Страница 1 от 28 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 416
Like Tree53Одобрявам

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    Този пост е редактиран от Hell; 13-01-15 в 16:30.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: Nuvola NP-1 - 4K UltraHD Media Player

    Наистина това са интересни играчки , но по скоро е закономерно и очаквано развитие на тази техника . Но..... това , което може да се гледа чрез тях все още го няма масово в " белите " страни , а у нас - очаквайте скоро ,.... ама надали !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    14
    #3

    Отговор: Nuvola NP-1 - 4K UltraHD Media Player


    Цената и тя е интересна


    €1.370,00

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #4

    Отговор: Nuvola NP-1 - 4K UltraHD Media Player

    двеста и няколко $ е , тая цена е за компютъра. Още ги нямат

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    roaming
    Мнения
    1
    #5

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Позволявам си да добавя и
    Rikomagic MK902II
    Quad Core Android PC MK902II - Android PC - Product - Shenzhen Rikomagic Tech Corp.,Ltd

    който е на сравнително добра цена в Амазон или други места - около 100 паунда.
    hristoslav2 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Ето един интересен медия плейър
    http://www.zappiti.com/zappiti_player_4k.html
    http://www.zappitiforum.com/viewforum.php?f=27

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #7

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    От около три месеца съм с този плеър: Xtreamer Prodigy 4K
    Като плеър има два бъга - винаги трябва да се указва кодировката на субтитрите и втория е, че ако в една папка имате няколко филма (серии на сериал) и искате да започнете от втори епизод, трябва да укажете и вторите субтитри (и пак да зададете кодировката). А като свърши втория епизод се връща на първия.
    Пробвах всичко, което старата Diva Premium 3D DVB-T четеше го чете и този. Свързан е към рутера с кабел, а филмите са ми на лаптопа свързан чрез Wi-Fi. Насичаше единствено на едно 3D_Bluray.iso (41GB) - през мрежата. От външнен HD (USB 3.0) каквото и да съм пуснал върви идеално.
    Пробвах Voyo - не тръгват филмите, явно трябва още нещо да се инсталира. Fusion-а на Булсатком върви без забележки, но е с миниатюрна резолюция, т.е. на телевизора е на пиксели, но става.
    Пробвах външен ТВ-тунер (включен към USB 2.0), но сигнала е много слаб и не можа да засече нито един канал, но това е в провинцията.
    Има българско меню, нали е с Андроид. Най-голямата екстра е , че има HDMI IN с възможност за запис. Включваш например бокс на някоя кабелна или сателитен приемник и може да се записва това, което се гледа в момента!
    Поръчах плеъра от сайта им за 149 Euro с безплатна доставка от Германия за цяла Европа (вкл. и България), дойде със Спиди след около 2 седмици.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    39
    #8

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте ! Ето на какво попаднах - Tronfy MX4 TV Box

    1231.jpgмного добри характеристики и атрактивна цена, но вече по-знаещите ще кажат аджеба дали си заслужава.
    Този пост е редактиран от mititaki; 05-08-15 в 19:34.

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    7
    #9

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от ra6o74 Виж публикацията
    От около три месеца съм с този плеър: Xtreamer Prodigy 4K
    Като плеър има два бъга - винаги трябва да се указва кодировката на субтитрите и втория е, че ако в една папка имате няколко филма (серии на сериал) и искате да започнете от втори епизод, трябва да укажете и вторите субтитри (и пак да зададете кодировката). А като свърши втория епизод се връща на първия.
    Пробвах всичко, което старата Diva Premium 3D DVB-T четеше го чете и този. Свързан е към рутера с кабел, а филмите са ми на лаптопа свързан чрез Wi-Fi. Насичаше единствено на едно 3D_Bluray.iso (41GB) - през мрежата. От външнен HD (USB 3.0) каквото и да съм пуснал върви идеално.
    Пробвах Voyo - не тръгват филмите, явно трябва още нещо да се инсталира. Fusion-а на Булсатком върви без забележки, но е с миниатюрна резолюция, т.е. на телевизора е на пиксели, но става.
    Пробвах външен ТВ-тунер (включен към USB 2.0), но сигнала е много слаб и не можа да засече нито един канал, но това е в провинцията.
    Има българско меню, нали е с Андроид. Най-голямата екстра е , че има HDMI IN с възможност за запис. Включваш например бокс на някоя кабелна или сателитен приемник и може да се записва това, което се гледа в момента!
    Поръчах плеъра от сайта им за 149 Euro с безплатна доставка от Германия за цяла Европа (вкл. и България), дойде със Спиди след около 2 седмици.
    Аз близо от 6 месеца съм с ето този Open Hour : Open Hour Chameleon , като единственият ми проблем е възпроизвеждането на пълния 3D_Bluray.iso Вграденият плеър в андроид го показва някак странно 3D-то, като динамичните субтитри ги визуализира в 2D. Коdi си го пуска единствено в 2D изображението. Случайно ако при теб не е така, ще споделиш ли с коя програма конкретно го възпроизвеждаш и необходими ли са някакви плъгини?
    Изключвайки това, от останалото съм много доволен. Всичко останало върви отлично. Също от Германия ми го докараха.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #10

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Ще ми отнеме известно време за да сваля 3D_Bluray.iso, но обещавам да тествам и ще пиша.

    P.S. Изтеглих едно 3Д iso. Вградения плеър наистина показва субтитрите само 2Д, а пък Коди явно иска някакви плъгини защото въоще не тръгва.
    Този пост е редактиран от ra6o74; 19-09-15 в 17:50.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #11

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Поляците също пуснаха UltraHD плейър
    ART ULTRACUBE A4S+4K

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #12

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Много се извинявам за тъпия въпрос, но от тези андроид машинки поддържащи ултра HD и 3д, има ли такава със сравнително читава софтуерна поддръжка, както и официална продажба в бг?

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #13

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)


  17. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #14

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от regned Виж публикацията
    Много се извинявам за тъпия въпрос, но от тези андроид машинки поддържащи ултра HD и 3д, има ли такава със сравнително читава софтуерна поддръжка, както и официална продажба в бг?
    Да , MiniX Home | Minix , MINIX Forum - Official Продава се в ITX Mini PC — ITX.bg , EMAG , JMT http://www.jmt.bg/%D0%BF%D0%BE%D1%80...box-pID=34582/
    Този пост е редактиран от ceco7; 03-10-15 в 22:15.

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    1
    #15

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Моля за помощ.Amlogic802S-M8.Android player 4K-kitkat.Машинката работеше чудесно но.В един момент изчезна звука през hdmi.Изкарах го през изхода за слушалки.След 3месеца започна през 1час да изгубва картината за 2-3 секунди и пак се въстановява.Вчера както си гледах филм екрана угасна и изписа hdmi няма връзка.Всичко пробвах входове изходи кабели но не става.Триъгълника на плеара свети синьо.Има захранване.Да го нося ли на ремонт и къде в София.Заслужава ли си 99 долара съм го взел.Благодаря ви предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 28 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 17:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе