Резултати от 1 до 8 от общо 8

Подготовка за теглене на фаилове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. efi
    efi е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3
    #1

    Подготовка за теглене на фаилове

    Започвам настройките за теглене на фаилове с торентклиент, както са в указанието но като стигна стъпка 2.1 и вкарам IP в браузъра излиза екран които ми иска юзернейм и парола ---такова нещо от къде да го взема-нямам идея помогнете!!!!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Подготовка за теглене на фаилове

    Добре дошъл в форума !

    От аптеката ! С тези обяснения - това е отговора !

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Подготовка за теглене на фаилове

    Цитат Първоначално публикувано от efi
    Започвам настройките за теглене на фаилове с торентклиент, както са в указанието но като стигна стъпка 2.1 и вкарам IP в браузъра излиза екран които ми иска юзернейм и парола ---такова нещо от къде да го взема-нямам идея помогнете!!!!
    Викни някое комшийско хлапе. Ще ти обясни всичко за торентите. И ще се разминеш само с количка

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Подготовка за теглене на фаилове

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Викни някое комшийско хлапе. Ще ти обясни всичко за торентите. И ще се разминеш само с количка
    Аа , няма да стане само с количка и те захитряха ! Тук не става въпрос за обяснение , малко е по-сложно , но ако колегата беше споменал какъв е плеъра , с кой FW , каква операц. система използва , можеше и да му се помогне !

  6. efi
    efi е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3
    #5

    Re:Подготовка за теглене на фаилове

    Ами плейъра е Дива-
    Software:v7.0.14. r2374
    Compiled at:Nov 16 13:36:26 2009
    Bootloader:0016.0202.0017L
    HWaddr(eth0):00:CE:39:22:0A:15
    HWaddr(wlan0):Unknown
    Board:1073DD
    HDD model:ST31000524AS
    HDD capacity:1.0 TB
    HDD free space:999.2GB

    Комра е ФуджицуСименс -ОС XP и е свързанс wi-fi Рутер на който с кабел е вързан плейъра.
    Дано това е достатъчна информация- а това за количката не го разбрах-Аз ли да се кача вътре или плейъра да кача
    Иоще нещо - аз хапчетата си ги пия редовно


  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Re:Подготовка за теглене на фаилове

    Цитат Първоначално публикувано от efi

    .... а това за количката не го разбрах-Аз ли да се кача вътре или плейъра да кача
    И още нещо - аз хапчетата си ги пия редовно .

    Явно не си го разбрал , личи си ! Става въпрос за почерпка с Кока Кола / няма как да ти сложа ударение ! / на някое комшийско хлапе , което е по на ти с торентите ! Аз това за хапчетата - не го разбрах !!

    Харда ти какъв е , ако е вътрешен е добре да е форматиран от плеъра ! Имаш ли пусната някаква защитна стена - от XP-то или от антивирусна програма ? Как си влизаш в компа - имаш ли парола ?
    Досега ползвал ли си торент-клиента на Дивата или ти е за първи път ?

    Като за начало е добре да си смениш FW / софтуера на Дива-та / с по-нова версия , даже е задължително !! Тази е доста стара и не всичко работи при нея !

  8.  
     
  9. efi
    efi е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3
    #7

    Re:Подготовка за теглене на фаилове

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Явно не си го разбрал , личи си ! Става въпрос за почерпка с Кока Кола / няма как да ти сложа ударение ! / на някое комшийско хлапе , което е по на ти с торентите ! Аз това за хапчетата - не го разбрах !!

    Харда ти какъв е , ако е вътрешен е добре да е форматиран от плеъра ! Имаш ли пусната някаква защитна стена - от XP-то или от антивирусна програма ? Как си влизаш в компа - имаш ли парола ?
    Досега ползвал ли си торент-клиента на Дивата или ти е за първи път ?

    Като за начало е добре да си смениш FW / софтуера на Дива-та / с по-нова версия , даже е задължително !! Тази е доста стара и не всичко работи при нея !
    Напиши ми коя версия да сложа-не най-новата а най-стабилната

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Подготовка за теглене на фаилове

    Колега , това което искаш не е никак лесно , то много вода изтече оттогава ! Ако искаш , попрочети малко из темата за да добиеш представа за възможностите на по-новите версии на софта ! Сложи си някоя , а после ще я ъпдейтнеш !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Подготовка за монтаж на климатик
    От ztomov във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 0
    Последно: 05-07-10, 07:16
  2. проблем с dvd фаилове
    От soton във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-09, 20:20
  3. Скрити фаилове
    От kanko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-03-07, 01:06
  4. Отговори: 26
    Последно: 17-01-05, 12:50
  5. Отваряне на *.msi фаилове
    От The Mask във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 15-04-02, 11:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе