Резултати от 1 до 3 от общо 3

Искам съвет за медия плеър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #1

    Искам съвет за медия плеър

    Здравейте, Искам да питам може ли някой да ми помогне при избора на плеър с чипсет 1186ДД или Sigma до 300лв, но фирмуеъра да има опция за Shuffle play на видео файлове в една директория и да има Zoom в пропорция, която сам избера. Повечето имат второто, но за Random на видео файлове има само Xtreamer Sidewinder 3, но искам да бъда сигурен и да получа мнения, че това е подходящият плеър, който си заслужава парите. Имам друго въпрос ако някой е запознат дали се очакват нови генерации плеъри, защото Реалтек излизат от пазара и тенденцията е към Андроид базирани, но това според мен е грешка или поне за сега е неоправдано и доста кофти избор. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Искам съвет за медия плеър

    Цитат Първоначално публикувано от o33y Виж публикацията
    ... и тенденцията е към Андроид базирани, но това според мен е грешка или поне за сега е неоправдано и доста кофти избор....
    Не мисля, че е грешка, особено след като вече има що-годе стабилна версия на XBMC за Андроид.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #3

    Отговор: Искам съвет за медия плеър

    Ами темата не е за дискусия, но да кажем, че това е мое мнение и не искам да ангажирам никой с това. Каквото тествах има проблем с 1080/24Hz знаете за фрейм дроп. Това ме спира да го избера. Версията на XBMC не се оправя добре, въпреки доста настройки, които правих там.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам процесори и медия плеър
    От Karajata във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 08-01-13, 20:45
  2. Медия плеър-общи въпроси
    От tany във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 11
    Последно: 28-08-11, 23:33
  3. Медия плеър
    От dobry във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 13:34
  4. Помощ при избор на медия плеър
    От razorbg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 20-07-11, 21:24
  5. Проблем с Уиндоус медия плеър
    От evgevg във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 01-07-07, 17:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе