Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Излезе нова версия на Miranda

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #1

    Излезе нова версия на Miranda


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Излезе нова версия на Miranda

    Все толкова бъглива ли е?

    []

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    Излезе нова версия на Miranda

    Аз, като един верен фен на Миранда (хм, коя е пък тази нова фолк-звезда [8D]) веднага си я сложих. Засега установих малко подобрение при инсталирането и никакви бъгове...

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    Излезе нова версия на Miranda

    И при мен работи.... за сега

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #5

    Излезе нова версия на Miranda

    И аз си я инсталирах. Засега работи.

    Живо ме вълнува дали най-накрая ще бъде отстранен този бъг, при който ако отсреща някой потребител на ICQ прати едно съобщение, съдържащо едновременно и кирилица, и латиница (или смайлита), при мен се получават питанки.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Излезе нова версия на Miranda

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Живо ме вълнува дали най-накрая ще бъде отстранен този бъг, при който ако отсреща някой потребител на ICQ прати едно съобщение, съдържащо едновременно и кирилица, и латиница (или смайлита), при мен се получават питанки.

    <div align="right">Originally posted by Dark Skywalker - 12/12/2004 : 09:40:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това е, което имах предвид, да ...

    Докато не го оправят, не искам и да чуя за Miranda.

    Не, че ще сменя сегашния си IM, но все пак бих го приел, като алтернатива.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #7

    Излезе нова версия на Miranda

    Странно... при мен с кирилицата имаше проблем преди да си оправя windows-а да разбира unicode като кирилица ако не е уточнено []

    Дарк, ако ти се занимава пусни ми един такъв мсг на 43670064 []

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #8

    Излезе нова версия на Miranda

    Моят Windows си е направен да приема кирилица отвсякъде.

    По-скоро проблемът на Miranda е, че не поддържа Unicode и затова стават проблеми. Но може и да не съм прав и проблемът да е другаде...

  11. Gadget
    Guest
    #9

    Излезе нова версия на Miranda

    Докато не пуснат финална, не сменям 0.3.3.1. Последно време всичко дето сложа със статус бета или rc излиза много бъгаво и докато върна старото положение един ден си заминава

    От друга страна SIM почва да ме кефи особено като алтернатива на Miranda-та под Linux

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #10

    Излезе нова версия на Miranda

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Живо ме вълнува дали най-накрая ще бъде отстранен този бъг, при който ако отсреща някой потребител на ICQ прати едно съобщение, съдържащо едновременно и кирилица, и латиница (или смайлита), при мен се получават питанки.



    <div align="right">Originally posted by Dark Skywalker*-*12/12/2004*:* 11:40:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Нека дам малко светлина по въпроса (или най-малкото да обясня при мен как стоят нещата):

    Бъгнат е plugin-a Send/Receive messaging или не знам там точно как се казваше.

    Махнете тоя, сложете си nConvers и ще имате на разположение не само кирилица+латиница в съобщенията, ами и един (за мен специално) по-качествен интерфейс на message-windows.

    Ако случайно някой изпитва същия проблем (с кирилицата) при nConvers, значи аз просто съм късметлия и причината е другаде.



    P.S. Говоря за версия 0.3.3.1

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    76
    #11

    Излезе нова версия на Miranda

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Живо ме вълнува дали най-накрая ще бъде отстранен този бъг, при който ако отсреща някой потребител на ICQ прати едно съобщение, съдържащо едновременно и кирилица, и латиница (или смайлита), при мен се получават питанки.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"><hr noshade size="1">

    Това с коя версия е ставало? Аз дълго време бях скептичен към Миранда именно поради тази причина, но вече си има unicode плъгин за това - http://www.miranda-im.org/download/d...ewfile&id=1136. Преди малко нарочно накарах всички онлайн от контактлиста да ми пратят смесено съобщение, нямаше проблем. Само един потребител на GAIM не чете моята кирилица, но той е на СР 1251 и този проблем не е само с мен. Иначе много ми харесва колко е лека програмата, че компа ми е бая старичък, и че има опции буквално за всичко със съответния плъгин Е, чат-пат забива наистина, но не толкова често, че да дразни

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #12

    Излезе нова версия на Miranda

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">От друга страна SIM почва да ме кефи особено като алтернатива на Miranda-та под Linux



    <div align="right">Originally posted by Gadget*-*12/12/2004*:* 20:00:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    SIM е много интересен клиент с разнообразните му функции, но и той си има своя гаден бъг. За под Линукс не знам де, но Уиндоус-ката версия маже контакт-листа на сървъра като се кооперира с ICQ pro2003b (това вече беше май дискутирано тук някъде...), на два пъти патих от тоя и.д.и.о.т.и.з.ъ.м. и за SIM под Уин няма да се сетя повече. Дано поне под Линукс тоя проблем е изчистен. [V]

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #13

    Излезе нова версия на Miranda

    При мен проблема не е само със смесването на кирилица и латиница. При инсталирането на Миранда не ми импортва всички контакти от листата. В момента имам 3-ма човека, а трябва да имам поне 103

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #14

    Излезе нова версия на Miranda

    Съни, зависи от каква версия на ICQ искаш да импортнеш базата с контактите. Доколкото знам има ограничение версията да е между 99 и 2003а, като най-вероятно за каквато и да е версия Lite няма да стане чисто работата.

    Ако импортът е неуспешен дори в рамките на позволените ICQ версии, значи проблемът може и да е някъде в качеството на импорт-плъгина, въпреки че със стандартния такъв към 0.3.3.1 на Мирандата никога не съм имал подобен проблем. Може би трябва да се търси алтернативна и обновена версия на тоя плъгин.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #15

    Излезе нова версия на Miranda

    През последните дни се наблюдават проблеми с част от сървърите, предполагам, че на това се дължи. И други познати се оплакват от същите симптоми като при Sunny.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Miranda IM, версия 0.9.8
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-10, 17:13
  2. Miranda IM, версия 0.9.6 - най-добрият месенджър...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-10, 11:04
  3. Излезе нова версия на браузъра Opera Mini
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-05-07, 10:02
  4. Отговори: 4
    Последно: 12-06-06, 11:36
  5. Отговори: 6
    Последно: 13-08-05, 01:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе