Резултати от 1 до 2 от общо 2

ТВ Бокс за онлайн телевизия?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    74
    #1

    ТВ Бокс за онлайн телевизия?

    Здравейте колеги! Доста теми изчетох тук, но те породиха у мен повече въпроси, отколкото отговори. Интересува ме има ли такъв TV Box с Android с който освен да се гледат онлайн филми и да се сърфира в мрежата, ще може и чрез него да се гледат онлайн телевизионни канали и как става това? При това качеството по-добро или по-лошо ще бъде от това на цифровите кабелни оператори. Идеята ми е да ползвам само интернет, защото в момента плащам за 100+ канала от които реално гледаме не повече от 4-5. Трябват ми основно най-популярните бг канали - К1, Бтв, Нова. Гледам из нета се продават най-различни плеърчета чрез които (по думите на търговците) могат да се гледат тв канали, но на търговците нямам вяра. Някой ползва ли такъв TV Box ? Нека сподели впечатления и какво мога да купя на цена до около 200 лв?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #2

    Отговор: ТВ Бокс за онлайн телевизия?

    Ще кажа следното - безплатен обяд няма. Какво имам впредвид? По принцип с почти всеки Андроид плеър ще може чрез инсталиране на програма за IPTV и добра скорост на интернета да се гледа телевизия само че ти трябва т.нар. плей-лист. И тук да се върна на "обяда" ако плей-листа ти е платен към някой оператор или някой приятел ти го е дал и само двамата с него гледате проблем пак няма. Но ако решиш да ползваш плей-лист от интернет, най-вероятно и плеъра да е от 1000 лв. пак няма да си доволен.
    Предполагам ми схвана идеята.
    Сега ще ти кажа как аз съм си решил проблема - ползвам потребителско име и парола за Булсатком и чрез Kodi гледам. Но за Кодито ти трябва сериозен плеър.
    Инсталирал съм си приложение за IPTV от маркета и на едни руснаци си плащам по 4,5$ на месец и гледам 130 канала от които около 40 са HD и поне 20÷25 са филмови. Е всички са дублирани на руски.
    Това е от мен. Нека и други да изкажат мнение. Успех при избора.
    Този пост е редактиран от ra6o74; 16-03-16 в 18:45.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Онлайн телевизия през ТВ SONY 32W705b
    От rusnaka във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 14-06-15, 15:15
  2. Отговори: 13
    Последно: 15-07-14, 12:19
  3. Питане за онлайн телевизия
    От Vasilev44 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-01-14, 22:23
  4. Цифрова телевизия на Онлайн директ - запитване
    От Vidic във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 10
    Последно: 01-07-13, 14:45
  5. софтуер за Онлайн телевизия
    От Bulgaria във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 30-04-09, 21:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе