Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

Kill Bill vol 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    Kill Bill vol 2

    Филма е Мания !!! Тоя Тарантино може да не е нормален ама ... Гледайте го.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Kill Bill vol 2

    всеки с мнението си



    за мен филмът е изключително слаб, безсюжетен, глупав, преигран и абсолютна загуба на време.

    слаба игра, съчетана с пълна безидейност, никакво послание към зрителя, липса на каквато и да било стройна линия на действие...



    достойно продължение на vol. 1 - т.е. ако можеше да има повече липса на смисъл от vol. 1, то тя е постигната във vol.2

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #3

    Kill Bill vol 2

    Напълно подкрепям мнението на FearMe, че филма е пиедестал на скуката и безидейността [] Тарантино ако почне да прави римейкове на стари Хонг-Конг-ски филми с каратисти може и да ми стане интересно []

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    100
    #4

    Kill Bill vol 2

    Мдаа всеки с мнението си,вкусовете и разбиранията.Латинската поговорка за бисерите може да се използва в случая.

    За мен филма е велик,класика,шедьовър!

    Наистина не всеки може да го разбере.Сценарият е оригинален и разтърсващ нещо което трудно бихте видяли в съвременните филми копиращи или направо римейкове на стари филми.Този филм е поклонът на Тарантино пред азиатското кино,където символите и жестовете понякога говорят повече от диалозите.Битките са изпипани до последния детайл,в диалозите черният хумор блика ,камерата прави невъзможното -вкарва ви във филма.Не искам да цитирам сцени от филма и вложените в тях символи,защото няма смисъл-те трябва да се видят.Този филм няма зад себе си велика книга (като Властелина),велик комикс(Матрицата,Терминатор и т.н.) той е поредната сага за борбата между доброто и злото ,но разказана по нов начин,за което е признат за класика и култ.

    Жалко е че в ерата на комерсиалното кино и специалните ефекти подобни проблясъци са рядкост.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #5

    Kill Bill vol 2

    Як е!!!

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Kill Bill vol 2

    [] Още един филм който спирам на не повече от десетата минута..... и следва "Shift + Del" []

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #7

    Kill Bill vol 2

    Абсолютно споделям мнението а FearMe.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #8

    Kill Bill vol 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абсолютно споделям мнението а FearMe.



    <div align="right">Originally posted by Ghost*-*16/05/2004*:* 13:41:07</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    като го гледам, ще се из/кажа/ходя по въпроса...



    иначе, чувам, че бил добър - ако доживеем, ще видим..



    <font color="orange">added</font id="orange">



    вчера гледах първата част и не мисля изобщо да си губя времето с втората...




  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #9

    Kill Bill vol 2

    Първа серия повече ми хареса .

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    8
    #10

    Kill Bill vol 2

    филма си е за ценители

    а това за свинете не е латинска поговорка, а е цитат от библията[:D]

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #11

    Kill Bill vol 2

    Незнам дали сте гледали Легендата за някой си дракон черен ли бе не помня.Та филма е смесица между него и матрицата , само че е взета лошата част от матрицата (някаква пародия е направена ) а за другия филм който е включен той си е направен за да се смееш.Та на кратко боза

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #12

    Kill Bill vol 2

    Споделям примера на Pat

  16. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #13

    Kill Bill vol 2

    Имам впечатления само от първия филм, втория го имам, но искам да го гледам на спокойствие, за да мога да го оценя по достойнство. Той е наистина само за ценители. Мен ме впечатли. Явно сме чели различни книги и сме получили различно чувство за мярка, кое е добро и, кое не толкова. Както каза един юзер по отношение на първата серия, езика на жестовете говори много повече от другите изразни средства, но, както казах на вкус и на цвят приятели няма. :-)))

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #14

    Kill Bill vol 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мдаа всеки с мнението си,вкусовете и разбиранията.Латинската поговорка за бисерите може да се използва в случая.

    За мен филма е велик,класика,шедьовър!

    Наистина не всеки може да го разбере.Сценарият е оригинален и разтърсващ нещо което трудно бихте видяли в съвременните филми копиращи или направо римейкове на стари филми.Този филм е поклонът на Тарантино пред азиатското кино,където символите и жестовете понякога говорят повече от диалозите.Битките са изпипани до последния детайл,в диалозите черният хумор блика ,камерата прави невъзможното -вкарва ви във филма.Не искам да цитирам сцени от филма и вложените в тях символи,защото няма смисъл-те трябва да се видят.Този филм няма зад себе си велика книга (като Властелина),велик комикс(Матрицата,Терминатор и т.н.) той е поредната сага за борбата между доброто и злото ,но разказана по нов начин,за което е признат за класика и култ.

    Жалко е че в ерата на комерсиалното кино и специалните ефекти подобни проблясъци са рядкост.



    <div align="right">Originally posted by visible*-*16/05/2004*:* 02:52:47</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Това ако са изпипани сцени Като почнаха да хвърчат или като скочи на меча , това за мен не е изпипана бойна сцена

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    100
    #15

    Kill Bill vol 2

    [][][][][]

    Явно познаваш доста режисьори или самият ти си такъв,за да оцениш така експертно 5 годишната работа на Тарантино и екипа му в който е Сони Чиба(нещо като кръстникът на кунг-фу киното) и Дейвид Карадайн(нещо като свещенната крава на американското алтернативно кино).Или със самурайски меч си режеш салатата в къщи и подобни трикове са като детска игра и ги гледаш едва ли не във всеки филм.

    Сигурно съм се изказал неправилно или неясно преди това и нещо не е разбрано ,но този филм е за ФЕЕЕЕНООООВЕЕЕ(фенове на Тарантино,фенове на алтернативното кино,фенове на източното кино).Този филм може и да прилича на един милион други,ако беше гледал повече кунг-фу филми сигурно щеше и тях да ги изредиш,НО това е така за нетренираното око.Разликите в източните бойнии изкуства са много,особенно техниките при бой с меч.Школите освен основните са немалко също.Хората участвали в тренировките на актьорите са най-добрите учители от тези школи.Това което е направил Тарантино едва ли някой друг би могъл да си позволи-да събере най-добрите .Kill Bill сериите са всичко друго ,но не и претупана работа-от каста на актьорите през техническия и обучаващ персонал та дори и до музиката избирана специално песен по песен.

    Затова изкаввания в тази връзка са меко казано смешни и прибързани.Не ти е харесал филма - ОК пусни си Дързост и красота или Отдаденост или се наслаждавай на оригиналните американски "шедьоври" за Троя и апокалипсиса.Въпрос на вкус.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам kill a watt устройство
    От behwolf във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 21-10-14, 21:06
  2. Мнения за Kill Bill ?
    От Slero във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 9
    Последно: 16-01-04, 15:27
  3. Kill Bill subtitiri ?! & sound ?
    От ru-boy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 14-01-04, 20:00
  4. Bill Gates
    От Ghost във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-01, 02:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе