Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Търся специален медия плейър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2
    #1

    Търся специален медия плейър

    Здравейте, понеже съм бос в тези плейъри, а ми трябва един по особен модел , моля за помощ!

    ето изискванията:

    1. Да чете колкото се може повече формати
    2. Когато пуснеш някаква плейлиста с файлове, като преминава от файл на файл не искам да се вижда нищо на екрана . Т.е да не се виждат нито имена нито каквито и да е надписи при преход от един файл към друг.
    3. да може да плейва някакъв Уеб стрийм - нещо от сорта http ://xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
    4. да може да се поставя външен хард диск
    5. 1-во не е толкова важно ако са изпълнени второ и трето, е все пка да плейва известните формати - mpeg2, mp4 ....

    Благодаря изключително много за помощта.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Търся специален медия плейър

    Добре дошъл в форума !

    И това за колко пари ?
    Сега , на момента , ако плеъра не го може след ъпдейт на софтуера може и да го може !

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2
    #3

    Re:Търся специален медия плейър

    Благодаря
    Парите нямат значение 400-500-600

    Е аз ако знаех , кой след ъпдейт ще ми свърши работа нямаше да питам

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #4

    Re:Търся специален медия плейър

    Спокойно мога да кажа, че всеки плеър отговаря на изискванията ти.
    Единия вариант е да спестиш пари и да вземеш нещо без вграден диск, с по-малко допълнителни екстри.
    За 400-600 лв. може да вземеш висок клас машинка с вграден диск, сериозен съпорт и по-сериозен външен вид.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:Търся специален медия плейър

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    За 400-600 лв. може да вземеш висок клас машинка с вграден диск, сериозен съпорт и по-сериозен външен вид.
    Айде сега , моля ! И за по-малко пари го има това на пазара ! Само дето чипа му не е Сигма , но върши същата работа за по-малко пари !

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #6

    Re:Търся специален медия плейър

    Излишно е да спорим. Аз имам други представи за висок клас и сериозен съпорт и не виждам представител сред по-евтините.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Re:Търся специален медия плейър

    Висок клас като визия , изработка , използвани материали ?? Сериозен съпорт като голям фен-клуб , форум , дори алтернативен софтуер ?? Така ли ?

    Не споря , но съм ползвам и двата " типа " плеъри и мога да сравня от първа ръка - Egreat , модели R180 и R200-IIplus са сериозни плеъри на много добра цена !


  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #8

    Re:Търся специален медия плейър

    Говорим за производител, чийто сайт не се отваря в момента.
    Алтернативен софтуер също не ми се вписва в представите за добър съпорт.
    Имал съм 2 техни модела, добри машинки са, но не бих ги нарекъл висок клас. Добра цена, добър външен вид и това е.
    Нямат и местна гаранция.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Re:Търся специален медия плейър

    Имал си старите им модели / новите са различни , а пък с Сигма чипа - съвсем /, а това че сайта им не се отваря сега - нищо не значи . Винаги може да има някакъв проблем , независимо при кого , кога и къде - съвпадение !
    Те си имат и висок клас , но това мен не ме вълнува !


    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18

    Алтернативен софтуер също не ми се вписва в представите за добър съпорт.
    Добра цена, добър външен вид и това е.
    Грешно и пак грешно ! Нищо лично , споделям от опит , а не се опитвам да споря ! За всеки влак си има пътници , но с повече гари - влака спира по-често !

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #10

    Re:Търся специален медия плейър

    Важното е да се качиш на влака, който ще те откара на правилната гара.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Re:Търся специален медия плейър

    Така е , но билетите са с различна цена , но влака .... винаги пристига на гарата ! Но май стига спам !

    Избор има , зависи от парите и нуждите !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #12

    Re:Търся специален медия плейър

    Ехо, колеги колегата hnikolov има едно важно изискване в
    т.2 Когато пуснеш някаква плейлиста с файлове, като преминава от файл на файл не искам да се вижда нищо на екрана . Т.е да не се виждат нито имена нито каквито и да е надписи при преход от един файл към друг;
    Това изискване далече не всички плеъри го изпълняват, поне тези които съм гледал при прехода между два файла все нещо излиза я името я стрелкичката на play..... Така че Вие имате опит с интерфейса на повечето модели и можете да споделите нещо по тази точка, колегата не случайно казва специален а не скъп или с много екстри (примирява се основни формати стига да плейва без преходи и да плейва стрийм ), явно това е важно за определена нужда така че....

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #13

    Re:Търся специален медия плейър

    Има плеъри с екран и не е нужно да се пуска ТВ , за да се вижда плейлистата или каквото и да било ! Аз му предлагам точно такъв !!

    Но това което иска колегата по тази точка за мен няма логика ! Защо му е тогава този ТВ като ще пуска само музика !

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #14

    Re:Търся специален медия плейър

    Не знам дали всички го поддържат, но добрите да. Дори при някои имаш опция сам да си създадеш плейлиста и тя да си върви постоянно, да я разбърква /shuffle/ и тн.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #15

    Re:Търся специален медия плейър

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Има плеъри с екран и не е нужно да се пуска ТВ , за да се вижда плейлистата или каквото и да било ! Аз му предлагам точно такъв !!
    Колеги май не го разбирате какво Ви пита - Представи си папка с един филм от 20 минути разрязан на 20 файла по 1 минута всеки в нея. Когато пуснеш първия кръстен 01 да се плейне, след него 02 да се плейне..... до 20 така че да изглежда като едно цяло без помежду им да се показват символи имена и т.н

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вграденият медия плейър в телевизора
    От hristoslav2 във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 41
    Последно: 26-03-18, 22:19
  2. медия плейър sony smp-n100
    От durk във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 26-03-13, 00:49
  3. Отговори: 0
    Последно: 08-07-12, 16:38
  4. Медия плейър за гледане на блу-рей формати
    От dodolan във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 1
    Последно: 04-08-11, 18:25
  5. Търся малко по-специален аспиратор !
    От djo във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 09-07-09, 17:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе