Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    16
    #31

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

    Искам да си поръчвам с този чип плеър,малко подробности и впечатления за този 3550, значими бъгове,какво не чете (специлно за 3D блурей форматите) и т.н. Смятам че мина достатъчно време за да ги почовъркате... :rolleyes:

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #32

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

    За 3Д нищо не мога да кажа,защото нямам такъв телевизор и не съм пробвал,но всичко до тук ,каквото съм му пускал го плейва . Не съм имал проблеми,но и не съм го човъркал чак толкова много ,на мен ми трябва предимно за гледане на някой хубав филм .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #33

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

    3D-то си работи добре не съм имал проблеми аз съм му сложил хдд и си ги плеивам от там.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #34

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

    Възможно ли е да се качи firmware от Himedia 900b нали са един същи чип.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #35

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

    Незнам не съм пробвал но ако се престрашиш пиши какво с е полу4ило

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #36

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

    Аз затова питам някои по знаещ да каже,че после да нямам плеар.И да се чудя как да го оправям.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    16
    #37

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011

    Вече месец и нещо съм с този плеър и реших да драсна няколко реда за него.
    Няма да се спирам на спецификациите и да качвам снимки - по горе в темата има достатъчно.
    Не съм достатъчно компетентен за да пиша ревю,така че в няколко реда ще напиша това което ми е харесало и кое не.Колебанията ми бяха мeжду него и HI Media 900B (с наличния тогава фирм),но някои "екстри" наклониха везната към BT-3550B.

    Меню - достатъчно подробно и пъргаво ,скинове,скрийн сейвъри от външни източници и стандартните за аудио ,видео,мрежа и т.н .Забележки и нещо което да ми липсва - няма.
    Минава в 3Д режим при плейване на 3D Blueray,при 3Д MKV и други не.

    Зумове - освен стандартните 1X 2X 3X 4X 8X и това което ми направи впечатление е зум Х100%-Y100% което позволява плавно през 1% зумване по Х и Y (както някои хора не обичам да гледам с черни ивици отгре и отдолу) а на плазмата ми Panasonic 50'' ST30 зумовете не ми вършеха работа.Има и още една опция на зум 0.9 която не съм ползвал и не ми е ясен за какво е. Зума важи и при гледане на 3D Bluray филми ,при 3D MKV рипове не.

    Плейване по мрежа - BT - 3550B e със гигабитов лан ,рутера ми TP-Link също - никакви признаци за насичане на пълни Blu Ray 2D рипове ,2D и 3D MKV 1080 рипове 15 и нагоре GB,както и "модерните" напоследък 3D BD25 ремастери.Забравете за плейване на пълни 3D BluRay заглавия 40-50 Gb по мрежа ,за тях ви е нужно да сложите в чекмеджето хард диск.Да спомена и това че Си помни мрежовите настройки след рестарт (имаше много оплаквания за това към HI Media 900B с тогавашния фирм) От натискане на Play бутона до тръгване на филма (независимо какъв) 2-3 секунди!!

    2D филми - Нямам случай в който нещо да не е тръгнало ..наистина

    3D филми - Обичам да гледам пълни 3D Блурей рипове и сигурно съм изгледал Почти всичко излезнало такова и не е имало случай в който нещо да не тръгне..пак наистина

    Аудио - нямам случай на филм без звук
    За музикални формати не съм пробвал

    Субтитри - В спецификациите пише какви суб се подържат ,но останах втрещен когато плейна 2D субтитри в 3D режим .2D субтитри сложени в папката с 3D Филм (както знаете заглавията на суб да са еднакви с този на филма) независимо дали към 3D МКV или 3D Bluray Iso се конвертират автоматично в 3Д режим,като тези към 3D Bluray .iso се променят фронтално и в дълбочна спрямо 3D ефектите в филма.На някои филми този ефект липсва и си мисля че ако оргинално вградените субтитрите на дадения филм са направени динамични,плеъра взима някъкво инфо от тях ..нямам идея..Но при всички случаи ЗАБРАВЯТЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ С 3Д субтитри.
    Да добавя че можете също да променяте големината,цвета, и позицията на 3Д субтитрите (за външните добавени такива)


    Относно торент клиент,андроид апликации браузване и т.н. не мога да дам инфо ,просто нямам интерес към тях и не съм се занимавал..
    От вградените Apps съм пускал Youtube XL и стандартния Youtube проблеми никакви
    Разпозна Logitech Wave pro комплект клавиатура и мишка ,както и мишка МX Revolution.Имам и някакъв Wi-FI донгъл на TP-Link с Realtek чип който се конектна без проблем.

    Бъгове - С последния фирм - Никакви (изключвам андроид и торент с тях не съм се занимавал)
    Пак да повторя НИКАКВИ!!Оставял съм го нарочно включен с дни,не е забивал никога,нито е давал някъкви грешки ,блокиране на менюта и т.н

    Недостатък - Вентилатора за охлаждане на диска (размер 30Х30Х10 гаден и скъп размер).Раздрънча се на 3 седмица.Беше заменен с Evercool но той се оказа доста шумен.Спасението беше разлепване на лепенката на оригиналния вентилатор ,пръскане с Philips контакт клинер и смазване със смазка за механики.Отново тишина...


    Сугурно съм пропуснал нещо,но засега толкова..




  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #38

    Re:Нови играчки и от Blue Times , модели 2011


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B
    От bleyn82 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 25
    Последно: 29-01-14, 23:56
  2. Отговори: 72
    Последно: 27-10-13, 16:13
  3. Нови модели на Тошиба -- Кога ще доидат?
    От bonebiker във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-11, 21:27
  4. Нови по-евтини инверторни модели на Sharp
    От bigmouth във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 19
    Последно: 03-06-10, 19:45
  5. Нови модели мъжко бельо за лятото...
    От Garu във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-06, 15:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе