Резултати от 1 до 3 от общо 3

Мултимедиен плеър Mvix Ultio HD UPnP Media Player MX-800HD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1

    Мултимедиен плеър Mvix Ultio HD UPnP Media Player MX-800HD

    Преди време бях се загледал в него , но се продаваше само в САЩ понеже е продукт на MVIX USA.Марката MVIX е на Unicorn - Korea ,която произвежда Xtreamer , но американците си го правят.

    http://www.dealcat.de/product_info.p...-MX-800HD.html

    Сега вече се продава в Европа - Германия в случая.

    Някой ако има преки впечатления нека сподели .

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Мултимедиен плеър Mvix Ultio HD UPnP Media Player MX-800HD

    Разгеле , има вече собственик на такъв плеър ! Е не е Ultio , но са като две капки вода ! Очаквам нещо като ревю или поне сравнение с някой друг популярен и нас плеър !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    64
    #3

    Re:Мултимедиен плеър Mvix Ultio HD UPnP Media Player MX-800HD

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Разгеле , има вече собственик на такъв плеър ! Е не е Ultio , но са като две капки вода ! Очаквам нещо като ревю или поне сравнение с някой друг популярен и нас плеър !
    Да, аз си купих Sumvision Cyclone MKV Enclosure, което е друга версия на същия продукт. Ще гледам да подготвя нещо като ревю през уикенда. До този момент съм го тествал само като мрежов плеар и от USB. На други места по мрежата има ревюта за него и за близнаците му. За сега мога само да допълня, че има меню за настройки на субтитри, като може да се избира файл, encoding (няма проблем с кирилицата), големина, цвят, височина. Ъпскейлинга е отличен, не виждам разлика в сравнение с DVD Pioneer DV400. Скоростта по мрежата (само жична, нямам wifi адаптер) е такава че 1080p ( като HOME, ще си намеря някои по-проблемни филми да пробвам) се плейва без проблеми - иначе показва нещо винаги различно от порядъка на 28-33 MB/s, но то е функция и на мрежовия диск (чийто нов фърмуер е малко бъгав). Има проблем с бързото превъртане на HD видео, това е единствента ми забележка до този момент. В такива случаи използвам функцията go to. Поддръжката на DVD е като, на ДВД плеар, но не съм пробвал с iso. Изкараха ъпгрейд на фърмуера за поддръжка на youtube, което работи чудесно. Имало някакъв проблем с win7, щяло да има ъпдейт до края на месеца. Zooma e на стъпки, не като на попкорна плавен - 0,9x, 1x, 2x, 4x, 8x с възможност за местене на картината. Дистанционното е много удобно, фукнционално и добре изработено, с приятна за пипане пластмаса. Има бутони с по-важните фукнции на предния панел. Неприятно е, че няма бутон за изключване, а с бутончето на предния панел само се отива в стендбай. Така, за рисет трябва да се изключва от контакта. Много тих е, почти не се чува, явно има вентилатор вътре, макар че кутията ми изглежда метална. Повече подробности, като му инсталирам твърдия диск вътре през уикенда вероятно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PS3 Media server (UPnP, DLNA) / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 87
    Последно: 13-01-17, 09:19
  2. XBMC Media server (UPnP, DLNA) / FAQ - мнения, обсъждане
    От i486 във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 19
    Последно: 15-11-15, 23:53
  3. Popcorn Hour A400 Media Player мултимедиен плеър
    От asiurib във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-14, 16:19
  4. Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 23:11
  5. Нов мултимедиен плеър Ellion HD Media Player LaziBox-110
    От civica във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 11-09-09, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе