Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 416
Like Tree53Одобрявам

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #16

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Добре де, чета всичко тук, но едно не ми става ясно. Гледам, че новите 4К плеъри като цени варират в широк диапазон - от 100-200 лв. до 600-700 лв. Виждам някакви проблеми с XBMC плеър и т.н. В крайна сметка има ли някой от тях, който към момента да може да пуска нормално 3D BluRay ISO заедно със съответните 3D субтитри в него, както и рипове с външните им субтитри на български? Тоест да е читав и пълноценен плеър за 3D и 4К. Някой може ли да потвърди за такъв? Някои от 4К плеърите, като Zapitti, имат чипсет RTD 1195. Те поне не работят ли нормално? Търся нещо да си ъпгрейдна поостарялата вече Diva, но се колебая между някой от тези или Mede8er с RTD 1186. Предварително ви благодаря за помощта.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #17

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Личното мнение е да не се занимаваш с подобни плеъри с някакви измислени чипове. Разгледай им форумите и ще се шокираш от проблемите, които имат. Всяка втора тема е свързана с решаването на някакъв проблем. Абсолютни китайски пръчки с повече реклама.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #18

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Благодаря, Joro77. Именно защото съм се заглеждал по форумите, а и съм виждал два проблемни случая, изпитвах подобни притеснения. Имам чувството, че гледам нещо в "бета" версия. Явно на този етап няма смисъл да се бърза с подобна изпреварваща времето си техника и ще се насочвам към нещо утвърдено...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    11
    #19

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте, извинете ме,че съм многословен(пиша тук за пръв път). От многогодишната ми борба с мултимедийните плеъри останах само с DIVA 3d, този с тунера. До ниво 4К това е изключително постижение - няма нещо, с което да не се справя. Програмното осигуряване не е сменяно от закупуването от Технополис преди 3 години. Тази година си взех TV Samsung JS9000 55''. Неговия плеър "върти" всичко - 3D, 4K и то божествено. Нооо естествено не и ISO. И ето хубавото свърши... Реших да си купя 4 К мултимедиен плеър... Стартирах с 4K UHD Мултимедиен Android плеър Open Hour Chameleon - не дъвче ISO-върнах го и пожелах да го сменя с 4K UHD Мултимедиен плеър Zappiti, с доплащане 200 лв. Едно благородно момче ми се изсмя и каза, че сега върнали такъв "продукт" - не е чувал за bg субтитри. Тогава смених тактиката...Нека да е по-евтино и "познато" купих Мултимедиен стрийминг плеър Xmart X10, 4K UHD, Android 4.4. Ха...Ха - евтин замисъл, комуто трябват точно 2 пъти по-мощни хардуерни компоненти за да гледаш 4 К. А за сега предлага шарени черги български...Върнах и него. Последния, с който се разделих без да отроня и сълза бе една Х8-ца - безсилна, като колегите си.
    И така прав е Joro711.
    На края се подготвих за 4 К ерата с една компютърна конфигурацийка I7 4790K,Z97AGaming7,16GB RAM,видеокарта GTX 970 4GB,SSD, ама за парите не питайте
    Весели празници, пестете и не си хвърляйте парите на вятъра(:
    hristoslav2 и Phoenix_1 харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #20

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Много полезно и обективно мнение. Много се радвам, че го споделихте, защото наистина доста хора се подвеждат по маркетингови трикове. По-добре на този етап с нещо утвърдено като Mede8er или Diva 3D и това е. А 4К ерата е много далеч, поне по календара на развитието на технологиите. Докато най-накрая се разберат за детайлите на физическия носител, докато започнат да излизат масово филми на 4К, докато поевтинее техниката, за да могат хората имащи реална нужда от 4К да купуват големи 4К телевизори и 4К проектори на поносими суми, докато си подменим постепенно цялата скъпа техника, в която сме инвестирали, това ще са още години-години наред. Може би чак тогава тези 4К медийни плеъри ще са нещо работещо.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #21

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от andros Виж публикацията
    Моля за помощ.Amlogic802S-M8.Android player 4K-kitkat.Машинката работеше чудесно но.В един момент изчезна звука през hdmi.Изкарах го през изхода за слушалки.След 3месеца започна през 1час да изгубва картината за 2-3 секунди и пак се въстановява.Вчера както си гледах филм екрана угасна и изписа hdmi няма връзка.Всичко пробвах входове изходи кабели но не става.Триъгълника на плеара свети синьо.Има захранване.Да го нося ли на ремонт и къде в София.Заслужава ли си 99 долара съм го взел.Благодаря ви предварително.
    Преди няколко дни поръчах същото - $73. Твоето загряваше ли?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #22

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)


  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #23

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Хари чак не ми се вярва Zappiti-то да не може да подкара БГ субтитри. Сигурно ли е това? Бях се огледал точно за него модел. А какво ще кажете за новият ДЮН? Ако намеря нещо читаво да купя веднага продавам DUNE 3D HD на половин цена.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #24

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Аз го нямам, но когато си търсих плеър наскоро, бях на крачка да го купя, само че попаднах на отзива тук и това ме отказа.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    11
    #25

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Намерете си "прошивка" от руснаците и кирилизацията става за всички нови модели Zappiti. За ДЮН-а (по-по доброто):
    В SOLO 4K использован новейший медиапроцессор SMP8758 - первый и единственный на данный момент процессор с реальной поддержкой 4K видео от известного производителя High-End медиапроцессоров Sigma Designs. Новый медиапроцессор в 4 раза (!) превосходит по мощности процессоры, которые использовались в предыдущих моделях медиаплееров Dune HD. 300 Euro, а у нас?

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #26

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте!
    От няколко дни имам ето този: https://shield.nvidia.com/android-tv#x
    Поръчах го от ebay.co.uk пълен комплект, включително дистанционното. Виждал съм и са ми минали през ръцете доста плеърчета, но такава изработка - просто уникална!!! Всичко е от алуминий (дори контолера и дистанционното)- само бокса е около 650 гр! Вътре в кутията към захранващия адаптер има накрайници за САЩ, Великобритания и Европа (България).
    Операционната му система е Android TV! Отбелязвам го защото маркета е с ограничен набор приложения - само с т.нар. leanback поддръжка, т.е. на цял екран и да може да се управлява с дистанционно, естествено може да му се слагат и други приложения (за едното от тях ми трябваше мишка - пъхнах една с Wi-Fi донгълче и тругна от раз). Още щом го включих се ъдейтна до Андроид 5.1 (готвят му и 6.0.1). А сами знаете, че повечето Андроид плеъри почти не се актуализират, след като ги пуснат на пазара.
    Като игрова конзола не съм го пробвал още, но като плеър мисля че наистина е номер 1 (според мен де, нали все пак аз дадох парите.
    Има гласово търсене на български в youtube - пробвах работи без забележка. Инсталирах му Archos плеър + кодеците (предлага и MX Player и VLC) защото няма вграден. Нямам 4К ТВ (а иначе HDMI му е 2.0, т.е 4К@60Hz), но всичко което му пуснах върви без забележка.
    От Маркета качих и KODI и едни БГ добавки (addons) и сега даже мога да гледам всичко, което го има в БГ торентите (няма да ги споменавам нарочно) и то със субтитри.
    Ако сте се заинтересували, в Тубата има доста клипове демонстриращи какво предствлява плеъра.
    svetlio1, podredko и Frogst харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #27

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Честито!
    Едно от малкото Андроид устройства сертифицирани от Нетфликс за стрийминг на HD/4K съдържание. Попаднах на него в нета докато търсех инфо защо аджеба Нетфликс-приложението на Андроид плеърите са орязани от към резолюция (480р). Не видях да се предлага обаче в България.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #28

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Честито!
    Едно от малкото Андроид устройства сертифицирани от Нетфликс за стрийминг на HD/4K съдържание. Попаднах на него в нета докато търсех инфо защо аджеба Нетфликс-приложението на Андроид плеърите са орязани от към резолюция (480р). Не видях да се предлага обаче в България.
    Поръчах го от ebay.co.uk
    Нетфликса няма БГ субтитри. Но да видиш Popcorn Time какво прави!
    podredko одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #29

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Popcorn Time съм си го инсталирал на Миникса, но не всичко е ХД, а и аудиото е само стерео.
    Нетфликс е друга бира, субтитри на бг ще има... все някога... Засега и английските вършат (донякъде) работа.
    А бе..., май направо ще сменям телевизора...
    ra6o74 одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #30

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Този пост е редактиран от svetlio1; 07-03-16 в 14:34.
    podredko одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 17:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе