Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Складова програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #1

    Складова програма

    Моля препоръчайте ми добра, лека и евтина складова програма.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Складова програма

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Моля препоръчайте ми добра, лека и евтина складова програма.



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*07/11/2004*:* 19:43:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    За евтина не знам ,но за добра - Click София..Поддържя няколко склада,проверка на наличност в тях,ако се прави на 1 седмица обощаване.

    Има заприходяване : с дан фактура ,протокол,скл.разписка, протокол за трансформация , да изписваш,да трансформираш стоката пр. от кг в кв.м и обратно.да задаваш цена в лева,долар , евро., отстъпки за клиенти няколко нива,Последна продажна цена на клиента. С 1 дума много екстри а и добра софт.поддръжка.Ако нещо те интересува по-подробно питай ама след четвъртък.

  4. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #3

    Складова програма

    Микроинвест имаха някаква шарения, поне преди време беше най-евтина, и почти работеща..

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #4

    Складова програма

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Микроинвест имаха някаква шарения, поне преди време беше най-евтина, и почти работеща..



    <div align="right">Originally posted by breiii - 08/11/2004 : 01:06:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    може би имаш предвид Microinvest Junior - 10 евро струва , ето ти и линк http://www.microinvest.net/fullinfojunior.html, но нямам преки впечатления от работата и

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #5

    Складова програма

    Опиши къде ще я ползваш - в магазин, склад на едро, в счетоводството. Ще се ползва ли за online изписване на стоките или ще се изписват на определен период.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #6

    Складова програма

    Ще я използвам в магазин и ми трябва нещо съвсем елементарно, за да съм наясно какво съм продала и какво имам налично в магазина. Не ми трябват гаранции, серийни номера, конвертиране на валути и т.н.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    39
    #7

    Складова програма


  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    124
    #8

    Складова програма

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ще я използвам в магазин и ми трябва нещо съвсем елементарно, за да съм наясно какво съм продала и какво имам налично в магазина. Не ми трябват гаранции, серийни номера, конвертиране на валути и т.н.



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*08/11/2004*:* 13:30:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Един съвет от мен: няма да ти трябват СЕГА. А след няколко месеца когато ти се разрастне бизнеса (Искрено ти го пожелавам[]) ? Какво правиш тогава? Търсиш нова система?

    За сега смяташ, че това е достатъчно, но след време ще ти трябват повече функционалности - справки, анализи и т.н.

    Така че по-добре го премисли и разглеждай подробно всеки продукт. Искай да ти го покажат и питай за всичко което се сетиш, но искай да видиш как се прави, а не да ти кажат ами да - може.

    Иначе за съжаление не мога да те насоча към някой определен продукт.

    Успех от мен!!!

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #9

    Складова програма

    Аз ползвам Микроинвест в офиса и съм доволен. Върши си работата, за която е направена, че и отгоре

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #10

    Складова програма

    Бързо и евтино решение:



    http://www.ipartner-bg.com/ - Expecta Small Business - EUR 49



    Винаги можеш да направиш ъпгрейд към Expecta, която има повече функции от SB и съответно струва повече.



    При нас взехме SB версията за едно относително самостоятелно работно място и девойчето, което работи с нея, се справя добре.



    Що се отнася до Microinvest, преди да вземем Expecta, девойчето си беше инсталирало демо и се беше опитало да поработи с него. Ама не го купихме...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    17
    #11

    Складова програма

    Имаме безплатна складова програма наша разработка--повече за нея и download na www.dragonltd.com

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Складова програма

    Microinvest Junior без пари и е отличен, като винаги можеш да преминеш на по-сложния вариант Sklad, който по мнение на голям брой активно работещи с него е много добър и надежден.

    Разглеждал съм голям брой складов и счетоводен софтуер и мога да ти кажа, че повечето не са добри. Сред отличните програми е "Плюс Минус", но цената може да те уплаши. За критериите, които си дала "добра, лека и евтина складова програма" има само едно решение Microinvest Junior на първо време и като свикнеш с менютата и начина на работа да преминеш на Microinvest Sklad. По този начин новата програма няма да ти е непозната, направо ще почнеш да работиш.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #13

    Складова програма

    офф топик: Още вчера мислех да постна мнение имайки предвид софта на Микроинвест, ама bucho ме беше изпреварил.....



    @Sunny:

    Microinvest Junior е чудесна програма за малка фирма и за цената си е наистина отлична. Ако започнеш обаче с нея и ти потрябва по-мощна ще ти е по-лесно да преминеш ма Микроинвест Коктейл отколкото на Склад.

    Има даже вграден конвертор на базите на Джуниор към Коктейл. Нека названието "Коктейл не те заблуждава - това си е пълноценна складова програма.

    Но ако ти трябва от самото начало работа с валути и консигнации - вземай направо Склад. Коктейл не поддържа работа с валути, а консигнациите не са вградени, но може да се организира следенето им по друг начин.

    Ако имаш нужда от повече инфо посети www. microinvest.net,

    a може и дда ми пратиш РМ.

    Успех!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #14

    Складова програма

    @DragonLtd

    Тази програма явно изобщо не е безплатна, защото си пише illegal copy.

    Благодаря на всички за съветите....само дето тотално се обърках.

    Сега ще проверя дали Microinvest Junior има демо версия, за да видя доколко ще ми върши работа.




  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #15

    Складова програма

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@DragonLtd

    Тази програма явно изобщо не е безплатна, защото си пише illegal copy.

    Благодаря на всички за съветите....само дето тотално се обърках.

    Сега ще проверя дали Microinvest Junior има демо версия, за да видя доколко ще ми върши работа.







    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*09/11/2004*:* 2143</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Задължително си направи log на инсталацията на Micronvest!!! Demo-то не се деинсталира коректно и се налага ръчно пипане. Освен ако не са го оправили в последните 5 месеца де... Но малко предпазливост не пречи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 28-06-12, 12:14
  2. Складова програма?
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 23
    Последно: 26-07-11, 16:29
  3. Отговори: 27
    Последно: 30-06-10, 14:00
  4. Складова програма , фактуриране
    От kris11 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 13-07-08, 17:53
  5. Препоръки за складова програма
    От yorik_74 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-02-04, 15:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе