Матрицата като , че ли са в повечко.




  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    Mнения за The Matrix Revolutions

    субтитри за него на БГ имаше ли ??? ако не сто ходили на кино де ...

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    5
    #5

    Mнения за The Matrix Revolutions

    kade ima sub za toz film e hora !!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Mнения за The Matrix Revolutions


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #7

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Хм. Третата част на Матрицата завърши успешно трилогията от филми, поднасяща една много интересна идея на зрителите. Не можеше да има радикални промени в сюжета, заради цялостта на трите части. Има върху какво да се замисли човек, гледайки филма. Погледната като цяло, трилогията е добра, като ефектите и техническото изпълнение на отделните филми в детайли става все по-добро с времето. Вярно е, че като повечето съвременни кинопродукции и тази има своите слаби моменти, но лично за мен силните преобладават и определено не бих оставил Матрицата захвърлена някъде сред "повечето". Не знам какво очакват повечето хора.. нов сюжет, нов филм, нещо, което да манипулира съзнанието им... знам ли.. []

    Лично мнение []

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #8

    Mнения за The Matrix Revolutions

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Снощи гледах този филм в Арена и мога да споделя с вас, че останах разочарована. Мисля, че темата е просто изчерпана, . Въпреки, че третата част решава нещата, краят дава възможност за продължение. Прекалено много ефекти (аз принципно много харесвам този филм и ефектите и звука в арена, но този път май са попрекалили.По едно време си мислех, че ще ми гръмне главата - само стрелби, кръв, шумотевица и пукотевица и борбата срещу доброто и злото - малко като детско филмче. Само искам да кажа, че този филм ако го гледате е добре да е на кино, защото само там можете да оцените ефектите. А сам по себе си филмът е толкова тъп, че няма смисъл да се гледа в къщи.



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Уважавам чуждите мнения, уважавам мнението на всички, но вече съм се напатил от това да слушам мнението на другите за този или онзи филм, ако слушах какво ми казват нямаше да съм гледал нито матрицата нито Властелина на пръстените.



    <hr noshade size="1">

    Въпроса ми е струва ли си да даваме мнение за този или онзи филм.

    Светът е шарен на един му харесва това на други друго.





    И едно е сигурно и да сЪ оплакваш и да не се оплакваш парите за билета няма да ти върнат[]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Mнения за The Matrix Revolutions

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Снощи гледах този филм в Арена и мога да споделя с вас, че останах разочарована. Мисля, че темата е просто изчерпана, . Въпреки, че третата част решава нещата, краят дава възможност за продължение. Прекалено много ефекти (аз принципно много харесвам този филм и ефектите и звука в арена, но този път май са попрекалили.По едно време си мислех, че ще ми гръмне главата - само стрелби, кръв, шумотевица и пукотевица и борбата срещу доброто и злото - малко като детско филмче. Само искам да кажа, че този филм ако го гледате е добре да е на кино, защото само там можете да оцените ефектите. А сам по себе си филмът е толкова тъп, че няма смисъл да се гледа в къщи.



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Уважавам чуждите мнения, уважавам мнението на всички, но вече съм се напатил от това да слушам мнението на другите за този или онзи филм, ако слушах какво ми казват нямаше да съм гледал нито матрицата нито Властелина на пръстените.



    <hr noshade size="1">

    Въпроса ми е струва ли си да даваме мнение за този или онзи филм.

    Светът е шарен на един му харесва това на други друго.





    И едно е сигурно и да сЪ оплакваш и да не се оплакваш парите за билета няма да ти върнат[]



    <div align="right">оргинално мнение на _JaZa</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    _Jaza, аз съм сигурно един от най-запалените почитатели на Матрицата. Първите 2 части ме впечатлиха с ефекти и с какво ли още не. Sound-a в Арена е наистина потресаващ и всичко е прекрасно. Обаче третата част наистина са я преситили с ефекти и то повечето стрелби и гадни картини. Не знам, може би прекалено бързо изкараха третата част след първата. но наистина на двайстата минута ми беше гръмнала главата от данданията. тоест малко се обърках - в първата част на филма леко умираш от скука, а във втората се събуждаш от гюрултията. Лично мнение[]

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #10

    Mнения за The Matrix Revolutions

    хммм незнам може и да си права но трябва първо да го гледам и след това ще ти кажа мнението си...

    дотогава остава твоето мнение после ще видим <;-)>

  13. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #11

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Тая матрица в арена е МЕНТЕ!!!

    Някои от вас обърнаха ли внимание на тъмният и неясен образ(тип снимана от екран)?

    Като и гледам рекламите на телевизора са с по-добро качество!

    За сюжета...по добре нищо.


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #12

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Хехе.. Не разглеждайте третата част като отделен филм със свой собствен сюжет. Това все пак е трилогия, както посочих по-горе. Освен това, Матринаца е филм, в който лично аз мога да намеря достатъчно смисъл и интересни идеи.

    Та това е филм, бе, хора! [] (какво ли си мислехте вие..[:P]) Изкуство.. Представяне на нечии идеи.. Съвсем естествено за такъв вид творба е да има следните мнения: тотално глупав и плосък сюжет, противопоставено на дълбока, скрита идея или смисъл и т.н. Както ще има хора, отхвърлящи нещо, което не могат да разберат или да обяснят, така ще има и хора-бунтари, обявяващи се против масовото приемане на дадена идея, независимо от стойността на самата идея. Но.. Стига глупости..

    Отпуснете се и се насладете на филма, в който определено има замисъл, отпуснете сетивата си, нищо няма да изгубите от себе си, тъкмо напротив - можете само да спечелите.. [] За негледалите "Матрицата Революции" - непременно го гледайте []

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    3
    #13

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Гледах филма 2 пъти на РС. Беше сниман с камера от някаква премиера. Освен звуковите ефекти на Братята Уашовски, имаше звуции добавени от зриителите, като кашляне, отваряне на чипс, ръкопляскане и смях. Мисля, че този филм е направен просто за да има трета част без значение какво става. Защо например Нео трябваше да ослепява, или пък Тринити да умира. Вярно, пак са заедно ама на ония свят.

    Незнам някои от вас забеляза ли Дежаву-то в края на филма.

    В първата част имаше такова явление: двете черни котки, които правят едно и също движение. Тогава Тринити каза че нещо се променя. Дежаву имаше и в Матрицата: Революции, в края на филма.

    Отново две черни котки правят едно и също движение. Някои си мислят, че Нео умря за да спаси човешкият вид. А не може ли при второто дежаву да са унущовили настоящята Матрица и да са създали нова. А Нео, Тринити, Морфей и останалите борци за оцеляване да са посто поредните играчки на машините и създателя на The Matrix.

    Имаше една реплика в The MAtrix Reloaded "Твоите предшественици не ме убиха и ти няма да успееш"


  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #14

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Полето за идеи е широко. Точно за това говорех - винаги може да се намери насока, дадена от филма, върху която да се мисли. Заради самото мислене? []

    Karnivor, едната ти грешка е, че си гледал филма у вас (на PC), а не в киносалон, а другата е, че си гледал отвратителния CAM. Не знам как изобщо си забелязал нещо от тоя филм с това качество..

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    3
    #15

    Mнения за The Matrix Revolutions

    Причината за тези грешки има колкото искаш.

    1. Голям мерак да видя какво са направили Уашовски

    2.До софия да ходя!!?! Апсурд. В Стара Загора ще го дават чак на 21

    3.Ами това имаше в нета.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mнения за LG Optimus L9 II D605 и HTC Desire 500
    От cclothes във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 25-12-13, 01:25
  2. с ++ matrix to vector ??? how
    От eror във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 05-12-08, 11:58
  3. Tyrsq subtitri za The Matrix Revolutions
    От vladbat във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 11
    Последно: 16-11-03, 16:20
  4. Matrix PC IrDA Adapter ?!!!!
    От petkov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-03, 20:05
  5. subtitles for matrix 2
    От CmApTa във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 24-05-03, 19:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе