Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с MSN Messenger

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    8
    #1

    Проблем с MSN Messenger

    Имам следния проблем.Ноутбъка ми е с Пентиум 3 на 600 МХц със 192 Мб оперативна памет.Ползвам Уиндоус 98 и имам кабелен интернет през LAN.Уебкамерата ми е LOGITECH Quickcam Messenger и използвам MSN Messenger 6.2.Проблема се състои в това че камерата работи перфектно но след 5-10 мин работа забива и не мога да открия каква е причината за проблема.Ако някои има идея или му се е случвало подобно нещо е добре дошъл с идеи.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Проблем с MSN Messenger

    Що не си сложиш win2000pro.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    8
    #3

    Проблем с MSN Messenger

    Това е най-лесния вариант да сменя операционната система,но ако проблема не изчезне ? Освен камерата ми забива също и оптичната мишка,която е свързана към другия ми USB порт.Има ли вероятност проблема да се крие там ? И как може да се оправи такова нещо.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Проблем с MSN Messenger

    Вероятно проблема ти е в драйверите, добра идея е да си свалиш по-нови, както и да прегледаш настройките на биоса.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    8
    #5

    Проблем с MSN Messenger

    Слагането на последния модел драйвери увеличи времето до забиване на камерата и комп'търа ми до 12 мин. като преди беше 5,а настройките в БИОС на един ноутбук са повече от оскъдни.Сложих и последна версия на DirectX а именно 9.0б.На сайта на Logitech няма решение на проблема....някакви други преложения ?

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Проблем с MSN Messenger

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Слагането на последния модел драйвери увеличи времето до забиване на камерата и комп'търа ми до 12 мин. като преди беше 5,а настройките в БИОС на един ноутбук са повече от оскъдни.Сложих и последна версия на DirectX а именно 9.0б.На сайта на Logitech няма решение на проблема....някакви други преложения ?



    <div align="right">Originally posted by DeadlyAlliance - 13/12/2004 : 19:26:15</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Поиграй си с настройките на видеокартата, там винаги има какво да се бутне. Изключи ненужните неща, които се зареждат със стартирането на компютъра, изчисти си регистрите, пробвай да си оптимизираш интернета с подходяща програма, а всичко това заедно можеш да направип със System Mechanic 5 http://www.iolo.com/sm/index.cfm

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Емотикони - Windows Messenger
    От jazzman във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 25-07-06, 15:25
  2. MSN Messenger 7.5 - грешка 80048820
    От Kayso във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 19-01-06, 13:56
  3. Yahoo Messenger проблем
    От renseve във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 06-10-05, 21:14
  4. Модем usr messenger 56
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 05-11-02, 17:27
  5. Kak da si deinstaliram Windows Messenger
    От trastikata във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 12-02-02, 17:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе