Резултати от 1 до 7 от общо 7

FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1

    FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

    Моля мнения за този ХД плеър, ето адреса от където мога да си го закупя: http://www.amazon.de/FANTEC-P3700-Me...0773705&sr=8-1
    Заслужава ли си? Някой има ли впечетлениия? Ако не си заслужава, препоръчайте ми друг алтернативен на този....мисля днес да поръчам до довечера...ще са ми от полза спешните ви препоръки!

    Благодаря Ви предварително!

  2.  
     
  3. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #2

    Re:FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

    За тези пари едва ли ще намериш плейър с 2ТБ хард. Иначе е с най-новия чип на Realtek (RTD 1185 / 500 MHz) и си има всичко необходимо. Въпроса е, че не е много популярна фирма(поне у нас) и не е ясно какъв ще е съпорта за обновяване на фирмуеъра. Ако си решил да "скачаш" погледни тук за да видиш дали няма да го намериш по-евтин. Иначе с почти същите данни е този, като при него поддръжката е по-сигурна, но на посоченото място цената е без хард. Иначе за подобна цена пак тук. Успех!

    P.S. Fantec поне за мен изглежда по-добре, а има и дисплей!
    P.S.2 Като казвам "За тези пари едва ли ще намериш плейър с 2ТБ хард", имам предвид последно поколение такъв.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3

    Re:FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

    Поръчах си го плеъра вчера! Така че сега го очаквам тези дни... После като се прибера в БГ живот и здраве ще изпробвам дано не ме разочарова нещо!

  5. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #4

    Re:FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

    Честито! Като го поразцъкаш, пиши някакви впечатления.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #5

    Re:FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

    Така. Прибрах се преди 2 дена и вече поразцъках плеъра! Доволен съм но имам някой работи които не тръгват и не ми е ясно как да ги подкарам. Например торен клиент не излиза... Интернет радио....и други такива не намира... Настройките за Интернет свързаност съм си ги настроил коректно и се 'вижда' от мрежата ми плеъра!

  7. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #6

    Re:FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

    Ако знаеш немски, това е форума на Fantek. Дано да намериш отговори на проблемите си. Все пак си мисля, че основната му функция е да плейва видео и ако там всичко е наред, трябва да си доволен.

    P.S. Пак там пише за проблем с радиото на S3600, който е същия като твоя, но без хард.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #7

    Re:FANTEC P3700 Web Media Player 2TB

    До сега срещнах следните проблеми (FW v.9.5.9 r1729):

    -понякога започва да бави и на блурей филми започва да сече се налага рестарт - много рядко!
    -за да стартираш от HDD някаква медия трябва да зададеш задължително предварително каква медия се съдържа в папката за да тръгне с необходимия плеър но се сменя на всички папки - изглежда ми излишно понеже файловете са с различни разширения...
    -блурей файловете не разбирам как да на правя избор за алтернатива на филма...
    -FTP - тръгна но само с парола с една цифра
    -Не работи bittorrent

    едит: Интернет радиата си работят при мен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. WD HD Media Player
    От katalino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 09-08-10, 17:07
  2. Мнение за Media Players от Fantec ?
    От relaxe във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 9
    Последно: 24-11-09, 06:32
  3. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  4. MEDIA PLAYER-SUB
    От Ivoo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-03, 22:28
  5. media player 9
    От medunski във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 04-01-03, 01:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе