Резултати от 1 до 8 от общо 8

Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #1

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    Трябва ми да закупя софтуер за попълване на митнически декларации. Силно препоръчително е да работи под Windows 2000/XP.



    Някой ще ми каже ли какви продукти има на пазара? Впечатления? Приблизителна цена?



    Благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #2

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    Програмата WinMid:



    е предназначена за автоматизирано изготвяне, отпечатване, съхраняване и преглед на основните митнически, търговски и международни транспортни документи (ЕАД, ДЕАД, ДС, Експортна фактура, CMR, CIM, Авио товарителница, Удостoверение за внос/износ, Сертификат за произход, EUR1, Митнически манифест, Декларация за кредитите и лизингите, Служебна бележка, Цесия).Още подробности <font color="red">тук</font id="red">



    <font color="red">Дистрибутор</font id="red">



    <u>Download</u>

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #3

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    WinMid е наистина добра програма. Много съм доволен от нея. Иначе може и алфа агент да пробваш, но ми се струва, че тя е по-подходяща за голяма фирма с повечко работни станции. Има много настроики по нея



    Алфа Софт ООД

    http://www.alphasoft-bg.com/

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    митническите агенти във фирмата, в която работех до миналата година работеха именно с alpha-та и бяха много доволни. има чести updates, не съм ги чувал да се оплакват от начина на работа, но fantoms е прав, че е за много големи фирми - имаха по няколко освобождавания дневно nonstop. не знам обаче това доколко намира отражение в software-a...

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #5

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    Супер сте! [8D][Yeah!]



    Досега установих следното:

    1. MIDO (която ми беше описана като най-популярна), струва EUR 198.- без ДДС. Работи под DOS прозорец, съвместима е с Windows 2000.

    2. Алфа Агент е много добра, в TNT България работят с нея, но е и по-скъпа - 500 лв. без ДДС за базовата конфигурация.

    3. WinMid също ми се препоръчва. Засега обаче не мога да се свържа с производителя, за да науча цената.

    4. NORD на New Data. Цената на базовия модул (изготвяне на ЕАД) е 449 лв., а на разширения - 649 лв. Имам чувството, че базовият модул ще ни върши работа засега, но ще се изядем от яд в по-късен момент, когато ни се наложи да използваме функции от разширения пакет.



    Ще пиша отново, когато получа още подробности.

  7. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #6

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    Доколкото знам MIDO-то имаше някакви грижи с ХР, но лично не съм си играл да я тествам, просто давах някакви съвети по телефона, след това не съм питал хората дали са се оправили, така че я пробвай преди да решиш дали нея ще купувате.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #7

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    Незнам какво точно става въпрос ама не можеш ли да си направиш една форма на Access и да попълваш в нея

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #8

    Търся софтуер за попълване на митнически деклараци

    Аз мога да си направя форма на Access, на Excel или дори на Word, но ще трябва да я попълва човек, който знае как се попълват митнически декларации "от ... до". С помощта на специализирана програма половината работа ми се спестява, понеже няма да трябва да помня в кое квадратче трябва да попълвам митото и ДДС-то, нито кой код на позиция на какво отговаря. Искам програмата да могат да я ползват всичките ми колеги, желателно е да има и възможност за актуализация при промени на нормативната уредба.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся софтуер.
    От elmarr във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 08-05-12, 15:28
  2. Търся софтуер...
    От Caesar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-01-07, 10:37
  3. Търся софтуер за UPS
    От sikfx във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-01-06, 20:46
  4. Търся информация за митнически софтуер
    От DoRa във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 03-06-04, 12:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе