Резултати от 1 до 13 от общо 13

Помощ при избор на медиа плеър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #1

    Помощ при избор на медиа плеър

    Предварително се извинявам за евентуалния дублаж с предходна тема.

    Имам нужда от момоща Ви при избора на плеър. Критериите са прости.
    1. цена
    2. безпроблемно четене на кирилски субтитри
    3. четене на стандартните видео разширения както и на рипнати DVD-та (VOB и т.н)

    екстри като свързване и възпроизвеждане по wireless или лан мрежа не са ми нужни. Телевизора с който разполагам не е нищо особенно, така че и поддръжката на тежки HD резолюции не са ми важни.
    В общи линиии ми трябва семпъл медиа плеър който да ми чете xvid, divx и DVD със българските титри без проблеми. Това ще ми е временен вариант. Така или наче след време като се върна в България ще си ползвам втория комп за плеър. Идеята е да оставя този на жена си вместо видео

    Предварително Ви благодаря

    p.s Опитах да намеря отговори на въпросите си преди да пусна тази тема, но в общи линии колкото повече чета в този форум се обърквам все повече. Имам нужда от съвет и помощ от хора които са вещи или поне имат опит с техниката която коментират.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #2

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Искам да допълня въпроса си. Намерих сега например това: Western Digital TV HD 1080i Mini Media Player

    http://cgi.ebay.co.uk/Western-Digita...#ht_2111wt_958

    Цената е в общи линии приемлива. Ще ми свърши ли работа? И мога ли да намеря устройство на по-ниска цена ?

  4. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #3

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Нямам думи. Значи всичко което пишем по профилираните и общите теми е безсмислено. Всички тестове и ровене в плеърите се оказва пълна безсмислица. Просто не само думи, а нямам и желание да отговарям на такива въпроси !!! На всичкото отгоре пишем и на български. Може би трябваше на китайски ? Със здраве !

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Колега Cantharis , това WD TV Mini ще ти върши идеална работа за нуждите , който имаш . Но според мен твоя плеър е Дива мини , цена 59 лв !http://shop.topdigital.bg/index.php?...od=246&mod=310

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #5

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Цитат Първоначално публикувано от Hell
    Нямам думи. Значи всичко което пишем по профилираните и общите теми е безсмислено. Всички тестове и ровене в плеърите се оказва пълна безсмислица. Просто не само думи, а нямам и желание да отговарям на такива въпроси !!! На всичкото отгоре пишем и на български. Може би трябваше на китайски ? Със здраве !
    Ще коментирам отговора ти, тъй като прозвуча саркастично. Не си праав да мяташ подобни упреци, защото за да се извлече информацията която се състои в един ред и най-вече се базира на опита трябва да се изчете целия форум. Това изисква много, ама МНОГо време(с което аз например не разполагам). И другия момент е, че нямам намерението да ставам някакъв експерт по медиа плеъри, нито пък се изживявам като такъв... Имам нужда от помощ - задавам въпрос. Смятам че това е една от целите и предимствата на интернет форумите ?!
    Във въпроса си уточний, че съм се опитал да намеря решение преди да пуста темата но уви безрезултатно.
    Супер е че разглеждате детайлно устройтвата които се продават и са на пазара, но информацията е прекалено много в моя случай. Систематизирането на подобен обем инфо е труден и продължителен процес.
    Сега стана ли ясно защо пуснах тази тема? Или пак ще си играем на великите знаещи и олигофрените с тъпите въпроси ?

  7. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #6

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    @cantharis -> не се засягай, но има подобна тема по този въпрос и можеше там да си зададеш въпросите. Ако всеки пускаше тема заради въпросите си, то търсенето на информация в този форум ще стане почти невъзможно. И никой не се прави на велик разбирач, просто ако нямаш време да четеш си е твой проблем, но трябва да цениш и времето на хората които искаш да ти отговорят при положение, че вече са писали по този въпрос. Иначе информация има достатъчно.



    http://forum.setcom.bg/index.php?topic=42197.0

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #7

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Колега Cantharis , това WD TV Mini ще ти върши идеална работа за нуждите , който имаш . Но според мен твоя плеър е Дива мини , цена 59 лв !http://shop.topdigital.bg/index.php?...od=246&mod=310
    За помоща благодаря, но искам да питам относно това утройство което ми препоръча. Не успявам да го намеря нито в ebay нито в amazon. Как му е точно наименованието. В сайта който си дал не пише, а и няма никакви спецификации. Чете ли субтитри на кирилица ? За съжаление не съм в България и де купувам от български онлайн магазини ми е безпредметно. Имаш ли идея къде мога да го открия.
    Благодаря предварително.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Сега разбрах , че не си в България . Плеъра се продава у нас масово , има го в Метро .Той е правен за бълг. търговец и в чуждите сайтове го няма .Чете бълг.субтитри без проблем !

  11. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #9

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Цитат Първоначално публикувано от cantharis
    За съжаление не съм в България и де купувам от български онлайн магазини ми е безпредметно. Имаш ли идея къде мога да го открия.
    Благодаря предварително.
    Помоли, майка ти да го увие в един весник и да ти го прати за 10 евро !

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #10

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Да не забрави да сложи и един Шпеки-леки
    Докъде стигнахме. Да се пазарува от България.

    Кажи какъв ти е точно телевизора и какви входове има?

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #11

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Телевизора не е нищо особенно. Средно голям "Самсунг" със стандартните нискочестотни входове - 2х аудио и видео вход. Има и скарт, но той дублира вече изброените. Нищо повече

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #12

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Виж из немските сайтове , има доста предложения - примерно www.idealo.de ,поне 5-6 плеъра отговарят на твоите изисквания , но с бълг.субтитри може да има проблем .

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #13

    Re:Помощ при избор на медиа плеър

    Благодаря за помощта. Ще се огледам

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!
    От jovko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 20
    Последно: 04-06-16, 09:56
  2. Продавам: медиа плеър Popcornhour A-110
    От inian във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-11, 10:50
  3. Продавам нов медиа плеър xtreamer sidewinder
    От martinov73 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 19-02-11, 13:34
  4. Медиа плеър класик с позеленяла картина
    От pandox във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 11-02-11, 08:57
  5. Портативен медиа плеър?
    От masterross във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 4
    Последно: 04-04-10, 19:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе