Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 200

Media Player - Apacer (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. apn
    apn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #181

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Здравейте, някой да знае сервиз на Apacer в София? След спиране на тока светият и синята и червената лампа и не иска да се включи(с две думи стана тухла ). Токът е спирал през нощта към 3.00ч., разбрах това от рутера по "System up time". На някой случвало ли се е това? Ако имате идеи пишете!

    МОД: Пробвай тези две неща:

    1. Изключи захранването, остави го така 10 мин., после натисни бутона за включване на плеъра и го задръж 30 сек. и след това без да го пускаш му включи захранването и след 10 сек. пускаш бутона. Тази процедура можеш да я повториш 2-3 пъти за да си сигурен, че си ресетнал плеъра. Ако няма резултат, отиваме към процедура 2.
    2. Изпълняваш всичко от т. 1, но преди това си изтегли последния оригинален фърм, разархивирай го и копирай "install.img" на флашка форматирана на FAT32 и я забоди в някой от USB портовете на плеъра. След като пуснеш плеъра с натиснат предварително бутон ще започне процедурата по флашване на фърма от флашката. Успех.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    63
    #182

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Сервиз, които да ги ремонтира няма. Ако е в гаранция може да се пробваш в сервиза на Стемо - 816 23 63 да ти върнат парите, защото е спрян и изчерпан, но не възлагай големи надежди!

  4. apn
    apn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #183

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Ok, благодаря за инфото! Май ще пия една студена вода, на времето дадох 230лв.! Чудя се ако си купя от магазин отново дали няма да се прекарам, ако е с първоначалния Firmware(който имаше проблем със субтитрите), защото вече гледам на сайта на Apacer са спрели поддръжката за този player!



    Обадих им се и ми казаха да го занеса на бул. Цариградско 135, та ще пиша какво се е случило!

  5. apn
    apn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #184

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Здравейте, отново! Може ли да ми кажете какво пише на вашите гаранционни карти, колко години имате гаранция, защото прерових всички документи в къщи и не можах да я намеря, а от Метро не могат да ми кажат колко е реално гаранцията, защото вече не са ги продавали!
    Благодаря!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #185

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от apn
    Здравейте, отново! Може ли да ми кажете какво пише на вашите гаранционни карти, колко години имате гаранция, защото прерових всички документи в къщи и не можах да я намеря, а от Метро не могат да ми кажат колко е реално гаранцията, защото вече не са ги продавали!
    Благодаря!
    Аз нямам такъв плеър но едно приятелче има, и го питах. Той каза че на неговата гаранция пише (Гаранция-Франция ) разбира се шегувам - пише 2 години но той го е купил не от Метро а от "PC сервиз" и те си му поеха гаранцията когато му се беше развалил. Не че му го оправиха а направо го подмениха с нов (но имаха в наличност все още иначе пари не обичат да връщат много много). Така че такъв тип техника не е много добре да се купува от такъв тип големи магазински вериги. Купуваш от Метро не гледаш документите а после когато нещото се "бъгяса" започваш да се ровиш и виждаш че гаранцията ти изпълнява някаква фирмичка тип - гараж в безистена на 4-ти километър с който от Метро са уж сключили някакъв договор
    Така че ако не си направил това което те посъветва Hell на предишната страница опитай съветите му:

    Цитат Първоначално публикувано от apn
    МОД Hell: Пробвай тези две неща:
    1. Изключи захранването, остави го така 10 мин., после натисни бутона за включване на плеъра и го задръж 30 сек. и след това без да го пускаш му включи захранването и след 10 сек. пускаш бутона. Тази процедура можеш да я повториш 2-3 пъти за да си сигурен, че си ресетнал плеъра. Ако няма резултат, отиваме към процедура 2.
    2. Изпълняваш всичко от т. 1, но преди това си изтегли последния оригинален фърм, разархивирай го и копирай "install.img" на флашка форматирана на FAT32 и я забоди в някой от USB портовете на плеъра. След като пуснеш плеъра с натиснат предварително бутон ще започне процедурата по флашване на фърма от флашката. Успех.

  7. apn
    apn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #186

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от nestorbg55
    Аз нямам такъв плеър но едно приятелче има, и го питах. Той каза че на неговата гаранция пише (Гаранция-Франция ) разбира се шегувам - пише 2 години но той го е купил не от Метро а от "PC сервиз" и те си му поеха гаранцията когато му се беше развалил. Не че му го оправиха а направо го подмениха с нов (но имаха в наличност все още иначе пари не обичат да връщат много много). Така че такъв тип техника не е много добре да се купува от такъв тип големи магазински вериги. Купуваш от Метро не гледаш документите а после когато нещото се "бъгяса" започваш да се ровиш и виждаш че гаранцията ти изпълнява някаква фирмичка тип - гараж в безистена на 4-ти километър с който от Метро са уж сключили някакъв договор
    Така че ако не си направил това което те посъветва Hell на предишната страница опитай съветите му:
    Днес успях с 300 зора да предам плеъра на сервиза, който след като отидох в Метро, а преди това изговорих 300 телефона към тях ми казаха, че нищо не могат да направят, защото вече не ги продавали. Аз им обясних, че на времето като си купих плеъра са ми казали, че фактурата ми е един вид гаранция, но сервизите много не признават фактурите като гаранционен документ, те ми отговориха, че в кутията е имало някакво листче, което било гаранционна карта! Не знам да е имало такова листче, защото си намерих книжката на плеъра, но гаранционна карта няма! Аз като им казах, че имам много уреди с такава гаранционна карта, която дори не е попълнена те ми казаха, че това няма никакво значение. Имаше една реклама, в която се казваше да не позволяваме да ни правят на маймуни. Интересното е, че там някой от отделите продължаваха да твърдят, че фактурата е и гаранционна карта Изводът е следният: НЕ КУПУВАЙТЕ ТЕХНИКА ОТ МЕТРО!
    Обаждах се и на комисията за защита на потребителите. От там ми казаха, че нищо не могат да направят, тъй като купувайки си каквото и да е от МЕТРО го купувате като юридическо лице(понеже всички фактури, които се издават както знаете минават през вашата фирма въпреки, че фирмата не съществува примерно от 10г. ), а те юридически лица не защитават!
    Няма значение! Сервизът, който се занимава с тези плеъри ми казаха от Метро е този http://itservice.bg/kontakti.html
    Взеха плеъра и казаха, че ще се обадят, но все пак не се знае дали ще го заменят.
    Пак ще пиша, какво е станало!

    Ако ми го върнат ще пробвам и номера с ресетването!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #187

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    apn, не знам кога точно си купувал плейъра, но щом е струвал 230 лв. сигурно е било преди повече от година. Доколкото съм запознат, Метро дават една година гаранция за подобен род техника. В такъв случай, едва ли е от значение сервиза който ги обслужва - те няма да го поемат като разход. А и тези играчки почти не подлежат на ремонт, т.е. ако не се оправи от само себе си вероятно ще трябва да пиеш една студена вода за 230 лв. Съжалявам ако звучи малко грубичко, но какъв е смисъла да се самозаблуждаваш? Успех все пак, дано минеш по пътя на най-малкото съпротивление.

  10. apn
    apn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #188

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    apn, не знам кога точно си купувал плейъра, но щом е струвал 230 лв. сигурно е било преди повече от година. Доколкото съм запознат, Метро дават една година гаранция за подобен род техника. В такъв случай, едва ли е от значение сервиза който ги обслужва - те няма да го поемат като разход. А и тези играчки почти не подлежат на ремонт, т.е. ако не се оправи от само себе си вероятно ще трябва да пиеш една студена вода за 230 лв. Съжалявам ако звучи малко грубичко, но какъв е смисъла да се самозаблуждаваш? Успех все пак, дано минеш по пътя на най-малкото съпротивление.
    Цената я казах малко наизуст към 150лв струваше!

  11. apn
    apn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #189

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Здравейте, днес взех player-a и работи перфектно, но с началния firmware е! Някой да има последния ъпдейт, чрез който се сменяше визуализацията на менютата(не този, който от al460 го прави на al670 не искам да поемам рискове). Имаше преди време от сайта на Apacer последния ъпдейт на 460, който смени визуализацията на менютата, както тези при al670, ако ли не и така ще карам!
    Важното е, че работи! Замениха ми го!


  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #190

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от apn
    Здравейте, днес взех player-a и работи перфектно, но с началния firmware е! Някой да има последния ъпдейт, чрез който се сменяше визуализацията на менютата(не този, който от al460 го прави на al670 не искам да поемам рискове). Имаше преди време от сайта на Apacer последния ъпдейт на 460, който смени визуализацията на менютата, както тези при al670, ако ли не и така ще карам!
    Важното е, че работи! Замениха ми го!
    Важното е че са ти го заменили (по нагоре бях писал че ако имаш късмет така ще направят) а иначе линка към фирмуерите на Apacer e:
    http://eu.apacer.com/support/download/result/4,10,0,

  13. apn
    apn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #191

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от nestorbg55
    Важното е че са ти го заменили (по нагоре бях писал че ако имаш късмет така ще направят) а иначе линка към фирмуерите на Apacer e:
    http://eu.apacer.com/support/download/result/4,10,0,
    Благодаря много! Упдейтнах го току що! Работи перфектно! Да се надявам да няма фатални токови удари и т.н. както миналия път! Те тези от ЧЕЗ са за бой най-много!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1
    #192

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Здравейте имам проблем с Apacer AL670 всичко работи нормално но не мога да подкарам 3д филм ... просто не ми излиза никаква опция.Та въпроса ми е дали изобщо може да тръгне и ако да какво трябва да се направи?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #193

    Отговор: Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Колеги, намерих решение на проблема с мрежата, известен като LOGON FAIL:

    Оказа се че това е доста често срещан проблем не само за този, но и за много други плейъри. С Windows 7 съм.

    RUN: regedit.exe, и намирате следното:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControl Set\Control\Lsa\


    everyoneincludesanonymous от 0 се сменя на 1
    NoLmHash от 1 се сменя на 0

    HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControl Set\Services\LanManServer\Parameters

    restrictnullsessaccess от 1 се сменя на 0

    Рестарт и готово!

    ЕДИТ: Не е лошо някой, който е на "ти" с тези неща да каже какви са последствията от това действие. Дали наистина е полезно или застрашава по някакъв начин системата.

  17. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #194

    Отговор: Media Player Apacer AL460 Full HD

    Гледай тази страница липсват dts&dolby
    Нека който го ползва да сподели дали има проблем с тези кодеци или изобщо някой филм да не му е тръгвал
    картина или звук.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3
    #195

    Отговор: Media Player Apacer AL460 Full HD

    А някой подкарал ли е интернета,аз ги гледам от PC-то, като съм шарнал папката с филми и до там 3D филмите вървят на двоен екран т.е. картина до картина или една под друга

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 19:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 19:15
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 19:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе