Резултати от 1 до 3 от общо 3

Turbox TV box V5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #1

    Turbox TV box V5

    Здравейте пичове, днес си взех Turbox TV box V5 - андроидка от плесио с cpu 1.5 А5 куад кор и gpu мали 450-600 мхз. Тъй като софтуера му е леко калпав, се чудя дали да го задържа или да го връщам?
    Проблема е, че май софтуерната поддръжка ще е мираж и ...
    Също така ме интересува може ли да му се инсталират други софтуери на това животно? Предполагам основата е някаква базова, а всички останали само пишат някакъв софт, или се бъркам.
    Нещото което много ме подразни, е че когато закаче лан кабел към него, програмата на булсатком за телевизията не засича интернета, докато на wi-fi не е така.
    Моля за съвет!
    Цената за която го взех беше 120 лв.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #2

    Отговор: Turbox TV box V5

    Нали е това:
    http://plesio.bg/media-players-c-699...19%D0%BB%D0%B2.!

    Добре, че видях темата. Тъкмо обмислях днес да взема същия. Обаче отложих за следващите дни. Аз ще го ползвам единствено за wi fi връзка с нета и ако е възможно с устройства ( че не съм ползвал такова андроидно чудо досега и не знам как се ползва) Нямам и идея за работата му с дистанционното и как се осъществява връзката, утре мисля да ида до магазина да поразуча, но все пак.... Ще споделиш ли от кое не си доволен и какво значи "леко калпав софтуер". Кое не е в ред и ще имам ли проблем с възпроизвеждането на клип от нета и т.н. Ще го свързвам с тв 32' самсунг, без смарт функция.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #3

    Отговор: Turbox TV box V5

    Ta да споделя - днес върнах устройството.
    Основните неща които не ми харесаха,бяха че няма гугъл плей, не успях да подкарам оптичния изход за звука, както и апликацията на булсатком не засичаше интернет когато зададях да работи на ethernet протокол, а не wifi.
    Също уж в магазина казаха че имало някъф ъпдейт, а то постоянно ми даваше грешка.
    В кутията имаше инструкции, но уви само на гръцки
    Също и с коди-то не успях да се разбера нещо. Допадна ми като устройство, но задължително трябва да има гугъл маркета и поне някаква поддръжка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 12-08-15, 09:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе