Резултати от 1 до 3 от общо 3

The new email

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    2
    #1

    The new email

    Наскоро при поредното си ровене ми попадна инсталация на нова поща със страшно много нови, интересни и триизмерни неща. Проблемът е , че не знам точно как да я активирам. Изисква ми да задам някакви данни на изходящ и входящ сървър за да ми се настрои accounta. Името на пощата е IncrediMail и горещо ви препоръчвам да и обърнете внимание [:P]

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    The new email

    Ти сега подиграваш ли ни се нещо или какво? Коя "поща" (пощенски клиент) не иска данни за изходящ и входящ сървър? А IncrediMail не е нищо ново под небето

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    The new email

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Наскоро при поредното си ровене ми попадна инсталация на нова поща със страшно много нови, интересни и триизмерни неща. Проблемът е , че не знам точно как да я активирам. Изисква ми да задам някакви данни на изходящ и входящ сървър за да ми се настрои accounta. Името на пощата е IncrediMail и горещо ви препоръчвам да и обърнете внимание [:P]



    <div align="right">Originally posted by sveteca*-*09/06/2004*:* 01:14:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Toва е по шарена надстройка на Outlook Express, а по отношение на настройките сме ги предъвквали многократно в подобни теми във форума.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Email бюлетин ( newsletter )- как?
    От cyberson във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 22-06-09, 15:24
  2. Кой email-клиент използвате
    От DeathKnight във форум Анкети
    Отговори: 20
    Последно: 19-12-05, 12:02
  3. Отговори: 24
    Последно: 21-01-04, 22:09
  4. Help! Как се праща email чрез sms?
    От bASAEF във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 25-12-03, 20:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе