Резултати от 1 до 2 от общо 2

HD Players

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #1

    HD Players

    Един комшия си купи от този сайт ХД плеър http://www.dayflycn.com/products.asp...ld=6&RootID=45
    И всички филми върват на 6 както му се вика,гледах и блюрей по 30-40 гб и няма никакви лагове,също така и ремуксове по10-20 гб също вървят много гладко дори останах много впечатлен.
    Аз съм с WD и се чудя да ли и аз да си купя такъв плеър http://www.dayflycn.com/Product_Info.asp?productID=1300
    но незная как са откъм софтуерите да ли ги подържат редовно... да ли ще вървят софтуерите от Дива,защото май същата фирма ги прави а от тях има доста уплакваня (поне съм останал с това впечатление). С две думи не разбирам кои знае колко много от плеъри,та питам да ли ще сполуча ако и аз си купя такаъв.
    Благодаря ви предварително за отзивите ви и помоща разбира се!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    55
    #2

    Re:HD Players

    @sssaaa Като гледам това което си избрал си е чиста Дива с по лесно вадене на диска и друго дистанционно , ама за него ако се сгафи нема на кого да се оплачеш. А от Дивата не че има много оплаквания а много хора я имат (като Голфовете) и темата във форума и е най-голяма с много съвети (къде добри къде не съвсем. Беднички сме си в БГ та си търсим евтинко пък ако може да е добро, здраво и ако може да пере, готви ......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Divx Players LG DVX-9900/DVX-9700
    От -CTPAX- във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 515
    Последно: 03-12-10, 12:29
  2. Мнение за Media Players от Fantec ?
    От relaxe във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 9
    Последно: 24-11-09, 06:32
  3. Utopia players?
    От metesator във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 15-03-07, 19:53
  4. Хитът на сезона - новите mp3 Players
    От Edin_Lud във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 15-10-05, 11:10
  5. MAX CS players
    От PSYLON във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 02-04-01, 13:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе