Резултати от 1 до 9 от общо 9

Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    13
    #1

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    Хора мерси за програмите,които ми казахте обаче имам о6те едно питане и то е: когато екстрактна аудиото с VirtualDub след това мога да го сейвам само като WAVE, обаче после чрез CD-Da Extractor не мога да го обърна на MP3 щот ми дава няква грешка. Кажете евентуално къде бъркам или какви настройки да сложа на VirtualDub.

    Ще сам ви много благодарен ако ми помогнете (отново). [8D]

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    Във VirtualDub -> Audio -> Full Processing Mode, пак от същото меню -> Compression -> MP3

    това направи ли го?

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    не знам дали rip-ваш аудио дискове, но ако използваш примерно audiograbber той има опция за конверсия на wav->mp3

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    ами защото това което виртуал дъб екстрактва е копресиран в мп3/ац3/вма формат аудио на което е добавен хедър на wav файл. И просто няма какво да му се копресира.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    13
    #5

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    Първо на Full Processing Mode не иска изобщо да екстрактне каквото и да е аудио като ми показва някаква грешка, става само на Direct Stream Copy, и второ така получения wave файл точно такава грешка ми дава за хедъра.Обаче този wave фаил записан на диск чейнджъра ми не го чете, нито MP3 Player-а.

    Дайте друг съвет PLS!

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    Братле щом го оставяш на Direct Stream Copy, значи извлеченото е във вида, в който е било вкарано във филма (примерно AC3 формат). Намери начин да подкараш Full Processing или барем кажи каква грешка ти дава, за да разрешим проблема!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    100
    #7

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    Или по лесно ще се справи6 като гледам с Cool Proзадаи му :"save audio from video" с каквато си иска6 компресия[)]

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    (Не можах да разбера какво точно аудио искаш да екстрактваш, но приемам, че от АС3 искаш да направиш МР3)

    Номера става по следния начин:

    1. С VirtualDub отваряш файла (AVI), на видеото даваш Direct Stream Copy, на аудиото -> Full Processing Mode. След това отиваш на Compression, избираш компресията която желаеш и задаваш съответните настройки. Ако е необходимо правиш настройки и в "Conversion". След това ->"Save As Avi....." Резултата е същия AVI файл, само че с прекодиран звук.

    2. Отваряш така получения файл отново с VirtualDub и тогава за аудио задаваш Direct Stream Copy и от менюто "File" избираш "Save WAV..." Получаваш файл който е точно копие на звука в AVi-то, само че, с разширение WAV. Преименуваш раширениетo на файла в "mp3" и получаваш аудио пътечката в mp3 формат.



    Това е.... Ако съм разбрал правилно какво искаш да постигнеш. Версията с която го тествах това е VirtualDub 1.5.10 (Build 18160/release)


  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #9

    Пак за "Екстракт на аудио от AVI"

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Или по лесно ще се справи6 като гледам с Cool Proзадаи му :"save audio from video" с каквато си иска6 компресия[)]



    <div align="right">Originally posted by Offenbach*-*10/01/2005*:* 14:30:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Присъедниявам се (не съм против VirtualDub, но възникват повече проблеми.)

    Препоръчвам следният начин:

    Adobe Audition: File - Extract Audio from Video - Save as (MP3)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. двд аудио и блурей аудио
    От martosblack във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 16-07-10, 13:00
  2. Проблем с аудио CD
    От dyulgeroff във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 05-08-07, 00:29
  3. DTS аудио
    От stoianp във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 20:40
  4. Екстракт на аудио от AVI
    От Andrew във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 08-01-05, 23:55
  5. MP3 - аудио
    От margo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 09-12-03, 01:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе