Резултати от 1 до 4 от общо 4

доктор или тунинг програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    32
    #1

    доктор или тунинг програма

    Работя с един компютър 1.2ГХц Селерон под Прозорче 2000. Работи като 386 на 25МХц. Даже не съм сигурен, че е толкова добър. Една програма PC Doctor OnCall ми казва, че има хиляди проблеми, но иска парички за поправката. Та въпроса е има ли свободни програми, които поправят това? По-точно кои програми го правят и са свободни или може да им се намери крак.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    доктор или тунинг програма

    Тези проблеми софт не се оправят... ако разбираш от хард вземи надникни и виж за ко става дума Някакви SP-та слагал ли си?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    32
    #3

    доктор или тунинг програма

    Не няма никакви сервизни пакети. Един от хардуерните му проблеми е, че видеокартата (която е вградена) не си ползва цялата памет, която му се задава, а само размера на буфера. По този начин максималната видео памет е 8М (затова работя на ниска разделителна способност и само 256 цвята), но определено не му е само това проблема. Преди известно време му смених биоса, но това не промени с нищо нещата. Инсталирах му и последните драйвери на ВИА 4 в един. Няма промяна, единственото макар и не малко, което помогна е, че вече харда работи на ултра ДМА. Дотогава работеше като само на ПИО мод.

    Благодаря!

    Ще се включа пак в понеделник.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    доктор или тунинг програма

    това с максимална памет 8МБ звъчи много странно.

    не може ли да се зададе от биоса повече рам?

    16,32?

    първите ми сблъсъци с вградено видео беше още едно к6-2 на 400 и доколкото си спомням още там имаше такива режими за работа.

    Другото е да се спрат доста сървиси защото под 2000 има също доста ненужни които тръгват по дефаулт.

    А и 2000 след излизането на 2003 мене много взе да ме дразни откъм скорост, защото при еднакъв софтуер върви доста по зле.

    А и пробвай със СП4 мисля че може доста да се пооправят нещата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 21-01-09, 18:08
  2. Тунинг на Toyota с ракетни двигатели!
    От chochosan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-07, 13:53
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-09-05, 13:40
  4. Доктор Ох-Боли !
    От 3Di във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 31-03-05, 16:07
  5. Програма за чат по LAN
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 26
    Последно: 15-02-02, 07:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе