Резултати от 1 до 10 от общо 10

Мнения за Kill Bill ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #1

    Мнения за Kill Bill ?

    Много се чудих дали да я пусна тази тема, обаче накрая се реших. Интересно дали само аз съм леко разочарован от филма и дали разочарованието ми се дължи само на големите ми очаквания, предизвикани от предварително чути мнения ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Мнения за Kill Bill ?

    Не ми хареса и на мен много, по скоро ми беше тъп

    Толкова измислен.........

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Мнения за Kill Bill ?

    Куентин Тарантино е велик. Филма си е точно като филм на Тарантино, скоро не бях гледал такова зрелище. Плюс това съм много очарован от малката манга с което се разказва за живота на японката (Луси Лу). Гледам съм само терйлъра на филма и затова нямах изградено мнение по въпроса, но като се замислих за предишните му филми [:D] почти 100% бях сигурен, че ще е нещо добро. Но той надмина очакванията ми.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #4

    Мнения за Kill Bill ?

    Все още не мога да изкажа категорично мнение, засега съм на кантар. Очаквах повече, но все пак крайната оценка (особено при Тарантино) трябва да се даде след като се изгледа целия филм! Може би направих грешка че изгледах първата част. Така че препоръчвам на тези които не са го гледали, да не го правят сега а да изчакат и да го гледат целия наведнъж!

    А някой да знае кога ще пуснат втората ?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #5

    Мнения за Kill Bill ?

    Филма е просто брутален. Тарантино в най-добрата си форма. Малко трудно смилаем е, но... Според мен не е правен за да се хареса на масовия зрител, по-скоро е правен заради самото изкуство.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #6

    Мнения за Kill Bill ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Филма е просто брутален. Тарантино в най-добрата си форма. Малко трудно смилаем е, но... Според мен не е правен за да се хареса на масовия зрител, по-скоро е правен заради самото изкуство.



    <div align="right">Originally posted by fori*-*15/01/2004*:* 10:36:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Явно аз съм си масов зрител и такъв тип филми не ми допадат. По вкус и по цвет, товарищи нет[]

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    2
    #7

    Мнения за Kill Bill ?

    На мен пък филма ми се стори адски зрелищен, според мен Тарантино е изгледал де що е намерил самурайски филм и е направил игрална версия с много взаимстване от комиксите, не говоря само за сцената с Луси Лу (Йеп). Филма е едно голямо зрелище и нямам търпение до средата на април за втората част.

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Мнения за Kill Bill ?

    Филма е типичен за творчеството на Тарантино. Няма почти никакъв сюжет и художествени качества, но за сметка на това е различен от бозите на повечето режисьори, които се опитват да правят филми. Като режисура е на високо ниво, лесно гледаем е въпреки количествата кръв и убийства. Това е по-скоро развлекателен филм, колкото и странно да звучи. Тарантино има особенно обаяние и успява да го предаде на филмите си. А те са винаги и изненадващи и очаквано познати. По шестобалната система 4+.




  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    8
    #9

    Мнения за Kill Bill ?

    Култов филм според мен,който определено не е за всеки вкус.Тарантино отново демонстрира уникалния си стил.Ако трябва да съм напълно честен обаче бих казал че очаквах повече....все пак чакам с нетърпение продължението.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #10

    Мнения за Kill Bill ?

    Филма не е това което очаквах поне като история, но типично в стил на Тарантино е пълна психария с тонове кръв лееши се по екрана (тоя тип е психопат[:D]) И все пак нямам търпение да видя втората част.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам kill a watt устройство
    От behwolf във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 21-10-14, 21:06
  2. Kill Bill vol 2
    От izwerga във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 32
    Последно: 19-06-04, 20:11
  3. Kill Bill subtitiri ?! & sound ?
    От ru-boy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 14-01-04, 20:00
  4. Bill Gates
    От Ghost във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-01, 02:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе