Резултати от 1 до 6 от общо 6

Capture Programa

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    2
    #1

    Capture Programa

    <font face="Tahoma"></font id="Tahoma"><font size="6"></font id="size6"> Az sum s AverTV GO 120 WDM i mi trqbwa programa s koqto da moga da zapiswam film4eta ot video kamera ili video prez Video whoda i da gi kompresira w .avi format

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #2

    Capture Programa

    Ами за capturing използвай Windows media 9 capture series

    (http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=en)

    от страницата на Microsoft, файловете стават много големи понеже видеотое в суров вид(некомпресирано). После взима6 така полу4ения файл и го компресирва6 във avi формат със Virtual Dub. Това е!!

    //edited бях сбъркал името на програмката

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    53
    #3

    Capture Programa

    Друг вариант - ако ти е проблем мястото:

    Capture с WinDVR3, който е с кодиране в реално време в MPEG II(1h = 3GB), а след това прекодираш с DrDivX например до размер - 400- 700 MB с много прилично качество.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    2
    #4

    Capture Programa

    mersi za suwetite probwah i dwata i opredeleno powe4e mi dopada wtoriq... mersi ot nowo

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #5

    Capture Programa

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Друг вариант - ако ти е проблем мястото:

    Capture с WinDVR3, който е с кодиране в реално време в MPEG II(1h = 3GB), а след това прекодираш с DrDivX например до размер - 400- 700 MB с много прилично качество.



    <div align="right">Originally posted by commguy_79*-*02/12/2004*:* 14:14:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А аз имам един такъв въпрос: Понеже кодирането става в реално време програмката има ли някакви изисквания към честотата на процесора?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #6

    Capture Programa

    И аз опитах втория вариант и останах много доволен от резултатите незнам само защо след като компресирах с DrDivX ми се получиха два файла??? Първият който се пръкна беше някакъв МР файл който не ми върши работа , може ли да се пипне нещо настройката , че да не го прави???

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. capture видео
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 18-07-06, 04:24
  2. Screen Capture
    От zdoro във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 19-11-03, 14:52
  3. Capture на TV с тунер?
    От Kayso във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 08-01-03, 11:07
  4. GF4 Capture?!
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 16
    Последно: 24-08-02, 23:45
  5. ATI + TV Capture ???
    От krasi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 01-02-02, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе