Резултати от 1 до 6 от общо 6

problem sas sub

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #1

    problem sas sub

    imam dvd samsung HT-P10 no kato si pusna da gledam film na divx subtitrite sa mnogo malki i ne moga da gi 4eta.Nqkoj moge li da mi pomogne da mi kage kak da si gi uveli4a.blagodarq vi

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: problem sas sub

    Като за начало разгледай многото теми в раздел "Битова техника", отнасящи се DivX плеари и субтитри.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Re: problem sas sub

    rosenstoqnov, така понеже ги продавам тея системки, мога да заявя, че СУБТИТРИТЕ ИМ са на 6, т.е. са големи с черен кант. Единственото което ми идва на акъла е да са объркали и да са ти сложили стар firmware. На какъв размер ТВ го гледаш?

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #4

    Re: problem sas sub

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    rosenstoqnov, така понеже ги продавам тея системки, мога да заявя, че СУБТИТРИТЕ ИМ са на 6, т.е. са големи с черен кант. Единственото което ми идва на акъла е да са объркали и да са ти сложили стар firmware. На какъв размер ТВ го гледаш?
    [size=12px][/size]
    Ot rosenstoqnov az go gledam na malak televizor 14" ama go nqma tova sas 4erniq kant.Ako naistina sa mi obarkali i sa mi slogili star firmware ponege ne sam mnogo v 4as sas tova ima li na4in da se smeni i kak, a kakvo predstavlqva tova.DVD to go imam ot edna godina.blagodarq ti predvaritelno

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: problem sas sub

    rosenstoqnov, явно ти е от най-първите бройки. Затова се обади в сервиза и питай имат ли update за твоят модел. Понеже го продавам само от 6-7 месеца модела, съм го виждал само с хубавите субтитри. Това което казваш ми напомня на старият им firmware и бели букви само и малки.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #6

    Re: problem sas sub

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    rosenstoqnov, явно ти е от най-първите бройки. Затова се обади в сервиза и питай имат ли update за твоят модел. Понеже го продавам само от 6-7 месеца модела, съм го виждал само с хубавите субтитри. Това което казваш ми напомня на старият им firmware и бели букви само и малки.
    Благодаря ти.Ще се обадя непремено дано да ми помогнат че направо не ми се гледа с този малак шрифт

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе