Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #16

    Отговор: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    Аз пробвах и с най новия на блутаимс не става докато го цъкна и изкача логото на дива и до там.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #17

    Отговор: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    При проверката на ID каква информация ти дава?
    Не би трябвало да видиш повече логото на топ диджитал, щом е качен друг фърм, освен ако не е забил по време на префлашването.
    При мен например, откакто съм с фърм на MagicBox HD1200, няма и помен от старото лого.
    Информацията на екрана при пускане на плеъра - Diva, Realtek, възможности и т.н. я имам при всеки един фърм.
    Този пост е редактиран от raziel66; 04-11-12 в 15:37.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #18

    Отговор: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    Аз не мога да кача друго.От както качих този на дива и нищо не мога да кача.

    - - - Обновено - - -

    Някой друг да предложи нещо.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #19

    Отговор: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    Цитат Първоначално публикувано от Hell Виж публикацията
    Начинът на смяната на буутлоудъра е описан в цитата, но примерът е за HiMedia HD900B. Всичко това се прави след като се разпакетира фърма с който ще се правят промените:



    Ако не може да се смени буутлоудърът по този начин, остава само флашването по серийния интерфейс на дъното на плеъра. Подробности тук.
    Ето снимки на моя плеър къде е серийния интерфейс на платката. Snimka.bg: bt5530 - Снимки от GSM - bleyn

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #20

    Отговор: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    Някой да помогне.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    2
    #21

    Отговор: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    имаш ли напредък

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #22

    Re: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    @bleyn82
    Здравей!
    Въпреки че началото на темата е старо, виждам че проблемът ти все още не е решен. За това ти давам два линка:
    1. Това е фърм от друг плеър, но вътре съм сложил bootloader.tar от твоя модел. Просто в този фърм е променен инсталационния файл - не се интересува какъв модел е плеъра просто задължително презаписва бутлодъра. Ето линка: Dev-Host - BootChange.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service
    2. Това е оригинален фърм на Blue Times в който е указано да презаписва бутлодъра. Но ако опиташ първо с него може да се окаже че ще изпише грешка correct_id по време на инсталацията. Ето линка: Dev-Host - Bluetimes BT-3550B_0301_BootChange.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service
    Тъй като при теб доста са омазани нещата, инсталирай файла от т.1, след като приключи и плеъра се рестартира извади флашката и захранващия кабел. След това сложи на флашката фърма от т.2, инсталирай го и би трябвало сагата да е приключила.
    Успех и пиши какво е станало

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #23

    Отговор: Re: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    Утре ще пробвам,че сега не е в мен пращах го в един сервиз и нищо не направиха и седи в познат като го взема ще пиша да ли е имало ефект.

    - - - - - - - - - -

    Не става,но тя и флашката не светва и бутоните с които трябва да бутне и те не действат само стои логото на дива и се рестартирва и дотам.Пращах го в сервиза на Вали в Търново и те не се справиха.Очаквам други предложения за сервиз или да пробвам нещо друго.Благодаря на колегата ra6o74 за опитите да помогне.
    Този пост е редактиран от bleyn82; 11-12-13 в 20:23.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #24

    Отговор: Re: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    Цитат Първоначално публикувано от ra6o74 Виж публикацията
    @bleyn82
    Здравей!
    Въпреки че началото на темата е старо, виждам че проблемът ти все още не е решен. За това ти давам два линка:
    1. Това е фърм от друг плеър, но вътре съм сложил bootloader.tar от твоя модел. Просто в този фърм е променен инсталационния файл - не се интересува какъв модел е плеъра просто задължително презаписва бутлодъра. Ето линка: Dev-Host - BootChange.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service
    2. Това е оригинален фърм на Blue Times в който е указано да презаписва бутлодъра. Но ако опиташ първо с него може да се окаже че ще изпише грешка correct_id по време на инсталацията. Ето линка: Dev-Host - Bluetimes BT-3550B_0301_BootChange.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service
    Тъй като при теб доста са омазани нещата, инсталирай файла от т.1, след като приключи и плеъра се рестартира извади флашката и захранващия кабел. След това сложи на флашката фърма от т.2, инсталирай го и би трябвало сагата да е приключила.
    Успех и пиши какво е станало
    Друго предложение това не свърши работа.

  12. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #25

    Отговор: Re: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    @bleyn82 - Писал съм ти на лични.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #26

    Отговор: Re: Помощ за медия плеър Blue Times BT3550B

    След година и нещо моя плеър оживя благодарение на Модератор Hell огромна благодарност към него.И вече си го ползвам.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Нови играчки и от Blue Times , модели 2011
    От civica във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 37
    Последно: 21-07-12, 22:55
  2. Медия плеър-общи въпроси
    От tany във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 11
    Последно: 28-08-11, 23:33
  3. Медия плеър
    От dobry във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 13:34
  4. Помощ при избор на медия плеър
    От razorbg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 20-07-11, 21:24
  5. Проблем с Уиндоус медия плеър
    От evgevg във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 01-07-07, 17:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе