Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Програма за смяна на иконата на EXE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #16

    Програма за смяна на иконата на EXE

    Да не бъркаш нещо при работата аз съм сменял икони на екзета и всичко е ок. Преди да разбера как се прави работа съм изтривал иконите с хекс единтор като намирам точно коя част от екзето са ама не можех да слагам други. С микроанджелото става правил съм го с екзе на mirc и с екзе компилирано от една програма за ауторъни. Това беше преди година две невъзможно е по-новите версии да не могат да го направят. Да не би просто да сейфваш иконата в ico формат вместо да я замениш в екзето?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    68
    #17

    Програма за смяна на иконата на EXE

    "Да не би просто да сейфваш иконата в ico формат вместо да я замениш в екзето? " - случи ми се със старата версия, не помня кой номер беше, да ми запише един обикновен ico файл в ехе разширение. Новата версия ми правеше други номера - файла от 1,5 МБ го прави на 930 КБ и го скапва тотално. Има една опция за вид на ъпдейт на иконите в ЕХЕ файлове, като го смених работи безотказно.

    мерси

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #18

    Програма за смяна на иконата на EXE

    Ето тук има много програми за работа с икони и други.



    http://www2.tw.freebsd.org/cpatch/graphutil/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 03-11-08, 20:21
  2. Отговори: 3
    Последно: 15-06-08, 17:56
  3. Отговори: 12
    Последно: 05-01-07, 13:49
  4. Отговори: 8
    Последно: 11-09-06, 22:13
  5. Отговори: 9
    Последно: 15-10-04, 19:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе