Резултати от 1 до 4 от общо 4

Event, Activity Tracker [Търся]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    Event, Activity Tracker [Търся]

    Трудно ми е да преценя дали точно съм формулирал затлавието на темата, но търся софтуер [WinXP Pro], който при инсталиране или въобще някакъв unattended процес да записва всичко, което прави инсталатора.

    Ще обясня какво имам предвид.



    Да кажем искам да си инсталирам "кожа" на Mozilla Firefox. На официалния сайт има бутон, който гласи "Install Now". Принципно не се притеснявам от този източник, но бих искал да видя какви точно файлове смъква процеса, къде ги записва при мен [бих искал да ги запазя преди да бъдат изтрити, ако са някъде в Temp], какво точно и къде пише в регистратурата, в *.ini, ако има такива редакции. Разбирате какво искам да кажа.

    Всичко е насочено към целта следващия път, когато искам да инсталирам въпросния plugin или "кожа" да мога да го направя ръчно, като искам да разполагам с нужните файлове, да знам къде да ги копирам или заменя, да знам къде точно и в кои редактируеми файлове да направя редакцията ръчно.



    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Event, Activity Tracker [Търся]

    Hi Malone, eto 4e se razviva6 - i poneje se razviva6 eto ti nai dobrite tools za tvoyat slu4ai :



    http://www.sysinternals.com/



    tova sa free tools , samo iskam sa te predupredya da ne gi ostavya6 mnogo vreme da logvat 6toto informaciyata e s golyam obem - ti 6te tryabva da pusne6 pone 2-3 ednovremenno :



    FileMon

    RegMon

    and may be Proc Expl.



    Uspehi...

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Event, Activity Tracker [Търся]

    Благодаря за отговора dash.

    Ще разгледам това, което предлагаш, както и <u>Installation Monitor</u> на Microsoft или <u>Install Monitor</u> на Prism Microsystems. И двете според описанието си правят това, което искам, като всичко е вградено в едно приложение.



    <font size="1"><font color="blue">--- offtopic ---</font id="blue">

    Вероятно ме познаваш изключително добре за да ме квалифицираш по някъкъв начин [в което се съмнявам].

    Приемам всякакви забележки, квалификации и коментари от хора, които познавам и/или ме познават в достатъчна степен и обосновават убедително твърденията си.

    Останалите "раздумки" ги смятам за комплексарски експликации или по друг начин казано за "brain fart".

    <font color="blue">--- offtopic ---</font id="blue"></font id="size1">



    //edit

    Очаквам и други предложения на нещо тествано от останалите участници.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Event, Activity Tracker [Търся]

    Аз ползвам с успех <font color="red">System Mechanic <font color="blue">3.8</font id="blue"> </font id="red">за тази цел и съм много доволен. Г.Атанасов би ти препоръчал <font color="orange">Ashampoo UnInstaller Suite </font id="orange">(<font color="orange">Plus</font id="orange">) <font color="blue">1.32 </font id="blue">eвентуално, но аз мисля, че за целта <font color="red">System Mechanic </font id="red"><font color="blue">3.8</font id="blue"> (а не<font color="blue"> 4.х</font id="blue">) е по-добър и интуитивен. Първо прави снимка на с-мата, после пак и показва разликите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. gps tracker + software
    От get във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 17
    Последно: 10-03-14, 00:17
  2. ПРЕМЕСТЕНО: gps tracker + software
    От kod във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-11-10, 08:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе